Operatiunea: Mica Domnisoara - detectiv service

Operatiunea: Mica Domnisoara - detectiv service | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragii nostri,

Va cerem ajutorul. Avem un castigator de premiul 1 la www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=2&folder=Clipe de viata 2007" target="_blank">Concursul Clipe de viata 2007 si nu putem sa dam de el. Este vorba despre persoana care a trimis poza: www.desprecopii.com/POZECONCURS/upload/clipe%20de%20viata%202007/domnisoara1.jpg" target="_blank">Mica Mea Domnisoara.

Pentru ca au inceput sa apara pretendenti falsi ...va cerem ajutorul sa intram in legatura cu castigatoarea adevarata a premiului 1. (Castigatoarea premiului 2 ne-a contactat deja).

Eu am trimis un email ieri persoanei care a trimis poza insa nu am primit nici un raspuns.

Indicii:
Aceeasi persoana a intrat in concurs cu poza www.desprecopii.com/POZECONCURS/upload/Clipe%20de%20viata%202007/iepurasulmeu.jpg" target="_blank">aceasta.

Daca recunoasteti aceasta fetita, poate reusim sa identificam pe mamica premiului 1.

Lectia noastra: la urmatorul concurs - se introduce regula de a trimite in descriere si numele membrului DC
va multumim





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Nu imi pot da seama a cui e domnisoara, dar cert e ca e superba !!

Sibylle saptamana 35

Nasterea ariciului junior Poze cu noi si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Ma si mir ca ati acceptat poze in concurs fara a verifica daca sunt membrii DC. In cazul asta de pe orice adresa puteau fi trimise cate 2 poze. Eu mi-am scris usernamul in mail crezand ca este absolut necesar pentru autentificare (de aceea la unii au aparut in comentariu si usernamul)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alot spune:

Uitati o parere.
Nu o fi vorba de maggda? Am tot citit ce scrie ea pe la subiectul despre construit case, ma uitam la casa ei in album si i-am vazut si frumusetea de fetita. Seamana destul de mult cu cea din poza... aruncati un ochi in album... poate ea e Mica domnisoara.


Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

nu e ea, mi se pare ca Domnisorica e mai mica de varsta, asa din poza...
Ma framanta rau povestea asta, pentru ca la un moment dat am impresia ca am gasit un album unde era si poza asta.. cert e ca am zis '' a ei domnisoara!!'' si nu mai pot sa dorm ca nu stiu a cui e!!! Asa ca urmaresc atent...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by alot

Uitati o parere.
Nu o fi vorba de maggda? Am tot citit ce scrie ea pe la subiectul despre construit case, ma uitam la casa ei in album si i-am vazut si frumusetea de fetita. Seamana destul de mult cu cea din poza... aruncati un ochi in album... poate ea e Mica domnisoara.


Succes!

Ana

Talia


Nu e fetita lui Maggda ca o cunosc foarte bine...si Bianca e mai mare decat "micuta domnisoara".



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sneeuwklokje spune:

Dragele mele v-am spus e din America de Nord. Uitati-va la priza din spatele fetitei. Are doua bare mici, nu gaurele. E priza tipica de 110, nu 220.
Si dupa zapada nu crez sa fie Australia .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by Sneeuwklokje

Dragele mele v-am spus e din America de Nord. Uitati-va la priza din spatele fetitei. Are doua bare mici, nu gaurele. E priza tipica de 110, nu 220.
Si dupa zapada nu crez sa fie Australia .


--------------
"You know what despair is; then winter should have meaning for you."


Esti o detectiva buna

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

1. Din Nord America
2. Are/a avut caine de talie mare (se vad labutele in dreapta-jos).

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

quote:
Originally posted by marius

quote:
Originally posted by Sneeuwklokje

Dragele mele v-am spus e din America de Nord. Uitati-va la priza din spatele fetitei. Are doua bare mici, nu gaurele. E priza tipica de 110, nu 220.
Si dupa zapada nu crez sa fie Australia .


--------------
"You know what despair is; then winter should have meaning for you."


Esti o detectiva buna

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa



Nu mai zic ce oki de vultur ai de ai ginit gaurile de la priza pe care eu o vad in ceata si nu disting nici macar o gaurica Mult mai evidenta este usa cu dechidesre la gradina sau ce-o fi pe-acolo care prin ro nu prea se exista in forma aia. Incepe sa-mi placa...

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Eu nu disting gaurile de la priza, da' cred are dreptate Ghiocel, gaura de incalzire din podea.

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput