Gala Laureatilor Desprecopii 2007 (Cei mai iubiti)

Gala Laureatilor Desprecopii 2007 (Cei mai iubiti) | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

In traditie cu acelasi topic din 2006 - din care am scris articolul
www.desprecopii.com/info.asp?id=1045" target="_blank">Gala Laureatilor sau Cei mai iubiti la Desprecopii.com 2006

as vrea sa va propun Gala Cei mai Iubiti de la Desprecopii.com 2007

Sa vedem cine a facut ceva frumos pe DC in 2007, ce v-a impresionat, cine a facut o diferenta in sufletul vostru, in planurile voastre sau in parerile voastre despre lume si viata. Cine merita mentionat de aceasta comunitate unica - a carei istorie o scriem impreuna?







Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Eu am tot respectul pt. d-melli care intotdeauna cand am fost la greu, a stiut sa imi ridice moralul si sa ma incurajeze

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

multumesc ASI ! iti multumesc pentru ca imi esti prietena, iti multumesc pentru ca esti asa cum esti ! ai un suflet mare, o inima calda, si este o onoare pentru mine sa ma aflu in "top 3"

sa iti dea Dumnezeu o viata minunata si plina de bucurii !
Sarbatori fericite, draga mea Prietena !




Sarbatori fericite !


mami de brotac roacker


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

si inca o si un pentru Tzuni - un alt suflet mare !

Iti doresc din inima sa fii fericita alaturi de fetita ta draga




Sarbatori fericite !


mami de brotac roacker


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

o virtuala uriasa pentru soni, cel mai generos om pe care l-am intalnit pana acum!




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

WOW, multumesc DC, ca imi dati ocazia sa ma revansez cumva, fata de cei ce-mi sunt alaturi si nu doar mie, precum am observat, ci si, altora.
In primul rand, trebuie sa le mentionez pe Andrada si miraklucker, care in fiecare an ma lasa muta de recunostinta si nu o data, ci chiar de 2-3 ori, prin gestul lor gratuit fata nevoile dulcineei mele.
Apoi, mai este Gabbriela, draga de ea, care nu ne uita in nici un an si careia, de 2 ani incoace, ii pot multumi live, ca-mi este alaturi, intalnindu-ne la Alba Iulia, cand mergem o tura la Buzias.
O nominalizez si pe Alina, care tot asa, fara a-i cere nimic, nu ne uita in nici un an, cu produse fara zahar.
Nu pot sa le las deoparte pe Adrianaa, HelleneC si ana68, bunele mele prietene, gata oricand sa sara, sa ne dea o mana de ajutor.
Ele sunt cele care au lasat o stima adanca in sufletul meu, in urma celor ce au facut pt. noi, in 2007.
Si din ceea ce citesc aproape zilnic pe DC, imi place ceea ce face, marius, witchie, OanaB, motanik, Liana30, Tzuni, buggy, soni, helbi si alba ! Care din putinul lor, ajuta intotdeauna in stanga si in dreapta, cu gandul ca, putin cu putin se aduna mult.
Sunt convinsa ca mai exista si altii ca ei, care vor fi si ei, nominalizati, aici.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

*** Printesa Ema din castel ! ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

am un munte de admiratie pentru Tzuni, Witchie si Liana30! sunt foarte multe persoanele care ar merita nominalizate dar am ales cele trei inimoase pentru implicarea in ajutorul celor aflati in suferinta.



---------------------------------------
common sense is not really so common

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Sheannamp pentru ce face la topicul de prematuri, pentru sfaturile despre alaptare pe care le da, pentru faptul ca da sfaturi medicale pe forumul public

soni pentru ca l-a ajutat pe Dan sa primeasca verticalizator, si pe Marian si Mihaita anii trecuti, si pe multi altii

witchie pentru articolele si pentru campaniile de ajutor in care se implica atit de mult

La fel de mult

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Uf...trebuie sa fac apel la memorie.
Soni, pentru ajutorul substantial acordat lui Alex, pentru sprijin moral si pentru faptul ca exista alaturi de noi...cei pe care nu ne-a uitat!Pentru ....TOT!

Roandre, care din putinul ei timp liber si rupe si gestioneaza "Bazarul lui Alex"

Balbina, care m-a sprijinit de cate ori a putut

Liana30,o olteanca sufletista care isi aminteste de noi mereu

Mercedes, care ne sprijina si ajuta la bazarul lui Alex,

Lilia Toma, care a fost alaturi de noi inca de la inceput

Nema, care desi este departe o simt foarte aproape si care ne-a intins o mana de ajutor cand a putut

Mirakluker, care i-a facut zilele mai frumoase lui Alexicul meu cu dulciurele si teste de glicemie

si nu in ultimul rand,Andrada, care a fost si este sprijinul meu moral , care a sarit in ajuotrul nostru printre primii...si m-a sfatuit cum sa gestionez boala si sa o infrunt cu tarie!

Si toate fetele care au fost alaturi de noi, care au contribuit la bazar si care nu ne-au uitat cand am avut nevoie!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu am uitat sa mentionez pe doina_cel care ajuta alti copii desi ea are foarte mare nevoie de ajutor pentru Andrei.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:


Sheannamp, pentru ca este un adevarat OM si pentru sufletul ei mare!!!



AJUTOR SI RUGACIUNE PT. CRISA www.crisa.ro

Mergi la inceput