Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Tocmai m-am uitat in pantaloni si nu vad nici o linie. Dar am remarcat ca mi-a crescut par pe burta !!!!

12s + Sophia 80%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

da dar la mine a aparaut din par ..si eu am doar un titi ...asta inseamna ca este paros?!

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

MIHUTA o sa vezi niste poze "paroase " ...asa ca stai linistita si mie mi-a aparut ...MULT

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dama spune:

Ah, no, no...nu va puneti sperante in ce se spune ca prevesteste acea linea negra...eu nu am avut nici la baietel si acum desi nu stiu ce-o fi, nu a aparut si nu cred sa fie prea devreme, nu?

10+ si David (18.11.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dama spune:

Roxana, si unde putem vedea pozitele tale?

10+ si David (18.11.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pussi, posibil sa fie si bila, ca in ultimul timp, am cam bagat....la burtoi sa vad ce zice dr maine.

fete am niste poze cu o burtik superba, nu exagerez dar e cea mai dragutza burtik de gravi (Roxana) care am vazut-o : bebe George:

http://new.photos.yahoo.com/bb_yasmi/album/576460762401074246

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

14+ mami de baietzel sau fetitza???


creste bebe...


poza eco bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

quote:
Originally posted by Nov-Dec2007

Tocmai am pus rugaciunea pe prima pagina.
Daca nu va place sau nu vreti sa apara sau aveti sugestii cu privire la modul de prezentare, pot modifica.


Buna fetelor,
In aceea ce priveste scrierea de rugaciuni pe prima pagina, nu sunt de acord cu aceasta propunere deoarece consider ca, fiecare trebuie sa se roage in dreptul sau - in felul sau cu propriile cuvinte si, nu sa repete la nesfarsit anumite rugaciuni create de autori diferiti si anonimi. De asemeni se prea poate ca religiile noastre, sa fie total diferite si este bine sa avem grija sa nu creem dispute pe aceasta tema.Exista pe forum un loc creat special pentru cei care vor sa scrie astfel de rugaciuni/dezbateri si consider ca nu-si au locul la odisee.
Spre exemplu, eu nu ma rog unor oameni morti/sfinti, unor imagini create de om,unor statui de piatra/lemn, sau unui anume "ingeras. Eu ma rog doar lui Dumnezeu (Tatal,Fiul & Duhul Sfant)in duh si in adevar si nimanui alt cuiva.
In aceea ce priveste ingerii, acestia exista, isi au rolul lor insa, inchinarea i se cuvine doar lui Dumnezeu.Aceasta este una din adancile mele comvingeri si fiecare le are pe ale sale.
Pentru mine personal aceasta este o pricina de poticnire si, in cazul in care nu se va lua masuri in aceasta privinta voi fi nevoita sa ma retrag.
Va multumesc din adancul inimii pentru intelegere. Cu respect pentru fiecare din voi, Gina.



Poze & My Baby Development!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

M-am intors :)
Din pacate nu am aflat ce este, fetita sau baiat, am fost eu prea entuziasta cred :(
Insa am aflat ca am 13 saptamini de fapt si am niste video-uri pentru voi:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=0C4DF793C918AB05


------------------------
Flory 12+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

foarte frumos Flory!! sa iti traiasca puiul!!!
inseamna ca nici eu nu voi vedea maine ce este

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

14+ mami de baietzel sau fetitza???


creste bebe...


poza eco bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dama spune:

quote:
Originally posted by Gina M
In aceea ce priveste ingerii, acestia exista, isi au rolul lor insa, inchinarea i se cuvine doar lui Dumnezeu.



Atunci ar putea fi inlocuit "Ingerasul" cu "Tatal nostru", daca nu te deranjeaza. Btw, este doar o sugestie, sper sa nu o iei drept altceva.

10+ si David (18.11.04)

Mergi la inceput