Ajutor!

Ajutor! | Autor: madi3b

Link direct la acest mesaj

Buna seara!
Sunt mama a doi baieti strengari (9 luni cel mic si 3 ani cel mare) si nu am intrerupt activitatea profesionala deoarece se leaga cu statutul de mama (fac cercetari in pedagogia familiei).
Acum sunt la stramtoare; trebuie sa prezint pana sambata rezultatele unor studii cu privire la corelatia intre inteligenta emotinala a mamei si cea a copilului si am nevoie de voluntari pentru completarea chestionarelor.
Cine poate sa ma ajute este rugat sa imi scrie un mail pentru a-i trimite formularele.
Mentionez ca este nevoie de cuplu mama-copil (mai mare de 9 ani ca sa poata raspunde la intrebari) si va asigur de confidentialitate. Eu voi trimite chestionarele si modul de calcul + interpretarea rezultatelor ca sa aveti posibilitatea autocunoasterii, iar dv. imi veti inapoia raspunsurile, fara date de identificare.


Multumesc mult! Cornelia

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirelaispir spune:

te ajutam cu mare drag, dar monica nu are decat un an si cinci luni. multa bafta si spor la lucru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

am mutat aici subiectul tau pentru ca intra mai multe mamici cu copilasi de varsta ceruta de studiu. succes!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaels spune:

Daca iti putem fi de ajutor, o vom face cu mare placere. Eu sunt mami de baietel de 11 ani.

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madi3b spune:

Multumesc mult pentru ajutorul pe care mi l-ati oferit.
Micaels, trimite, te rog, o adresa de mail la care sa iti trimit chestionarele. Adresa mea este: cornelialzr@yahoo.com

Sa ne reintalnim cu bine!

Mergi la inceput