All about Constanta! (88)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

,in sfarsit am reusit,nu degeaba,,vizionare placuta!
sper sa va placa familia mea!

http://good-times.webshots.com/album/558972733fVBfYu



MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

Da,Umflatel mi-a mi-a placut mult ce-am vazut;sunteti frumosi ,iar de Mihaita,ce sa mai zic....
Marturisesc ,mie asa goluti imi plac cel mai mult....Si Isi are poze pe tronul imparatului...
Ieri am aflat intamplator, ca unul dintre amicii nostri a avut autism cand a fost mic...Are peste 30 de ani acum,e inginer silvic,e super citit si cult tipul in absolut toate domeniiile,de cate ori ne intalnim nu ma mai satur sa-l ascult.DEci s-a recuperat fantastic;mai mult pe 30 aprilie li s-a nascut primul copil-Ilinca -o dulceata de copil....Asa ca mult curaj si Doamne ajuta!,Mihaela.
Sanzi,si eu simt la fel cand imi iau incaltamine;par super comode,sa le porti sanatoasa!
Mav,bine ai venit acasa!Sanatate multa!
Vai,Cornelia, ce bine ii sade lui Stefan in camasa noua!!!!Si ce tort interesant ati avut!!!!Era de mancat???!!!Din ce era?Vreau si eu detalii sau reclama cu firma producatoare....Merita notat!

Lizuca vreau si eu detalii despre oferta cu Balcikul...Si noi vrem sa ajungem luna asta;e prea frumos si prea la indemana ca sa ratam...Si probabil ca n-o vom lua si pe Isidora;vreau rasfatata numai eu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Mihaela, felicitari pt. familia ta! Nu degeaba ii laudai tu .

Isidora, s-a mancat tot tortul . Roxa, imi dai voie sa le fac reclama? E facut la o cofetarie in Techirghiol si pe langa faptul ca a fost original a fost si foarte gustos: sarlota cu capsuni, imbracat in frisca.



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hehe Cornelia chiar ca a fost frumos! normal ca poti face reclama...dupa parerea mea chiar merita.
Mihaela, bravo, ai reusit! sunteti niste draguti.
daca vreti sa va duceti la balchik nu cred ca are rost sa va chinuiti cu agentii...parerea mea. mai ales daca mergeti cu masina, ajungeti acolo si alegeti ce hotel va place....mai greu sa nu gasiti locuri libere. oricum merita mers, e o statiune superba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

multumesc mult de tot,sunteti niste dragute....eram asa de abatuta si de suparata,din cauza unei ziariste de la felicia,care spune ea,nu stiu pe ce baza ca autismul este o boala psihica foarte grava,care nu se vindeca niciodata....daca as fii avut-o in fata ochilor,vai mama ei...dar vine draguta de isadora si imi lumineaza inima si sufletul..si multemarturisesc ca as vrea sa il cunosc pe prietenul vostru,sa il descos sa aflu mai multe...sunt ca o sugativa care absoarbe orice informatie...dar poate ne intalnim pe mess,isadora,poate poti tu sa imi dai mai multe informatii....id-ul meu este mihaela77oprea...asa ca daca nu deranjez astept...va multumesc ca mi-ati facut ziua mai frumoasa!

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Cornelia, am intrat pe fuga sa spun ca mi-au placut pozele tare mult!!! Tortul a fost superb, pentru toti copilasii de 2 ani!!!! Cati sarbatoriti au fost 4???



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

Mihaela,ti-am trimis p.m.
Pup fetele!
Irina cum facem ,comandam...Eu sunt gata in principiu...Ramane pe maine?
Roxanaz,multumesc de raspunsuri &relatii!
Si da,am vazut si eu...ce emotii aveai ,dar sotul n-avea nimic impotriva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

roxa ,ai idee unde pot gasi vaccin rogam?cumnata mea e gravida in 9 luni si o sa nasca la sf lunii,ea are rh negativ si ii tr vaccinul asta.nu vrea sa il cumpere pana nu ii afla rh ul copilului,ca e destul de scump vaccinul.
ege haraie,sper sa se faca bine pana vineri ca vreau sa o duc la circ.mergetzi????
irina ,deci dam comanda maine?
pupici,ma duc sa o adorm pe ege

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

ege,dar i-am explicat exact cumnatei tale ce are de facut...Nu a inteles?

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Crixia,foarte interesant subiectul!

Umflatel,ai o famile reusita! Sa va dea Dumnezeu sanatate,putere si incredere si sunt sigura ca va fi bine!

Roxa,cum e cu masina in Bulgaria? Se mai fura masini? Si cam cat era camera in RON?

Cornelia,m-ai omorat cu tortul ala. Eu sunt la dieta si tocmai am mancat o rosie cu juamatate de telina rasa.

Mav,multa sanatate,intr-adevar Spitalul de Boli Infectioase este mult mai curat decat cel Judetean,mai ales ca este nou renovat.Cat despre dr.Sora si eu am o impresie buna...

Ege,Isidora,si eu sunt gata cu comanda-cam 4 costumase vreau. Sunt de acord sa facem comanda maine seara cand vin si eu de la munca,cum procedam?

Aaa....si noi vrem la circ! Cine mai merge? Cat e intrarea?



Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)

uite asa cresc eu

Mergi la inceput