Cum sa le spun..??

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vandal spune:

quote:
Originally posted by noi2

Annca,shi eu tot in Spania sunt...



Una mica intrebare (ca asa sint eu curios)....unde e sotul si unde e iubitul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bruxinha spune:

quote:
Originally posted by vandal

quote:
Originally posted by noi2

Annca,shi eu tot in Spania sunt...



Una mica intrebare (ca asa sint eu curios)....unde e sotul si unde e iubitul?



(pst, pariu pe orice ca sotu' e-n tara si iubi in Spania.)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vandal spune:

quote:
Originally posted by bruxinha

quote:
Originally posted by vandal

quote:
Originally posted by noi2

Annca,shi eu tot in Spania sunt...



Una mica intrebare (ca asa sint eu curios)....unde e sotul si unde e iubitul?



(pst, pariu pe orice ca sotu' e-n tara si iubi in Spania.)



si eu cred la fel...da sint curios sa vad daca e asa.... (bucata aia de fraza: mai am putin pina ii pot spune denota ca este impiedicata de un factor extern sa ii spuna si factorul ala ar fi faptul ca ea este 'la studii' in Spania iar sotul in Romania).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Fals..shi nu vad unde e hazliul..
Totzi suntem in Spania.. vrei shi detalii unde anume???
Shi apropo.. ^^ studiile ^^ mele se numesc: licenciatura en Administracion Y Direccion de Empresas, vreo adresa ceva.. va intereseaza, Bruxinha shi Vandal..poate verificatzi, sau expedientele academic..vi-l pot facilita..

..shi te iubesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

Ma bucur ca ai facut un pas inainte si numai tii hotararea aceasta doar pentru tine.Cred ca te simti mai bine acum ca le-ai povestit alor tai.E normal sa reactioneze asa , lasa-i o perioada sa se obisnuiasca cu ideea si tu va trebui sa faci asta.Cand divortul se va pronunta si vei fi o femeie libera.Nu fi mahnita din cauza parintilor tai , imi amintesc ce mi-a spus mama acum putin timp , ca indiferent ce as face raman copilul ei si ma iubeste foarte mult.Ceea ce cu siguranta e si in cazul tau.
Vad ca cei care ti-au mai raspuns sunt cam sceptici in privinta unui viitor alaturi de iubitul tau.Parerea mea este ca pe parcursul acestei perioade foarte grele tie , sprijinul lui si felul in care se va comporta va spune multe despre el.Tu deschide bine ochii , incearca sa-i afli trecutul si incearca sa nu te agati doar de el.In primul rand ar trebui sa mai lucrezi la personalitatea ta sa inveti sa fii puternica si bataioasa.La urma urmei nimeni nu merita suferinta ta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

fugi cu el si nu te mai bate nimeni....


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vandal spune:

quote:
Originally posted by noi2

Fals..shi nu vad unde e hazliul..
Totzi suntem in Spania.. vrei shi detalii unde anume???
Shi apropo.. ^^ studiile ^^ mele se numesc: licenciatura en Administracion Y Direccion de Empresas, vreo adresa ceva.. va intereseaza, Bruxinha shi Vandal..poate verificatzi, sau expedientele academic..vi-l pot facilita..

..shi te iubesc...



Nu te-a intrebat nimeni ce studii faci (cel putin eu nu si mi se cam rupe sa fiu sincer ce studiezi tu acolo)...esti cu sotul in spania? iubi e tot acolo? sau nu?...vrei sa raspunzi....bine....nu vrei sa raspunzi....superbine...megabine si 3 seminte de dovleac...prajite cu sare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Vandal,hold your horses,dear!Ti-a raspuns fata ca-s toti 3 in Spania.Care-i problema?!O iei cam personal....


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vandal spune:

quote:
Originally posted by Veve

Vandal,hold your horses,dear!Ti-a raspuns fata ca-s toti 3 in Spania.Care-i problema?!O iei cam personal....


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6



There is no horsie here...only some beavers....a fost o intrebare pur si simplu...ce atita tambalau....si la intrebare nu s-o raspuns clar....da oricum nu-s trebile mele....asa ca sa fii fericita fato...cu sau fara iubi/sot....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

noi2 - din punctul meu de vedere ai luat o decizie corecta aceea de a divorta. Bineinteles era mai corect daca realizai asta inainte de a te intilni cu iubitul dar tot e bine mai ales ca din ce vad te-ai dezmeticit destul de repede si vrei sa actionezi. Nu are sens sub nici o forma sa-i spui sotului de noua relatie deoarece nu ar aduce nimic bun in plus.
Eu personal as avea intruna sentimente de vinovatie daca ar fi sa-mi insel sotul (dar asta sunt eu) pe tine nu te condamn sub nici o forma . Ai mare grija cu noua relatie. Inteleg ca ai 24 de ani, la virsta asta inca nu ai destula experienta cintareste f. bine ce vrei sa faci pe viitor legat de noul prieten si nu te grabi.

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai 15Iunie2004

www.basescu.ro/index.php?sec=3" target="_blank">Hai Basescu !!!


Mergi la inceput