madalina manole - mamica

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ce mult ma bucur! Sarcina usoara si bebe sanatos ii doresc!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Felicitari si sarcina usoara!

Maya 34+
http://bd.lilypie.com/CHzwp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Inca o data se dovedeste ca nu trebuie pierduta speranta.
Ma bucur pentru ea si tot respectul pentru lupta ei - nu ca ar fi singura, dar cine s-a confruntat cu o problema atat de frustranta si dureroasa ca infertilitatea, stie cata putere si tenacitate trebuie.
Sa-i dea Dumnezeu un copil frumos si sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Nu am apreciat-o niciodata ca persoana, ca interpreta nici atat, dar este de admirat pentru lupta de a avea un copilas...sa-i traisca sa fie sanatos si fericit!

Oana siCati mica (1 an si 5 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI POZE NOI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Mie mi-a placut ca interpreta, cintecele ei sunt melodioase si usor de fredonat, ca persoana nu am cum sa ma exprim intrucit nu o cunosc personal.Sunt insa, foarte bucuroasa pentru ca si-a indeplinit visul si ii doresc sa fie sanatoasa, sa duca sarcina la termen si sa nasca un copilas sanatos si plin de veselie.

Theiuta

Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_man spune:

AM intrat intimplator pe acest forum si va salut pe toate MAMICILE.e atit de frumos cind descoperi cita lume se bucura sincer ptr tine si te indrageste pentru ce ai muncit 20 de ani dar E DUREROS PINA LA LACRIMI cind citesti lucruri care sint departe DE CE SI CINE ESTI TU DE FAPT !NU AM CUM SA MA APAR!doar le doresc acestor fete sa iubeasca,sa lupte cu viata ,cu oamenii si prejudecatile asa cum am facut si fac eu! si sa le reuseasca!ORICUM DUMNEZEU le va da exact ceea ce merita,nimic mai mult! aveti grija de copilasii vostri si...acum stiu si eu cum e cind,, piticul te loveste in burtica si te anunta ca e acolo''.NIMIC PE LUME NU SE COMPARA CU TRAIREA ASTA!SA VA FIE BINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

Bine ai venit aici, Madalina!
Ma bucur pentru tine foarte mult. Am citit chiar azi articolul din Tango si vreau sa-ti spun ca esti frumoasa si verticalitatea ta m-a impresionat.
Sarcina usoara si bebe sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_man

AM intrat intimplator pe acest forum si va salut pe toate MAMICILE.e atit de frumos cind descoperi cita lume se bucura sincer ptr tine si te indrageste pentru ce ai muncit 20 de ani dar E DUREROS PINA LA LACRIMI cind citesti lucruri care sint departe DE CE SI CINE ESTI TU DE FAPT !NU AM CUM SA MA APAR!doar le doresc acestor fete sa iubeasca,sa lupte cu viata ,cu oamenii si prejudecatile asa cum am facut si fac eu! si sa le reuseasca!ORICUM DUMNEZEU le va da exact ceea ce merita,nimic mai mult! aveti grija de copilasii vostri si...acum stiu si eu cum e cind,, piticul te loveste in burtica si te anunta ca e acolo''.NIMIC PE LUME NU SE COMPARA CU TRAIREA ASTA!SA VA FIE BINE!


Daca chiar esti Madalina ,te invit sa ni te alaturi la odiseea mamicilor de vara,iulie-august aici:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133947



Se poate citi si pe net articolul din Tango?

Sarcina usoara in continuare!

_
Alina,mami de printesa si baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Io nu cred ca e Madalina asta care vorbeste cu noi, da' ma rog, io sunt de fel Toma Necredinciosu'...nici nu isi da seama ca fiind o persoana pulica, este expusa la tot felul de pareri? De ca sa se apere? Pe de alta parte, in cate luni e gravi? Deja ii misca copilul in burtika? Sanatate ii doresc si nervi tari!

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_man

AM intrat intimplator pe acest forum si va salut pe toate MAMICILE.e atit de frumos cind descoperi cita lume se bucura sincer ptr tine si te indrageste pentru ce ai muncit 20 de ani dar E DUREROS PINA LA LACRIMI cind citesti lucruri care sint departe DE CE SI CINE ESTI TU DE FAPT !NU AM CUM SA MA APAR!doar le doresc acestor fete sa iubeasca,sa lupte cu viata ,cu oamenii si prejudecatile asa cum am facut si fac eu! si sa le reuseasca!ORICUM DUMNEZEU le va da exact ceea ce merita,nimic mai mult! aveti grija de copilasii vostri si...acum stiu si eu cum e cind,, piticul te loveste in burtica si te anunta ca e acolo''.NIMIC PE LUME NU SE COMPARA CU TRAIREA ASTA!SA VA FIE BINE!

Daca esti intr-adevar Madalina iti spun felicitari si sarcina usoara (noi ne cunoastem)
Dar din pacate dupa profil este vorba de un barbat pe nume Mihaita de 35 de ani. (vreun fan?...)
Nume utilizator: madalina_man
Nume real: mihaita manole
Locatie: bucuresti, ilfov
Romania
Varsta: 35
Sex: Masculin


Bijoux passion
Adélie la p'tite souris

Floricici din gradina mea

Mergi la inceput