madalina manole - mamica

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Imi cer scuze ca am scris gresit "i-au"sper sa ma iertzi!Eram grabita ,statea sotzul pe capul meu!Promit sa nu mai fac,dar nu stiu sigur!(Regulamentul forumului prevede altceva si la acest capitol)

Oanamada deci e clar,tu vezi doar ce vrei si ce-tzi convine!Ai jignit inca de la prima ta interventzie pe acest topic,da faci mistocareala(cred ca nici asta nu e in DEX)pe forum,ataci persoane ,esti brutala si violenta as spune!Violenta pe forum bineintzeles!

O fi forum de birfe(ca doar eu asta incerc sa spun cam de la inceput)dar asta nu inseamna ca nu ne mai controlam!

Incearca tu singura sa-tzi analizezi interventziile numai pe acest topic si poate vei vedea si singura cam la ce se rezuma!

Chiar nu trebuie sa-mi mai dai nicio replica!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Imi cer scuze ca am scris gresit "i-au"sper sa ma iertzi!Eram grabita ,statea sotzul pe capul meu!Promit sa nu mai fac,dar nu stiu sigur!(Regulamentul forumului prevede altceva si la acest capitol)

Oanamada deci e clar,tu vezi doar ce vrei si ce-tzi convine!Ai jignit inca de la prima ta interventzie pe acest topic[/red]???,da faci mistocareala(cred ca nici asta nu e in DEX)pe forum,ataci persoane ,esti brutala si violenta as spune!Violenta pe forum bineintzeles! numai cine merita primesteO fi forum de birfe(ca doar eu asta incerc sa spun cam de la inceput)dar asta nu inseamna ca nu ne mai controlam!

Incearca tu singura sa-tzi analizezi interventziile numai pe acest topic si poate vei vedea si singura cam la ce se rezuma!

Chiar nu trebuie sa-mi mai dai nicio replica!

Dana



Fara replica

Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

[red]"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

oana,
m-a apucat o naivitate, n-ai vazut c-a zis xio mai devreme?


acu serios, daca madalina manole mai citeste pe aici ... zice ca-i alt forum.

enfin, fata draga, sarcina usoara si bebe sanatos!

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Tocmai am aflat ca Loredana are o idila cu Voiculescu de la Antena 1! Azi dimineata a fsot invitata la Razvan si Dani



_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU





Da , tzuni ,daca incepem dialog de clasa 1 anunta-ma si pe mine sa stiu.
Eu am sustinut ceva , si anume ca Loredana nu ar fi ajuns unde este astazi fara sotul ei.
Nu am spus ca nu ar ajunge vreodata la TV, ca Nicolaescu este un curvar sau ca ai stiu eu cine ii umbla printre asternuturi.
Este parerea mea pe care nu ai cum sa o contrazici, eu le accept pe ale tale si ce ma distreaza este ca Oanamada chiar spune ca poate sa-i faca pe interpreti in fel si chip(adica diverse epitete , bune sau rele) pt. ca asta este sectiunea de barfa , da' vad ca unele n-aveti pace din cauza ca eu imi exprim parerea in legatura cu Loredana.
Am si spus ca parerea mea nu se va schimba , las-o asa

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

oana,
m-a apucat o naivitate, n-ai vazut c-a zis xio mai devreme?


acu serios, daca madalina manole mai citeste pe aici ... zice ca-i alt forum.

enfin, fata draga, sarcina usoara si bebe sanatos!


www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@


Asta e cea mai tare postare.Fata draga,amestecaram sudorile lui Cotabita cu pilele si talentul lui Lori,cu infumurarea Monicai si uite ca se ajunse la pagina 22.




----------------------------------------------
Tashi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyella

Citat:
citat din mesajul lui buli

oana,
m-a apucat o naivitate, n-ai vazut c-a zis xio mai devreme?


acu serios, daca madalina manole mai citeste pe aici ... zice ca-i alt forum.

enfin, fata draga, sarcina usoara si bebe sanatos!


www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@


Asta e cea mai tare postare.Fata draga,amestecaram sudorile lui Cotabita cu pilele si talentul lui Lori,cu infumurarea Monicai si uite ca se ajunse la pagina 22.




----------------------------------------------
Tashi




Pai, eu am propus sa deschidem subiect separat...ca sa continuam...fara sa o implicam pe "fata draga"....

Buli fiecare cu sticletii lui...Xio are ce are cu Loredana si cu vedetele care ajung la Pro...eu "am ce am" cu lipsa de "valoare" a "vedetelor" (si mai nou pare-se ca sunt violenta...), tu esti naiva, Tzuni saraca vad ca e din nou la clasa 1, Cristina s-a retras..Andacos are o problema grava cu comportamentul meu si tot incearca sa apese butonul sa ma reclame la moderatori, dar al naibii buton nu merge...asa ca suntem o mare "familie"....

Anyella..apreciez faptul ca ai folosit un sinonim la transpiratie...in felul asta nu poti capata acuze de "epitete colorate" sau mai stii????

Xio...inca una si ma duc...ce legatura are ce am spus eu cu ce vorbesti tu? E ca baba cu mitraliera.......lasand la o parte ca nu am spus ca pot sa-i fac cum vreau eu ci ca fiind o sectiunea de barfe si cancan...asta este menirea ei...barfe si cancan...
Despre medici, alimentatia copiilor si alte probleme reale si profunde...discutam in termeni adecvati si cu seriozitate...dar tu, ca la orice subiect, fie el serios sau nu..transformi totul intr-o lupta continua, o competitie a incapatanarii....CAPRICORNULE CE ESTI! Na' ca ti-am zis-o!

Una peste alta...hai ca eu ma retrag...dar va urmaresc din umbra......si daca este cazul revin (asta ca sa nu stea linistita andacos!- GLUMESCCCCC, dar tu apasa butonul ca nu-i bai!!!)

Noapte bunaaaaaa

Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Xio, decat sa "dialoghez" cu tine, mai bine las balta subiectul! Pa si succesuri!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Tzuni , eu iti respect parerea, iti accept ideea , dar nu sunt de acord cu ea.
De ce nu o poti lasa si tu balta?
Privind retrospectiv din punctul meu de vedere promovarea Loredanei a aparut mai voiasa dupa casatoria cu Boncea.
EU cred ca daca nu era cu el o vedeam mai rar.
Parerea mea.
Tu crezi ca promovarea ei se datoreaza ei si atat.(bine , oamenii din spate si altle).
E ok si nu ma astept sa avem toti aceleasi pareri.




Oana , prin "fel si chip" ma refeream la descrieri , nu la jigniri.
Si n-am nimic cu cei de la PRO TV, dadeam exemple doar.
Partea proasta e ca am si ascendentul in Fecioara
Si nu-i nici o lupta , am mai scris pana acum ca e strict parerea mea , asa cum 18 pagini pana acum era parerea lui Rory ca Madalina Manole este penibila si s-au scris atatea pagini.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Wow, fetele!! Cred ca n-a mai avut parte MM de atata atentie de cand s-a lansat pana in prezent! Trebe sa fie tare incantata!
Apropo de Lory, care ati vazut-o la Razvan si Dani, ce avea frate pe ea? Bine, n-avea sutien, evident, dar in partea de jos?? Chiloti trasi mai sus decat blugii cu talie joasa??? Nici aia nu au luat-o prea de aproape, nu - mi dadui seama...Voi ce vazurati?? Ca vreau si io!

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

A, si am vazut ca mai zicea careva pe aici de coafura si alunita lu' MM...deci nu sunt io chiar nebuna! De ce nu are lumea curaju' sa isi spuna parerea? Credeti ca o sa va bata MM daca ii ziceti ca e penibila?

"sky is the limit!"

Mergi la inceput