madalina manole - mamica

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Xio,
esti pe linga rau de tot


www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Hai Xio, eu sunt de acord cu tine. Ai nevoie si de talent dar si promovare la greu ca si tantzicile alea din America care sunt atat de in voga nu ar fi pe nicaieri daca nu ar promova la greu taica Puff Daddy, Dr.Dre si tipul ala, barbatul lui Beyonce.

Despre cine se discuta aici, nu am habar, cand se lansau tantiile astea nici nu existam LOOOL si nici tu Xio ca esti mai tanara otzara ca mine.

Nici macar nu vad scopul dialogului de aici, s-a plecat de la MM mamica si s-a ajuns la Loredana Groza, talente nemarginite LOOOL


Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Nu stii despre ce se discuta....

Nu stii ce rost are dialogul...

Nu stii cine sunt personajele...

Dar esti de acord cu Xio! Asta-i gluma serii!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

La mine sa nu sariti ca nu caut cearta! Ok?
Daca mai citesti odata vezi unde sunt de acord cu Xio, e un adevar universal!!!
Vezi Susan Boyle!! Talent cu carul, nimeni pana acum nu a promovat-o desi mai cantase in '99 pt un post de radio in UK.

Hai sa nu ne prefacem ca toti cei care au talent reusesc in lumea soubizului!

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

Xio,
esti pe linga rau de tot


www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@


Da , vroiam sa ma scuz ca nu iti impartasesc parerile , da' vad ca mi-ai luat-o inainte.



Oana, cat era cu Sarbu am auzit de ea , cand nu a mai fost cu el nu mai era nici designer , nici la Tv , nici nimic.
Si da , imi place vocea Monica Anghel , mi se falfaie de ce persoana este ea , la fel ca in cazul Loredanei pe care am descris-o ceva.
Imi place Florin Chilian desi mi se pare infumurat si ii face pe toti prosti.
Eu mi-am spus parerea , nu v-am spus cat de "pe langa" sunteti , ca vreti doar sa va contraziceti si altele.

Nu ma veti convinge in veci ca Loredana era unde este acum daca nu se casatorea cu Boncea, asa ca inainte sa ajungeti sa ma trimiteti la cursuri, repet ca e parerea mea, iar daca voi credeti ca talent e tot ce iti trebuie ca sa ajungi omniprezenta la postul respectiv , va spun si eu ca sunteti naive rau.
Cum de a ajuns Andra tocmai acum la PRO Tv?

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

iaca am ajuns sa vorbim de Loredana Groza, la subectul MM-mamica:)

io as zice sa vorbim si de Daniel Iordachioaie sau de Adrian Enache, Temisan, Georghe Gheorghiu, Silvia Dumitrescu.. dar asta la un subiect separat.
E o generatie de cantareti care probabil s-au prafuit dar nu i-am uitat.
Mi-ar fi drag sa imi amintesc de fiecare cum au debutat si melodiile care i-au facut celebri.
Gianina Corondan.. ce mai face? atata imi era de simpatica, avea o trupa Quartz.. o tipa super.
Pacat ca oamenii astia nu stiu sa iasa de la naftalina, sa ne incante cum au stiut sa o faca atunci cand aveau succes.

Loredana sau Banica Jr sunt un exemplu bun de urmat de ceilalti artisti din generatia lor.. nu au disparut multa vreme din peisaj, au venit mereu cu ceva nou, cu melodii noi. Bravo lor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO
Cum de a ajuns Andra tocmai acum la PRO Tv?

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/


Pai nu e logic? Sau mi se pare doar mie?

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!

Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Stelele care cad, nu pier! Stelele care cad, se duc pe un alt cer!Ramas bun, steluta iubita si scumpa, Emma!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici scump!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mindy

iaca am ajuns sa vorbim de Loredana Groza, la subectul MM-mamica:)

io as zice sa vorbim si de Daniel Iordachioaie sau de Adrian Enache, Temisan, Georghe Gheorghiu, Silvia Dumitrescu.. dar asta la un subiect separat.
E o generatie de cantareti care probabil s-au prafuit dar nu i-am uitat.
Mi-ar fi drag sa imi amintesc de fiecare cum au debutat si melodiile care i-au facut celebri.
Gianina Corondan.. ce mai face? atata imi era de simpatica, avea o trupa Quartz.. o tipa super.
Pacat ca oamenii astia nu stiu sa iasa de la naftalina, sa ne incante cum au stiut sa o faca atunci cand aveau succes.

Loredana sau Banica Jr sunt un exemplu bun de urmat de ceilalti artisti din generatia lor.. nu au disparut multa vreme din peisaj, au venit mereu cu ceva nou, cu melodii noi. Bravo lor.



Pe Temisan si pe Iordachioaie ii poti auzi cantand in fiecare duminica pe protv la O-La-La, emisiune prezentata de Andra.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:


Citat:
citat din mesajul lui XIO


Monica Anghel(aia da voce)


De acord cu tine, are o voce superba!

Citat:
citat din mesajul lui oanamada
Cat despre Monica Anghel..Monica Anghel, o alta tata autohtona, infumurata si mirlanca...o cunosc personal deci chiar vorbesc in cunostinta de cauza...ii sta mai bine sa faca pe coana mita in Divertis decat cantareata pe scena!



Sunt sigura ca i se potrivesc foarte bine ambele roluri.
Uiti un lucru esential: este alegerea ei sa apara la Divertis si nu cred ca o compromite cu nimic ipostaza asta. Iar pe scena cu vocea ei, oricand "da clasa"!
Cum este in particular, nu stiu, dar nu mi-as fi permis s-o etichetez asa si nici pe Cotabita sa-l fac "porc libidinos"- astfel de comentarii, practic atacuri la persoana, ma asteptam sa gasesc pe youtube sau la articolele din ziarul Cancan - de la DC am mai multe pretentii...

Melodia Madalinei, pusa de Tzuni, imi place si mie si nu e singura, imi place chiar si "Fata draga" si mai sunt frumoase.
De la Loredana imi plac mai mult piesele vechi, nu cele gen "Le le le "sau "Tzucki". Si ea are o voce foarte buna. Si Andra - la fel.

Scria blackpanterro de Susan Boyle, iaca un link pentru cine nu stie, MERITA vazut:
http://www.youtube.com/watch?v=SpMDoqQdZ50
Nu-i asa ca aparentele inseala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Cum este in particular, nu stiu, dar nu mi-as fi permis s-o etichetez asa si nici pe Cotabita sa-l fac "porc libidinos"- astfel de comentarii, practic atacuri la persoana, ma asteptam sa gasesc pe youtube sau la articolele din ziarul Cancan - de la DC am mai multe pretentii...



Cristina....pana sa "te astepti" sau "sa ai pretentii"...pana sa imi explici mie cum scriu gen Cancan...invata sa citesti si sa citezi exact ce scriu altii!

Nu l-am facut pe Cotabita "porc libidinos"...l-am laudat in nenumarate postari anterioare celei pe care nu ai reusit tu sa o citezi si ti-ai folosit imaginatia sa alaturi niste termeni...
Uite aici ca sa-ti amintesti putin...daca vrei poti folosi citatele...
Cotabita arata pe vremuri ca un libidinos...gras, transpirat, ingrozitor de prost imbracat, iar de cantat...mai subtire...acum a facut cu Pocorschi acest proiect VH2, si-a luat un stilit sfatuitor, nu mai transpira ca un porc pentru ca a slabit niste kilograme si canta si o muzica buna, care l-a scos in evidenta pe piata...fara sa fie nevoit sa cante manele sau fara sa incerce sa para mai tanar...a reusit sa fie actual...dar a vrut asta si a avut decenta sa nu faca pe marele talent neinteles!

Cat despre Monica Anghel...cred ca am dreptul sa etichetez pe cine vreau si cand vreau, mai ales in conditiile in care am avut legatura directa cu personajul...si apropo...stii aceasta este o sectiune de barfe si cancanuri......offf si uite asa o iau de la capat cu explicatiile...nu-mi mai bat capul ca nu merita....
O zi buna


Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput