Mamici de iulie-august 2007 (48)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Olgutza, tu cred ca bati toate recordurile cu bebele tau cel grasutz!!!!! Eu cind o sa aud ca puiul meu a depasit doua kile, o sa dau baieram, ca de atunci inseamna ca-l pot naste (aproape) linistita! Super cadou ai primit!!! Felicitari!
Luna, merci de ideea cu serialul. O sa il pun pe sotul meu sa-l ia de pe net. Acum ma uit la 4400, de vreo doua saptamani, suuuppper tare serialul, dar mai am doar citvea episoade si se termina. Si ma mai uit la Lost, care imi place foarte mult, dar am epuizat primele serii si acum mai apare doar cite un epiosod pe saptamana!
Jadi, deci seful tau e chiar sotul!!! Hai ca la asta nu ma asteptam!!!!

Cristina, 26+ si bebe scump

POZE
POZE BURTICA SI BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

nu fi asa de sigura cu traseul, fetele de pe aici de pe la mine au dat de 3 ori pana au luat, prima data au picat sala, a doua oara traseul si a 3-a oara au luat. Eu m-am scos ca am dat de permis la Braila, acum 9 ani! Astia din Bucuresti sunt mai ai naibii!

Nici eu nu sunt inalta dar am scaun care se ridica pe inaltime si de obicei pe aceeasi pozitionare de oglinzi merg si eu si sotul, el cu scaunul jos, eu cu el ridicat la maxim!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by jadi

Plateste bine ca altfel il ia mama gaia dar toti banii sunt pe mana lui ca altfel ar fi vai si amar de noi!

Deni & Vlad & Tudor





Si la noi banii sunt gestionati de el ca altfel, dormeam in cort la ora asta.

Cand ma duc la cumparaturi il rog eu sa imi ia cardul de credit si sa imi dea cash ca e mai bine.

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by olguttza

Alina, am 1,72....da am burta maricica bine...si continua sa creasca. ma gandesc doar ca pot lasa scaunul mai in spate, da nu'sh daca mi-or mai ajunge mainile unde trebuie. de picioare nu ma plang, ca-s lungi.

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">29+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...



Pai daca lasi scaunul mai pe spate ori nu mai ajung mainile la volan ori nu mai vezi in fata. Iti zic eu ca am incercat.

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Deni, nu-s sigura de nimic, doar ca as vrea sa dau, sa iau si sa scap! as fi vrut sa fac si io scoala acasa, la campina, unde-s 4 semafoare mari si late, da nu fusei inspirata si-mi facu barbatu bolentin de bucuresti...

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">29+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Cristina poti sa mai incerci "nevestele disperate", mie mi-a placut primul sezon si de asemenea "big love" cu cele 3 neveste ale barbatului mormon. Ambele le-am urmarit cu placere! Si cica mai este unul cu o inchisoare, o intreb pe bona ca ea e in tema cu astea si cu campionatul mondial de snooker. Ieri aveam toate teveurile pe snooker


Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Ce sa zic cu banii, am 3 carduri si are grija sa imi lase o limita rezonabila de bani pe ele. Ala de credit a expirat, am ramas cu 2, unul mi l-a luat ca avea nevoie de cash si scotea de pe 2 carduri, am ramas cu unul. Noroc ca nu ies prea des la cumparaturi si cand o fac, incerc sa il iau cu mine ca sa vada cat cheltuiesc! Se intoarce galben acasa!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

serialu cu puscaria e OZ. super tare! d-abia asteptam wkndu, cand il dadeau astia de la pro cinema, acu 3 ani.

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">29+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by jadi

nu fi asa de sigura cu traseul, fetele de pe aici de pe la mine au dat de 3 ori pana au luat, prima data au picat sala, a doua oara traseul si a 3-a oara au luat. Eu m-am scos ca am dat de permis la Braila, acum 9 ani! Astia din Bucuresti sunt mai ai naibii!

Nici eu nu sunt inalta dar am scaun care se ridica pe inaltime si de obicei pe aceeasi pozitionare de oglinzi merg si eu si sotul, el cu scaunul jos, eu cu el ridicat la maxim!

Deni & Vlad & Tudor



Si aici sunt pe zone, prima data am picat dontr-o prostie (cica am mers prea incet cu 50 mile in loc de 70) a doua oara am mers in alt oras si m-a picat ala din toate prostiile, ca am calcat ambreajul cand nu era nevoie, in fine o gramada de aberatii, iar a treia oara am luat dupa ce m-am urcat si pe trotoar la parcarea laterala (fapt pt care cica pici). Am zis si eu "sorry" si am repetat manevra pana mi-a iesit. Cred ca d'aia am luat ca m-a vazut ala cu ambatz.

Jadi ce masinuta ai cu scaun reglabil pe inaltime?

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

oi fi io singura p-aci care detine monopolu banilor in casa???? ca al meu nu stie de dari, de rate, de nimic. nici pinu de la cardu lui nu-l stie doar il apuca crizele cand nu mai sunt, de ce nu mai sunt. de kiki maro!

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">29+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput