Mamici de iulie-august 2007 (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Jadi, sa inteleg ca masina cea frumoasa a Lunei e din cele pe care le primesti cadou doar in vis? Ca eu v-am zis ca-s mai


Cristina, 26+ si bebe scump

POZE
POZE BURTICA SI BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by jadi

Sigur de nastere, dar de nasterea urmatoare .

Deni & Vlad & Tudor





Nu mai exista o nastere urmatoare. Cel putin asa sper. Vorba ta s-a inchis pravalia.

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Ei, vezi Jadi ca tot i-o cumpara? Sic,sic!!!

Cristina, 26+ si bebe scump

POZE
POZE BURTICA SI BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Pai ce sa faca ea in smart de ala? Ea o sa aiba nevoie de un gipan, plus o salteluta sa sara din gipan pe astfalt ca asa miniona isi rupe gatul daca se grabeste sa coboare . Plus in gipan ii incape familionul tot la deplasari.

Glumesc, nu e scump dar mai misto e mini copper-ul. Iubesc filmul "Jaf in stil italian" asta ultimul aparut acum cativa ani, in care se plimba aia numai cu minicoppere!

Ati auzit ca Andreea Alpin e insarcinata?

Hookeritza, umbla cu serviciul presupun, ca azi se inrosise la telefon!

Si am sunat-o si pe Anya sa vad pe unde umbla ca o dadusem pe lista de disparute si a plecat la Brasov. In weekend!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Olgutza sa fii fericita ca dormin cu fata in sus, pe mine fie-mea nu ma lasa decat pe-o parte, deja mi s-au turtit umerii si ma doooor dimineatza de mor. Pe spate daca dorm ma sufoc.

Felicitari pentru premiul castigat, mmm ce-as vrea si eu.

Cristina iti recomand eu un serial bun, zicea Ioana ca e si acolo "Grey's Anatomy" e super, e un serial care pe mine ma face sa rad, plang, iar sa rad, ce sa zic eu chiar nu sunt fan seriale dar de asta nu pot scapa, sunt dependenta. Iti povestesc eu primele doua serii daca vrei.

Pe Jadi a prins-o sefu' ei pe internet si acum o altoieste d'aia a disparut.

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Anatomia lui grey este doar martea de la 21.45, am sperat martea asta sa se culce fimiu mai devreme dar am prins doar cum se scurg genericele pe ecran!

Si sefu' daca vrea sa nu stau pe net, sa nu imi dea acces ca vede el ce pateste .

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by jadi

Pai ce sa faca ea in smart de ala? Ea o sa aiba nevoie de un gipan, plus o salteluta sa sara din gipan pe astfalt ca asa miniona isi rupe gatul daca se grabeste sa coboare . Plus in gipan ii incape familionul tot la deplasari.

Glumesc, nu e scump dar mai misto e mini copper-ul. Iubesc filmul "Jaf in stil italian" asta ultimul aparut acum cativa ani, in care se plimba aia numai cu minicoppere!

Ati auzit ca Andreea Alpin e insarcinata?






Bey daca imi iau gipan nici nu vad capota d'apai sa-l conduc.

Mini imi place si mie dar e douaj'da mii aici, de unde bani? Smartul e vreo 8 nou vreo 6,5 la mana a doua. N-am eu bani de mini si sincer cu douaj'da mii iti iei masini mai traznet decat mini.

Am auzit de Andreea, eu aici stiu tot. Ma bucur pt ea sa fie fericita.

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

quote:
Originally posted by Luna1

Olgutza sa fii fericita ca dormin cu fata in sus, pe mine fie-mea nu ma lasa decat pe-o parte, deja mi s-au turtit umerii si ma doooor dimineatza de mor. Pe spate daca dorm ma sufoc.
Felicitari pentru premiul castigat, mmm ce-as vrea si eu.


daca incerc p-o parte (pe oricare din ele), e jale: incepe sa loveasca de ma seaca la inima si impinge in saltea de zici ca nu-i adevarat...io dorm mai mult in fund, de cele mai multe ori, ca nici nu pot respira altfel si am si niste arsuri de mor.

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">29+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Atunci iTi luam o pernuta ca sa te mai inalte pe scaun si pantofi cu tocuri ortopedice de 20 ca sa ajungi la pedale .

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by jadi

Anatomia lui grey este doar martea de la 21.45, am sperat martea asta sa se culce fimiu mai devreme dar am prins doar cum se scurg genericele pe ecran!

Si sefu' daca vrea sa nu stau pe net, sa nu imi dea acces ca vede el ce pateste .

Deni & Vlad & Tudor



Fiu-miu la 8,30 e in pat, la noua sforaie. Nu stiu ce le fac astia la scoala dar e rupt cand il iau.

Mi-a cazut intr-o zi netul si daca vezi ce disperata eram cand vorbeam cu sefu'cred ca imi luceau ochii ca la nebuni ca mi l-a reparat in juma de ora.

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput