FIV...de toamna

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Salut gagici,

Sunt ca vremea astazi:
inchisa-ea, incruntata-eu
rece si ea si eu
ploioasa -ea , lacrimogena-eu
cu vant-ea, irascibila-eu
....
Va doresc voua o altfel de stare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

La Bucuresti e... soare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Salut fetele!

Am incercat dimineata sa intru si nu am reusit pt ca mergea f.rau forumul.Am stat eu un pic dar nu vroia si pace sa intre pe subiecte.Din cauza asata am lipsit.

Luli,nu vreau sa te intristez\dar cu spermograma sotului tau nu prea reusesti la inseminare.Asa are spermograma si sotul meu.Intr-o ora is gata spermitele si tu ai nevoie 9 luni de ele.Acum trebuie sa mergi la un dr in Bucuresti.Eu iti recomand sa mergi la prof Ancar totusi la Medsana.Dupa niste experiente ca mine si ca Raluca iti va da el verdictul repede.La mine a facut o groaza\de incercari dar la Raluca stia deja povestea.
Raluca,nu stiu ce sa fac...deschidem al doilea magazin si dan e pus in priza.Nici nu indraznesc sa-i spun ca vreau sa vin in Bucuresti.Poate ca dupa 1 Iulie.Primul magazin merge naspa si acum il deschidem pe al doilea (supermarket)ca sa il inchidem pe primul.O gramada de bani dar poate ca acum o sa ne mearga si noua ca pana acum nu am castigat mai nimic.Cu analizele am dat-o in bara in Moldova asta!Trebuie sa vin in Bucuresti...macar daca le fac sa le fac pe toate cu o intepatura.
In Bacau nu imi fac:
listerioza
micoplasma
ureaplasma
si am inteles ca sunt f.importante pt o sarcina...

Va pup,

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Buna dimineata fetele.

am intrat sa va spun ca inca mai traiesc.

pupici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Salut gagico.

Ileana draga, iti las doare o ora sa-ti revi, daca nu .
Gandeste-te ca daca:
este rece, se va incalzi,
bate vantul, dupa un timp el doar va adia placut;
ploua, va fi soare;
vremea este inchisa, ea se va "deschide".
Si mai gandeste-te ca dupa ploaie, iese curcubeul.

Cu drag,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

MONIX, esti de-a mea!!!
Cu Ileana trebuie sa "inmultesti" fortele s-o scoti la capat. Ma bazez pe tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Fetele,se pare ca am deranjat unele persoane cu FIV-ul.Cred ca nu o sa mai scriu despre FIV la alte subiecte.Cica ridic FIV-ul in slavi!De parca eu is nebuna si vreau sa fac FIv asa ca sa ma aflu in treaba!Eu incercam sa le spun ca trebuie sa faca tot ce se poate inainte de a infia un copil si uite unde am ajuns!

Va pup,

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Ce spui tu acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Gabid,
nu te supara. stiu ca nu vrei sa ridici nimic in slavi.
dar ca sa nu mai se supere nimeni, haideti felelor sa nu interpretam ceea ce spune cineva aici. eu cred ca avem ceva mai bun de facut: sa ne focalizam intreaga energie spre un scop. si pentru asta, sa incercam sa fim unite si cat ma informate. BINE???? ca daca nu, .
(sper ca stiti de gluma)
maine seara ma duc la homeopatul recomandat de una din fele: dr. Niculescu. n-am stare.

voi ce faceti?

pupici,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Ileana ma alatur fetelor.....doar ca-ti las doar 5 min.sa-ti revii altfel bataita

Gabi pe cine ai deranjat draga mea?

Mergi la inceput