Sezatoarea canadiana (61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Ktrinel si eu sunt disponibila si we viitor asa ca poate ne vedem mai des de acum ca se face mai frumos. Si eu tot ASE (SELS) in 1995!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Dragutzele, mie imi place munca, de aia am avut semestrul asta miercurea cu exact 10 ore jumate fatza in fatza cu copilasii (ma rog, copilasi majori). Saptamana viitoare incep alte clasa, alta distractie, asa ca pierdutul vremii pe internet si la mall-ul de vizavi doua zile nu cred ca imi va afecta daruirea catre patrie...
Edit: Ira, nu imi spune ca esti si tu in controversa windows-linux mai nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebitzu spune:

quote:
Originally posted by pitilache

Ktrinel si eu sunt disponibila si we viitor asa ca poate ne vedem mai des de acum ca se face mai frumos. Si eu tot ASE (SELS) in 1995!

Roxana



Roxana, si eu am terminat ASE-ul tot in 95, promotia marketing, tu?Sa vezi acum ca am fost colege, nu m-ar mira



edit binenteles ca am vazut ca ai fost la SELS abia acum, scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebitzu spune:

ok, si acum listuta cu voturi PRO

Bebitzu
Pitilache
Ktrinel
Ira + Nelia ?
Simona



Carmen?
Emilly?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Bebitzu acum chiar ar trebui sa ne vedem duminica! Chiar asa, poate ne si stim, macar din vedere...
Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonna spune:

Diseara ma duc la Riverdance!!!! Mama! Abia astept! Sint jdemii de ani de cind vreau sa-i vad life! Asa ma bucur de n-ati vazut voi de-astea... Acu' mai tre' sa-i gasesc un baby sitter lu' Atomix... Il las la garderoba daca nu!
Cit cu intilneala, propun versiunea: s'un ceai, s'o cafea!
Duminica asta, ora 11, Cap St Jaques la parcarea de la ferma ca loc de intilnire si anulam daca ploua rau. Daca-i numai innorat si peste 10 grade mergem.
Duminica viitoare, ora 11, Centre de la Nature Laval (except fetele din Ile Perrot, pentru Montreal distanta e cam tot acolo!), la tobogane (nu stiu unde sint, da' le gasesc eu!).
Si-atunci cine nu vine wk.asta sa vina wk viitor... Eu, personal, incerc sa ajung la amindoua! Si ma ofer voluntar sa tin lista pt. intilnirea din Centre de la Nature.
Mama, ce ma omoara optimismul, nici de vreme nu-mi mai pasa de cind mi-am luat biletele! Mare realizare internetul asta! Cum stau eu la munci si imi cumpar bilete la spectacole!
Roxana, jos palaria, cind ne vedem sa ma dascalesti si pe mine despre ce trebuia sa fac pentru link-urile alea!
Pusi, pe duminica, in principiu, Nico, vazut mesaj!
Simonna
Ah! Si m-am modernizat la cap, am reusit sa pun topicul copilului la semnatura! Mi-a luat 3 ani! Riverdance asta... zici ca eu dansez, nu ei!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Vreau doar sa va felicit ptr ideea cu linkurile (Simonna ) si ptr fetele care au pus linkurile respective.

la vacante adugati si:

http://www.voyagesarabais.com/

Si eu am terminat ASE-ul (Finante Ctb) in 1994.Deci sunt cea mai baba dintre Ase-iste.

Pina la urma va intilniti sau nu? La intilnire (ca eu m-am uitat pe site si nu mi-a fost f clar)doar va plimbati pe linga lac? Sunt si leagane ptr copii?



Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ira, mi-a dat voie sotul sa venim cu voi. Deci, daca nu ploua si va intilniti, venim si noi, eu si cu Tudora adica (daca ne iau Sibin cu Ira).
Simonna, ma bucur ca ai reusit sa-ti iei bilete. Noi nu am reusit nici la asta, dar lasa ca mai vin ei... Cit despre link-uri, scrii [ url="http://www. adresa dorita, copiata din bara de sus a browser-ului/" ]Noile aventuri ale lui Atomix sau orice alt nume vrei tu[/url] - fara spatii dupa si inainte de parantezele patrate, eu le-am pus ca sa poti sa vezi ce sa scrii - si iti ramine pe ecran doar titlul dat de tine, url-urile si parantezele dispar.
Felicitari pentru ideea cu link-urile si de asemenea multumiri lui Pitilache care le-a adunat si pus.

Intreba cineva, creierul meu din vacanta nu-si mai aduce aminte cine, de un clasament al scolilor primare - nu exista, din pacate. Sau daca exista, eu nu l-am gasit inca.

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebitzu spune:

ok, pentru "Duminica asta, ora 11, Cap St Jaques la parcarea de la ferma ca loc de intilnire si anulam daca ploua rau"

Bebitzu
Pitilache
Ktrinel
Ira
Nelia
Simona



Dana, vii ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Merci pentru incurajarile cu linkurile! Ideea a avut-o Simonna si a fost super. Mai astept idei sa mai adaugam, mai ales si pentru fetele din Toronto sau de prin alte parti ale Canadei.

Sa speram ca pana la urma nu va ploua duminica, ramane cum a zis Simonna, daca nu ploua tare si este doar innorat, ramane sa ne vedem. Poate se mai lungeste lista pana atunci.

Ce de ASE-iste pe aici!!!

Va pup,
Roxana

Mergi la inceput