TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui matgravidut

Ce stiti de Laguna Tour?

Monica-Matz mami de Matzu-Mic Andrea Bianca(03.Feb.2008)
Poze cu noi
www.travelpod.com/travel-blog/hathor/1/tpod.html" target="_blank">Travel Blog


Niste prieteni au patit acelasi lucru ca noi, adica rezervat la Duni in februarie, achitat in martie si cu 2 zile inainte de plecare au fost anuntati ca ...s-a anulat rezervarea. Iar agentia era Laguna Tour din Constanta ( habar n-am daca e aceiasi agentie sau nu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxana c.

Multumesc, Theo, cei de la Eximtur mi-au facut oferta la Duni prin Dertur care mi s-a parut cam piperata . Oare isi mai pun si ei adaus sau asa scump vand aia?

Roxana



te-ai uitat si in catalog DER TOUR?

noi, de cate ori am luat din catalog DER TOUR sau TUI, am platit exact cat era in catalog.

mami de theo
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Nu m-am uitat. I-am crezut pe cuvant: ca Tui si Neckerman sunt mai scumpi decat Dertour. Intre timp rezervasem prin alta agentie, asa ca nu mai m-am agitat ( prin aceasta agentie ma costa 1346 eur, fata de 1776 eur prin Eximtur)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

A mers cineva pe undeva cu Agentia viaRomania din brasov? vreau sa fac o rezervare in ro prin ei...
Multumesc!

Larisa mamica de Nectarie (22 iulie 2010) si Alexia (13 iulie 2006)

http://picasaweb.google.com/roparo/CopiiNectarieLuna5#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gologanii spune:

Ati mers cu Meridian Travel?

Au preturi foarte bune, am luat un pachet in Bodrum si abia acum imi dau seama ca nu stim nimic despre ei...

Vacante superbe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matei355 spune:

Dap, ma ingrozesc la ce citesc pe aici despre alte agentii de turism, dar in acelasi timp sunt si fericit ca Oltextur, agentia cu care eu colaborez este super in regula. Adica in 6 ani de cand colaboram...nn-am avut nici cea mai mica problema, plus ca uneori au niste oferte aproape de necrezut:P Anul asta ma duc in Rep Dominicana cu ei:D:D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui matei355

Dap, ma ingrozesc la ce citesc pe aici despre alte agentii de turism, dar in acelasi timp sunt si fericit ca Oltextur, agentia cu care eu colaborez este super in regula. Adica in 6 ani de cand colaboram...nn-am avut nici cea mai mica problema, plus ca uneori au niste oferte aproape de necrezut:P Anul asta ma duc in Rep Dominicana cu ei:D:D


Serios ?!? si pentru asta ti-ai facut special cont pe DC ?

ia te uita ce spune un moderator de pe un alt forum, in data de 25.06.2011:

"Atentie si la reclama buna facuta de agentia oltextur, au mai multe conturi cu care incearca sa isi faca reclama!
Am banat 2 pana acum."



Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matei355 spune:

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani

Citat:
citat din mesajul lui matei355

Dap, ma ingrozesc la ce citesc pe aici despre alte agentii de turism, dar in acelasi timp sunt si fericit ca Oltextur, agentia cu care eu colaborez este super in regula. Adica in 6 ani de cand colaboram...nn-am avut nici cea mai mica problema, plus ca uneori au niste oferte aproape de necrezut:P Anul asta ma duc in Rep Dominicana cu ei:D:D


Serios ?!? si pentru asta ti-ai facut special cont pe DC ?

ia te uita ce spune un moderator de pe un alt forum, in data de 25.06.2011:

"Atentie si la reclama buna facuta de agentia oltextur, au mai multe conturi cu care incearca sa isi faca reclama!
Am banat 2 pana acum."



Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)


Sincer nu inteleg de ce postul meu este problema dumneavoastra. In primul rand topicul asta este special pentru agentii de turism si nu e nimic in neregula sa scriu aici, avand in vedere ca e topic pentru asta. Si in al doilea rand nu am nici o treaba cu Oltextur, doar ca am colaborat si colaborez cu ei. In fine, cam asta-i toata treaba. Merci frumos pentru intelegere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Stie cineva ceva de agentia Cosmo Travel? Am o oferta foarte buna ptr Duni si ....parca e prea buna, in plus...vor avans 50% , daca rezervarea e confirmata....bine, daca nu...imi vor da banii (ca altceva nu vreau).....parca-i cusuta cu ata alba sau sunt eu paranoica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

roxana, ce inseamna oferta buna pentru duni ? cat te-ar costa sejurul, pentru x nopti si y persoane ?

si eu am platit avans de 50% la agentia de la care am luat sejurul (alta decat cosmo travel), insa am facut rezervare cu early-booking, inca din luna martie.

am intrat acum pe site-urile ambelor agentii, a ta si a mea : pentru marina beach, in varful de sezon, cele 2 agentii au acelasi tarif, iar pentru perioadele inainte si dupa varful de sezon, agentia mea are pretul cu 1 sau 2 euro mai mult/persoana fata de agentia mentionata de tine.


Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput