TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns G_Cristina spune:

Noi am folosit Eximtur-ul atunci cand am plecat in luna de miere in Mexic (in anul 2008) - sunt operatori pentru TUI, agentia germana. Am fost foarte multumiti de servicii, iar pretul a fost exact ca cel de pe site-ul oficial TUI, fara alte adaosuri (asa cum s-a intamplat cu oferta celor de la Paralela 45 de exemplu).
Anul acesta pentru a o avem pe Mariuca am hotarat sa mergem in Antalya. Dupa documentari indelungate si oferte analizate, ne-am decis pentru Rezeda, au avut oferta cea mai buna pentru hotelul ales de noi. Sambata vom merge sa dam avansul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madairina spune:

Ceva pareri despre Elysse Turism sau Total Reisen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matgravidut spune:

Ce stiti de Laguna Tour?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatiana78 spune:

Sunt di brasov si vrau sa fac rezervare pri s&s travel ptr Bulgaria,aici am gasit cele mai mici preturi la grand hotel varna.A mai fost cineva prin aceasta agentie cu rezervari doar pe internet?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madairina spune:

O bila neagra EUROPA TRAVEL. Am cumparat un sejur in creta de la ei cu taromul. In urma cu 3 sap. ne-au anuntat ca s-a anulat cursa Tarom si ca sa mergem cu alta care avea orele de zbor total nepotrivite (pierdeam 2 zile). Am sunat la tarom si mi s-a spus ca nu s-a anulat nici-o cursa. Probabil nu se umpluse avionul la cealalta companie si s-au gandit sa ne mute pe noi ca noi o sa inghitim minciuna lor. Frumos a fost ca mai mergeam cu o familie care nu a fost anuntata de anularea cursei. Probabil pentru ei taromul zbura. Drept urmare am anulat biletele si ne-am luat banii inapoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:

Nota 20 pentru AGENTIA MAREEA.Plecam cu ea de citiva ani.Plata online,voucher pe mail,prompti la orice informatie,preturi mai mici decit la receptia hotelului in marea majoritate a situatiilor.Am fost cu ei atit intern,cit si extern.In septembrie vom merge la Belek Turcia tot cu ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui maminuta
[...]preturi mai mici decit la receptia hotelului in marea majoritate a situatiilor.Am fost cu ei atit intern,cit si extern.[...]
Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara permisiunea ta. - Eleanor Roosevelt


orice agentie ok (fiecare padure cu uscaciunile ei - deci...) are preturile mai mici decat la receptie.

mami de theo
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Bila neagra- GIRAMONDO din Iasi.
Sejur din 1 iulie la Marina Palace din Duni, cu rezervare din februarie, achitat in aprilie si anulat pe 29 iunie ( cu 2 zile inainte). Si ceeace m-a enervat cel mai rau, patronul are impresia ca toti sunt prosti, el e singurul destept pe lumea asta.


Va rog sa-mi spuneti si mie daca stiti agentii romanesti care lucreaza cu turoperatori mari gen :Neckerman, Tui...etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxana c.

Va rog sa-mi spuneti si mie daca stiti agentii romanesti care lucreaza cu turoperatori mari gen :Neckerman, Tui...etc.

Roxana



Mara Travel si Exim tour pt TUI
IDM Tour pt DER TOUR, tot o agentie germana f buna

mami de theo
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Multumesc, Theo, cei de la Eximtur mi-au facut oferta la Duni prin Dertur care mi s-a parut cam piperata . Oare isi mai pun si ei adaus sau asa scump vand aia?

Mergi la inceput