TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lidiadanaila spune:

Spunea cineva din bransa pe un alt forum , ca pentru turcia sunt buni: fibula travel , mr.peter , rezeda...de rezeda stiam si eu ca-i bun turcu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

De GTS Turism stiti ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Eu tot cu S&S Travel vreau sa merg. Din verificarile mele ei au preturile cele mai mici pentru Bulgaria. Nu am gasit foarte multe informatii despre ei, dar cu toate astea, nu erau decat de bine.


Andreea cu Alexandra Maria (05.07.2009) si Radu Stefan (12.07.2007)

nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui adriana_mihnea

De GTS Turism stiti ceva?


Au preturile ca Giramondo, am impresia, pe Softpedia e cineva care e de la ei, imi scrisese pe privat ca au preturi bune pe Bulgaria, dar n-aveau atunci ptr Duni. Apoi...a revenit pe forum scriind ca stie o agentie unde locul in dubla la Palace e de 47 eur/noapte, cu reducere, adica 52 fara reducere, dar asta n-a mai scris. Am intrat pe situl lor, au agentii in mai multe orase, banuiesc ca sunt ok, cel putin pe Bulgaria am vazut preturi bune ( la Kaliakra, de ex, au mai putin decat am platit eu in 2008 prin TWT travel- sau cam asa ceva se numea))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui lidiadanaila

Spunea cineva din bransa pe un alt forum , ca pentru turcia sunt buni: fibula travel , mr.peter , rezeda...de rezeda stiam si eu ca-i bun turcu !

lidia


Ar mai fi Patriot si Teztour. Mr. Peter mie mi s-au parut scumpi. La fel Kusadasi si Alibaba. Despre ultimii citisem ca nu mai sunt ce erau odata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Roxana, am oferte de la ambele agentii si nu se compara. La GTS ajunge la 425 euro, pe cand la Giramondo este vreo 480 euro. Destul de mare diferenta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui adriana_mihnea

Roxana, am oferte de la ambele agentii si nu se compara. La GTS ajunge la 425 euro, pe cand la Giramondo este vreo 480 euro. Destul de mare diferenta...


Nu te contrazic, asa o fi, dar la ce hotel te referi ?
Am spus, m-am uitat de curiozitate ptr Kaliakra si fata de acum 2 ani aveau preturi mai bune anul asta. Dupa ce a spus ca 52 eur ptr M. Palace nici nu mai m-a interesat, am presupus ca sunt aceleasi preturi si intre o agentie cu care am mai fost si una cu care n-am mai fost...o aleg pe prima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Noi ne-am hotarat la Azalia, Sf. Ctin si Elena, la mijlocul lui iunie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

Cu Family Travel a mers cineva in Turcia?
Pe Bulgaria stiu ca sunt buni, dar pe Turcia?
Au printre cele mai bune oferte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yuppy spune:

Noi am plecat doi ani la rand cu CMB TRAVEL, anul asta de Paste plecam tot cu ei, ii recomand cu incredere. Toate delegatiile noastre de la servici pleaca tot cu ei. la Bulgari au avut preturi mai bune decat la alte agentii.

Mergi la inceput