Copiii din 2002 (33)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Asa cum v-am promis cateva poze din minivacanta noastra: poze 1 Mai

Sanzi, frumusica "iubita" lui David.
Karina, asteptam pozele de la vulcanii noroiosi!



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Si noi am fost plecati cateva zile la Manastirea Suzana, langa Cheia, jud. Prahova.
A fost o minivacanta foarte linistita, in care am dormit mult(de la 8,30 p.m. la 6,30 a.m.), ne-am plimbat prin imprejurimi, Cheia, Muntele Rosu si Slanic Prahova.
Rares, dimineata la 6,30 cand batea clopotul bisercii voia musai sa mearga la slujba. Il imbracam si se ducea in biserica si statea cuminte aproape o ora, singur (cu maicile)si asculta slujba, el care altfel nu sta cuminte cinci minute!
Va voi pune poze saptamana viitoare, caci n-am avut timp sa le descarc.
De ieri Rares a reinceput gradinita, fara mofturi., foarte fericit ca nu este necesar sa mai doarma acolo si ca toti colegii i-au devenit prieteni( in timp ce a lipsit).
Toate cele bune!

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe Emanuel!

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Vad ca se plimba multa lume in aceasta perioada.
Si eu plec in 5 minute sa il luam pe Stefan la gradi, apoi ceva ultime cumparaturi (mancare) si la garaaaa!
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

doamna speciala...a facut un site pentru donatii unei fetite speciale

dana_e alaturi de noi cu minunatele bijuterii pe care le confectioneaza pentru ca EMA sa se apropie de normalitate...
in fiecare margica insirata exista o rugaciune pentru Ema...
fiecare colier terminat ii da puterea sa continue mai departe...
dana_e ... o altfel de mama pentru Ema
multumim dana_e!!

www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Katty, pozele sunt superbe!!!! Gradina imi place la nebunie, ce de vegetatie si ce de flori!!! Si lacul cu pesti e grozav!!! E artificial???
Ana e tare dulce!!!!!! Imi place tare mult de ea...


Cornelia, de abia asteptam si noi poze!!! Interesant ca ii place la slujba si ca sta linistit...noi aici am fost o singura data la biserica, si nu cred ca vom mai ajunge prea curand caci David e tare agitat si vorbeste tare...(si cum e putina lume se aude cu ecou!!!)...
In Ro mai mergem, dar biserica e in parc si copiii stau afara...asa ca e super ok!!!!!

Nicoleta, drum bun si distractie placuta!!!!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Sinzi, tot ce vezi in pozele de la Visi(nesti) e natural, inclusiv lacul cu pesti, eu am crezut ca sunt prea multe pozele cu flori si peisaje, dar imi pare bine ca ti-au placut, poate mai pun cateva!
Nicoleta, drum bun! Sper sa va distrati in Viena!
Cornelia, am fost si noi vara trecuta la manastirile Suzana, Ghighiu si Cheia intr-o excursie de-o zi. Mi-a placut mult acolo, dar, desi ziua a fost superba, cand am ajuns la Suzana a plouat torential si am vizitat-o cam pe fuga! Sa ne pui poze!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Intr-adevar superbe poze Katty.sa mai pui si altele.
Nicoleta drum bun si va asteptam cu poze!
Elena un pupic pentru micuta ta zambareata dar si pentru Big brother.
Sinzi cum a fost la inspectie?
va pup si pe maine!



www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Cris, a fost bine la inspectie...am luat atestatul pt inca 5 ani adica!!!! Numai ca a fost stres....inspectori peste tot prin campus si prin clasa isi bagau nasul peste tot...
Ieri a fost sarbatoare...un fel de zi pt profesori...si au fost tare draguti, pe langa tot felul de carduri si desene facute in exclusivitate de copii, parintii au aranjat in fata fiecarei clasa, o masa festiva, unii din parintii au stat cu copii in locul nostru, si altii ne-au servit la masa...A fost relaxant!!!!


Azi vine tati si suntem tare incantati...numai ca e cam urat afara, tuna si fulgera si am putine emotii...

Am pus si 2 filmulete: http://good-times.webshots.com/album/558922724VroQiZ



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Felicitari Sinzi, pentru atestat! Sa-l stapanesti si sa-l folosesti sanatoasa in urmatorii 5 ani!
Am vazut si filmuletele, ce mare s-a facut David, si ce indatoritor e cu "doamnisoara" lui! Cum o cheama?
Banuiesc ca veneati de la piscina, nu?
Mari, am vazut cele 2 site-uri. Foarte impresionant! O sa incerc si eu sa mobilizez cativa oameni!



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Vai acum chiar ca sunt geloasa.
Minivacante,drumetii,plimbari in parc,mers la gradinita...
candva am trait si noi asa.EMMA - 24.06.2002 ,ca despre ea este vorba nu mai are voie sa mearga in locuri aglomerate si mai ales cu copii de cand face chimioterapie.
Asteapta si planifica deja ce va face cand va fi iar libera sa iasa in lume.
Totusi e bine ca pot sa sper ca vom fi si noi iar ca voi si asteptam ziua cu nerabdare chiar daca va mai trece inca un an de acu in colo.

Aida - mama de pisica mica

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=96703

http://emma.ablog.ro




Mergi la inceput