Copiii din 2002 (33)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Nicoleta sanatate mamei tale !

Bogdan astazi incepe inotul (merge cu gradinita). Sint tare curioasa ce va povesti diseara, in ce "stadiu" vor fi hainele lui

Pup copilasii dragalasi si mamicutele lor


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

Doua Eme mititele au nevoie de ajutorul nostru:
1. Emma- 4,8 ani are nevoie de ajutor - salvati-o pe Emma
2. Sa ajutam la terapia pentru Ema - www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank"> Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Pupici si din partea mea!
Nicoleta, sanatate multa mamei tale! Imi pare rau ca e bolnava, dar ea a incercat sa faca tot ce putea ptr. fratele ei! Va trece cu siguranta peste!
Mari, ma bucur ca evolueaza asa bine Ema! Dumnezeu o iubeste!
Ruxij, bravo ptr. Bogdan! Ce vaccinuri i-ati facut acum? Obligatorii sau optionale?

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Karina, am postat cam o data!
Felicitari ptr. Bogdan ca-l duceti la inot? Unde va merge exact? Si cat va dura? Vrem sa-l ducem si noi dupa ce ia vacanta si ne gandeam la club la Dinamo, ca e aproape de noi!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

ruxij am citit mesajul tau cu procentele.cand o sa fiu mai odihnita(caci abia am venit de la scoala)o sa te rog sa-mi explici si mie.
Mira sa aveti drum bun si te asteptam cu impresii de la revederea de 10 ani.Noi am avut-o acum doi ani .a fost super!!
ieri am avut o aniversare in familie .uitati ce fericita era Mariuca mea.

http://good-times.webshots.com/photo/2844657130065090328FwKxGk
va pup!!

www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Francisca spune:

La Multi Ani tuturor copiilor, multa sanatate si numai bucurii !

Va dorim o zi frumoasa si plina de surprize placute


Francisca si Vlady

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

La multi ani puiutilor! Sa ne creasca mari si sanatosi!
Aseara am vazut-o in emisiunea Nasul pe o ruda de a Aidei (aidaciolac), mama Emei, si m-am bucurat sa vad ca a fost ajutata de Becali sa mearga in Ungaria! Mult succes Aida si sa se faca bine Ema!
Mari, imi imaginez ce incantata esti ca face progese si Ema ta, multumim de aprecieri! Sa stii ca si lui George, desi a crescut la tara, ii este teama uneori de pasarile din curte si puiuti nu vrea sa ia in mana, ii mangaie in mana mea. Asa ca Ema e o curajoasa!
Karina, cum a fost la inot?
Va pup, sa aveti o zi speciala toti, si sa va sarbatoriti copiii cat mai frumos! La George la camin le-a adus ceva masti, vrea doamna sa le faca carnaval...
Elena

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

LA MULTI ANI!!! pentru copiii nostri!

Servus.
Noi azi avem petrecere de 1 Iunie la firma, Stefan abia asteapta.
Mari, felicitari pentru progresele micutei. Si lui Stefan ii e frica de gaini, insa puii ii plac, ii ia in manuta si ii maingaie...
Noi am primit azi costumul de print, am dat o gramada de bani pentru niste incurcaturi, dar nu mai conteaza...
Sper sa ii placa pustiului meu :).
Aseara se echipase cu sabia si cu scutul si mi-a zis: "Mami, ma duc sa atac o batrana, ma intorc imediat!". Am ramas masca, dupa care am incercat sa ii spun ca noi nu atacam batranicile, le ajutam, dar imi venea sa rad! A inteles, sper.
Va doresc un week-end placut.
Nicoleta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Pupici, tuturor copilasilor din lume!
Astazi am zis ca-l ducem si noi pe Andrei peste tot pe unde isi doreste, si-i facem toate poftele!
N-am vazut emisiunea Nasul de aseara, dar mi-a povestit o colega si am citit si subiectul de aici de pe DC, sunt foarte fericita ca s-au rezolvat si cazuri de pe forumul nostru! Felicitari, Aida, Dumnezeu sa va ajute si Ema sa se faca bine cat mai repede!
Nicoleta, distractie placuta la petrecere! Sa ne pui poze cu micul print!!



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Aida ma bucur pentru voi!sanatate multa !!
haha..tare Stefan!!Nicoleta s-o fi gandit la o poveste..poate Alba ca zapada si cei 7 pitici.
La multi ani copilasilor si voua mamicilor ca si noi suntem copii dar pentru parintii nostri
azi avem spectacol!!
pupici si sa petreceti cat mai frumos cu piticii !!

www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

multa sanatate, LA MULTI ANI! si numai bucurii

va doresc o zi minunata alaturi de copii vostrii

www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput