Copiii din 2002 (33)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Super, Karina!
Ma bucur ca ai reusit tu pana la urma!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Hai mai sanzi, ca nu face cupilu' tau autism de la vaccinu' ala. Te invidiez ca pleci in Romaniaaa. Ce frumos o sa fie!

La noi toate OK. Muci si d'astea nici nu le bagam in seama, trec ele. Bogdanel alalteieri a fost pedepsit pentru ca mai multe zile la rand nu a ascultat la gradinita. A zis educatoarea ca nu e atent, nu o asculta, face pe clovnul in ore. I-am zis noi sa fii mai cuminte mami maine, da' tot n-a fost si am primit si bilet ca nu asculta si in timpul orei n-a completat pe acolo pe foile alea pe care fac ei lectii pt. ca nu era atent. Asa ca l-am pedepsit. I-am spus ca sunt suparata pe el ca a promis si nu s-a tinut de promisiunea de a fi cuminte, asa ca nu ma joc cu el si nu mergem afara cu bicicleta. Asa ca ieri a fost cuminte si a si facut perfect la lectii. De multa vreme n-a mai facut perfect pt. ca pur si simplu nu completeaza chestiile alea, mazgaleste pe spatele foii si vb cu copiii. Se pare ca a functionat. Totusi n-o fi cam stresant pt. ei asa mici sa stea acolo cuminti in banca si sa dea lucrari?? Poate ar fi bine sa nu il mai pedepsesc si sa il las asa de capul lui? Nici nu vreau sa stresez copilul, da' nici mai tarziu sa ni se urce in cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Lucia, La multi ani si sa va distrati bine!! Copil mare, ce mai! :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Multumim mult pentru urari!Ce sa zic, ne-au fost un pic incurcate socotelile azi, saptamana in care a lipsit Liviu la gradi au planuit o excursie pentru azi, de care evident nu am stiut. Am comandat tort pentru azi, Liviu era foarte incantat, si surpriza, aflu si eu alaltaieri ca azi e excursia. Asa ca am amanat tortul pentru maine si am planuit o iesire cu prietena mea si cu pustiul ei de aceeasi varsta cu Liviu, care pusti face si el 5 ani, pe data de 29. DAr dimineata ma sua prietena, ca azi fiind ziua ei libera, a trebuit sa accepte sa lucreze colegei de serviciu careia ii era datoare cu o zi de munca. Asa ca abia maine ducem tortul la gradi, aparat de facut poze nu mai avem ca se strica. Si de sarbatorit sarbatorim duminica cu familia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

la multi ani liviu

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

La multi ani Liviu !!!!

Scuze, dar sunt pe fuga , deci am fugit la treaba ...


Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Liviu!Sanatate si multe bucurii!

www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:



LA MULTI ANI FERICITI SA TRAIESTI, LIVIU!!!!


cristina si nazdravanul Andrei (22.11.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

LA multi ani Liviu!!!!!




It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

quote:
Originally posted by ruxij

Hai mai sanzi, ca nu face cupilu' tau autism de la vaccinu' ala.


Hihihi...il face in aceiasi masura in care si altaptatul il face mai inteligent...hihihi!!! (aste era o gluma)





It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput