Copiii din 2002 (33)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna,
Nicoleta, imi pare rau sa aud ca Stefan are sinuzita, asa mititel fiind! Si cu polipii, vezi, vorba Cristinei, mai intreaba si alti medici! Insanatosire grabnica!
Cristina, concediu placut in Germania. Poate se face bine pana atunci! Sanatate multa!
Mari, ai grija cu spondiloza asta e pacatoasa rau!
Pupici la toata lumea!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Repede si eu scriu citeva rinduri...

Didi, bine ai venit. Asteptam povesti cu nazdravanul.

Nicoleta, noi anul trecut am fost la Albena, hotel Albena si a fost super. A fost 1100 euroi pt. noi 3 (Bogdan a avut gratuit), "All inclusive", hotel de 4 stele. Daca ti se pare prea mult, poti alege si variante mai ieftine de 2-3 stele. Te uiti pe www.albena.bg (are optiune si de lb. romana) iti alegi cam ce ti-ar conveni si cauti la agentiile de turism de la voi bilete. Noua ne-a placut mult de tot. Anul asta vrem sa mergem in Halkidiki .

Imi pare rau ca Stefan e bolnavior, dar inainte de a te hotari la scosul polipilor mai vezi si la alti doctori. La noi 2 din 3 ne-au spus ca nu trebuie sa scoatem polipii.

Sanatate tuturor !


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

Doua Eme mititele au nevoie de ajutorul nostru:
1. Emma- 4,8 ani are nevoie de ajutor - salvati-o pe Emma
2. Sa ajutam la terapia pentru Ema - www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank"> Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Imi pare rau de puii bolnaviori. Ce atatea probleme domnule?? Of:(

Noi suntem OK. Nu s-a intamplat nimic deosebit, avem cam acelas program care include zilnic plimbatul cu bicicleta. Azi vin la fi-miu niste prieteni, la joaca. Am abonament la piscina si mi-e ciuda ca mi-e lene sa ma duc. Trebuie sa mergm si la doctor pentru evaluare pt. kindergarten.
Ce misto ca mergeti la mare Karina. O sa mergem si noi sper in august la Galveston Island. La anul vrem in Grecia, de fapt sotul vrea, ca eu cred ca puteam gasi mare mai aproape de noi, Hawaii, Mexic, Caraibe, asa o sa ne rupa drumul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Salut tuturor!
De cand am venit de la servici ma chinui sa pun
acel album cu poze si nu reusesc. Am intrat pe yahoo,
am creat albumul dar nu inteleg de ce nu s-a
creat acolo, unde sunt si copilasii vostri.
Cred ca o sa astept sa vina un prieten care
se pricepe, sa ma ajute.
De cata ar fi multe de povestit (in
special nazdravanii), dar nu am stare pana
nu pun pozele.
OK, va urez o zi buna si sanatate tuturor!
didi si cata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Didi, vezi ca ti-am creat album. Acum poti doar sa incarci pozele in albumul tau! Succes!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Nicoleta, stiu ca nu aveti astm...Ma refeream la sinuzita...care e tot pe fond alergic (din cate stiu)...De asta am intrebat daca aveti pe cineva in familie cu astm sau alergii...ca de obicei se transmit genetic...



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Katty, cred ca te-am stresat. Unde,mamicule,
in 'copiii_din_2002'? Ca nu-l vad?
didi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

quote:
Originally posted by didi

Katty, cred ca te-am stresat. Unde,mamicule,
in 'copiii_din_2002'? Ca nu-l vad?
didi



Nu m-ai stresat. Daca te uiti la numele din stanga, sub Criss1902 si inainte de Francisca e numele Didi. Intri pe el si dai upload de sus (unde e semnul +). Poti sa ma mai intrebi!
Edit: Daca tot e greu, trimite-mi pozele pe email si ti le incarc eu. Pupici!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Doamne, am reusit.Nu stiu ce s-a intimplat pana
acum, pentru ca am repetat aceleasi chestii de
100000 ori, dar acum am reusit. Ma ocup maine
mai bine (sa mai descarc cateva poze). Deja
cata ma termina, e super obosit.
Va pup,noapte buna, ma duc sa-mi culc copilul!!
didi si cata( 14.03.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Sinzi, nu stiam ca sinuzita este pe fond alergic! Ma voi interesa mai in amanunt, analizele de sange ale lui Stefan spun ca el nu e alergic :).Voua cat v-a iesit IgE-ul cand ati mers la dr. Cernatescu?

Eu i-am facut aerosoli lui Stefan cu Fluororinil aseara si nu a mai tusit deloc de la 9 aseara, de dimineata avea nasul curat, respira pe nas inainte sa il trezesc... Era vesel, sper sa fie bine.

Didi, si eu m-am chinuit cu primele poze pe yahoo :((.

Katty, stai acasa cu copilul? Este cooperant? Are varsat de vant, parca? se scarpina?

Of, abia astept sa imi iau concediu, sa erg la salina si la mare cu piciul!

Of, n-o trece mai repede perioada asta cu probleme? Am vorbit cu matusa mea, unchiul meu se simte bine, sper sa o tina tot asa.

Nicoleta

Mergi la inceput