Casnicute sexy (120)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by georgi75
Danelutzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....nu mai terminasi plimbarea?

Cam plimbareata cuscra asta asta a mea,nu-i asa?

Miha si Robert


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:


Un tinar preot trebuia sa tina prima lui slujba, drept pentru care era extrem de emotionat, chiar panicat.

Atunci, superiorul lui, Episcopul, vazindu-l atit de stresat, l-a sfatuit ca
inainte sa se urce in amvon pentru predica, sa puna un paharel de vodca in
paharul cu apa, ca sa se relaxeze si sa aiba curaj.
Preotului i-a mers nemaipomenit in prima lui slujba, dar cind a ajuns acasa
a gasit pe masa o mica scrisoare din partea Episcopului in care zicea:

" Draga Parinte, Fiule

Ma bucur foarte mult ca ti-a mers atit de bine in prima ta slujba si ca ai tinut cont de sfatul pe care ti l-am dat, dar trebuie sa-ti fac anumite observatii:

1. Din acel pahar cu apa trebuie sa iei mici sorbituri nu sa-l dai pe gat dintr-o data.
2. In acel pahar cu apa nu se pune nici gheata, nici felii de lamaie. In plus, eu ti-am spus sa pui putina vodca in paharul cu apa, nu invers...
3. Nu se foloseste Biblia ca suport pentru pahar.
4. Nu poti sa te stergi la gura cu sutana.
5. Poruncile lui Dumnezeu sint 10 nu 12.
6. Iar apostolii sint 12 nu 10.
7. Cind vorbesti despre cruce nu poti sa spui ca e acel T mare de deasupra altarului.
8. Cind vorbesti despre Isus si apostoli, nu poti spune ca e "Fiul si banda lui".
9. David l-a invins pe Goliat cu o prastie si o piatra, nu poti sa spui ca "i-a zburat curul cu dinamita"...
10. Cind vorbesti despre Iuda, nu poti sa-l numesti "*eugenol*".
11. Tatal, Fiul si Sfintul Duh nu sint Batrinul, Juniorul si Stafia...
12. Nu e frumos sa-l numesti pe Papa "Nasul".
13. Faraonul i-a trimis pe evrei in pribegie, nu in p...a ma-sii.
14. Eva i-a dat lui Adam un mar, nu i-a cedat...
16. Magdalena a fost o pacatoasa nu o curva.
17. Initiativa de a invita publicul sa aplaude a fost buna, dar a fost exagerat sa-l inviti sa danseze Macarena, sa faca trenuletul si
sa o inviti pe Sora Daniela sa faca striptease.
18. Apa sfinta se foloseste pentru a binecuvinta, nu pt. a-ti racori ceafa.
19. "Casuta" aia este confesionalul, nu toaleta
20. Pasticul se distribuie crestinilor fara Nutella.
21. Cel de pe cruce era Iisus Cristos si nu Che Guevarra
22. Pacatosii, cind mor, se duc in Infern, nu in aia ma-sii.
23. Vezi sa ai mereu chilotii pe tine si, cind e cald, evita sa-ti faci aer cu sutana.
24. Iti amintesc ca slujba trebuie sa dureze circa 1 ora si nu doua reprize de 45 de minute fiecare, iar cel care era asezat linga tine si pe care l-ai numit travestit cu fusta rosie" eram eu....

In rest a fost bine."



Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


evrybody


LA MULTI ANI! GEORGI SI SOTZ DE DOINA

noi suntem bine mersi,toata ziua pe afara,in we am fost la botez si duminica la gratar....in rest toata ziua la plimbare si printre ele treaba prin casa.

va pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:


Un tinar preot trebuia sa tina prima lui slujba, drept pentru care era extrem de emotionat, chiar panicat.

Atunci, superiorul lui, Episcopul, vazindu-l atit de stresat, l-a sfatuit ca
inainte sa se urce in amvon pentru predica, sa puna un paharel de vodca in
paharul cu apa, ca sa se relaxeze si sa aiba curaj.
Preotului i-a mers nemaipomenit in prima lui slujba, dar cind a ajuns acasa
a gasit pe masa o mica scrisoare din partea Episcopului in care zicea:

" Draga Parinte, Fiule

Ma bucur foarte mult ca ti-a mers atit de bine in prima ta slujba si ca ai tinut cont de sfatul pe care ti l-am dat, dar trebuie sa-ti fac anumite observatii:

1. Din acel pahar cu apa trebuie sa iei mici sorbituri nu sa-l dai pe gat dintr-o data.
2. In acel pahar cu apa nu se pune nici gheata, nici felii de lamaie. In plus, eu ti-am spus sa pui putina vodca in paharul cu apa, nu invers...
3. Nu se foloseste Biblia ca suport pentru pahar.
4. Nu poti sa te stergi la gura cu sutana.
5. Poruncile lui Dumnezeu sint 10 nu 12.
6. Iar apostolii sint 12 nu 10.
7. Cind vorbesti despre cruce nu poti sa spui ca e acel T mare de deasupra altarului.
8. Cind vorbesti despre Isus si apostoli, nu poti spune ca e "Fiul si banda lui".
9. David l-a invins pe Goliat cu o prastie si o piatra, nu poti sa spui ca "i-a zburat curul cu dinamita"...
10. Cind vorbesti despre Iuda, nu poti sa-l numesti "*eugenol*".
11. Tatal, Fiul si Sfintul Duh nu sint Batrinul, Juniorul si Stafia...
12. Nu e frumos sa-l numesti pe Papa "Nasul".
13. Faraonul i-a trimis pe evrei in pribegie, nu in p...a ma-sii.
14. Eva i-a dat lui Adam un mar, nu i-a cedat...
16. Magdalena a fost o pacatoasa nu o curva.
17. Initiativa de a invita publicul sa aplaude a fost buna, dar a fost exagerat sa-l inviti sa danseze Macarena, sa faca trenuletul si
sa o inviti pe Sora Daniela sa faca striptease.
18. Apa sfinta se foloseste pentru a binecuvinta, nu pt. a-ti racori ceafa.
19. "Casuta" aia este confesionalul, nu toaleta
20. Pasticul se distribuie crestinilor fara Nutella.
21. Cel de pe cruce era Iisus Cristos si nu Che Guevarra
22. Pacatosii, cind mor, se duc in Infern, nu in aia ma-sii.
23. Vezi sa ai mereu chilotii pe tine si, cind e cald, evita sa-ti faci aer cu sutana.
24. Iti amintesc ca slujba trebuie sa dureze circa 1 ora si nu doua reprize de 45 de minute fiecare, iar cel care era asezat linga tine si pe care l-ai numit travestit cu fusta rosie" eram eu....

In rest a fost bine."



Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Ioana am ras cu lacrimi
DanaCh salutare
hai sa ma laud putin cu mamica mea si fetita verisoarei mele







Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor, pliz ajutati un om sarman(cu duhul)
nu-mi mai merge pm-ul cica am atins limita de 20 de mesaje private...nu mai am optiunea de stergere a mesajelor...am deschis si un subiect dar nu m-am lamurit ce si cum sa fac sa pot primi si treimite pm din nou...ce Dumnezeu in atatia ani n-am patit asa ceva...trebuie sa fie o "jmecherie"
miki, multumim de invitatie...saraca miha...de-aia facea ea asasi infometata si gravidutza....
ioana, bun bancul
danelutzo io tot mai astept retetavorba fetelor da plimbareatza mai esti...cumparasem sa fac iar krem a la krem dar parca m-as baga la prajitura asta a ta...ca mi-a ramas pe retina
va pup si sunt pe-aici

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumesc fetelor pentru urarile facute!!!!!!!!!!!!
Georgi, faci vreun chef?al meu coleg se cinsteste diseara cu colegii lui de serviciu!iar eu cu voi!hai sa incep sa pun in paharele!


Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:



La multi ani, Georgi ! Sa fii fericita, iubita sigur esti, sa te lasi de ... si sa petreci bine la finuta ta.

La multi ani, Gicu ! Doina sa-ti traiasca sotul.

Miki am vazut toate pozele, cum te destrabalezi cu paharutul in mina, am vazut poza cu mamica ta si fetita verisoarei, dar eu astept poza cu mamica ta si bebelusul tau

Cuscra maninca mami, sa recuperezi kg pierdute si sa creasca Teodora mare, iar pentru greturi iti recomand castravetii in otet, eu din aia am mincat la greu.

Liano, Georgi bravo voua, sa tot faceti intilniri din astea.

Liana acum dupa ce ti-a laudat Georgi casa, eu zic sa n-o mai vinzi, ca or sa aiba gemenii sau gemenele unde sa alerge prin curte.

Monica prajitura se face singura, iote reteta http://www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=14999

Cami numai tu ai trimis virusii intestinali la mine.

Mirela cum merge cu cautarea apartamentului ?



Mai fetelor nu rideti de mine ca ma plimb. Dimineata umblam bezmetica prin parc cu copchilu' de pantaloni, mai aveam o tira si lesinam pe acolo. Una ca era foarte cald, dar eu cum aveam frisoane, am bagat o haina sanatoasa pe mine si un pulover tot la fel pe Isabella. Asa ca la un moment dat, a trebuit sa dezbrac fata sa ramina in pantaloni si body
Nu sint zabauga, doar ca asta noapte a inceput sa dorm dorm incepind cu ora 2 , pina atunci am fost musafir in baie , deh virus intestinal si nu riscam sa fac pe mine.
Ufff, vad ca huruie si un burtica la Isabella, sper sa nu ma trezesc cu surprize




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

danelutza sanatate multa si tie si printesei tale...aveti grija devoi sa va hidratati klumea....
multumesc din suflet pentru reteta...abia astept sa o fac

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

danelutza, multa sanatate si vreau si eu sa te rog ceva, e cam egoist din partea mea, dar... TINE VIRUSII LA TINE!!!
bagati regim si furazolidoane la greu!
doina, multzam de cinste!

Mergi la inceput