Timisoara, impreuna! (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare!

n-am timp sa scriu ca trebuie sa urmaresc stirile despre basescu..
pe scurt, maria, este la spitalul de boli infectioase conf.dr.Curescu. din cite stiu se ocupa si de boli mai "ciudate". nr.de telefon n-am dar poti sa o cauti acolo, sa incerci, poate te poate ajuta.e si la facultatea de medicina la catedra de infectioase. multa sanatate mamei tale!

cu intilneala nu stiu, dar dau eu de ...doris, evident!


cris, io nu stiu pe nimeni dar poate te pot ajuta fetele. ai cautat pe site-uri de imobiliare?

salutare si sa aveti o zi buna, mai vin pe seara

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006)
poze krisztina
poze robi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

La multzi ani Ando...sper ca te-ai distrat bine ieri cu Keeanu...

Barbatu stie? surpriza!!! cadou

mihihihii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:



baaayyyyy....asa cevaaaaa....sa te distrezi numa' tu cu Keeanu si noua sa nu ne spui...???!!!!..ai,ai ai...may Anda...
btw....misto poza

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara...

La aceasta ora, Silvana este in ...
D-zeu sa va aiba in paza, sa va ocroteasca, si sa ajungeti cu bine la destinatia mult visata...
Am un nod in gat, recunosc...
Speram maine sa avem ceva vesti de la ea, asa cum mi-a promis.

Maria, imi pare rau de mama ta, sanatate multa, nu prea cunosc detalii despre aceasta boala, dar asa cum ti-au scris si fetele, cred ca in Ungaria ai f. multa incredere.

Mihi, fain cadou i-ai facuit Andei...

Laurele/zaharelu, mergem deci la vot....

Cine vine duminica la o cafea?
Astept raspuns...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Salutare fetele!

A-ti vazut cine ne conduce 30 de zile
Drojdierul vai de capul nostru,cica s-ar putea sa faca ceva schimbari pe la justitie.Cred ca rahatii astia abia au asteptat.
Mai nu stiu ce am avut da cand l-am vazut ieri la tv asa trist mi-au dat vreo doua lacrimi,chiar imi parea rau de el.Vor sa ii sara astia in gat la Base ca ulii .In fine,vorbat ta Ana sa trecem noi la lucruri mai serioase/

Doris clar ca merg la vot da eu tot cu Base votez.

La intalneala fetelor eu nu ajung pentru ca la noi de cand suntem casatoriti este lege,in timpul saptamanii Clau are foarte multa treaba iar Duminica este rezervata pentru familie.
Si asa il vad din an in paste barem duminica sa stam impreuna cu Maya,asa ca,cu scuzele de rigoare nu ajung la cafeluta.
Oricum distracie placuta la toate si un sfarsit de saptamana super fain.


Mariaa am vrut sa iti trimit msg pe PM dar nu pot,merge tare greu pagina pe DC astazi.Dar daca vrei diseara putem vorbi putin pe mesenger id meu e Laura Florina

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre

Laura si bebe Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ziua buna timisoara!

la intilnire probabil ca nu ajung, si la noi e ca si la laura dar poate ca mai gasim o zi...

fetelor, am si eu nevoie de un pic de ajutor: am o gramada de hainute de bb(fete/baieti) din care ai iesit copiii si nu mai am loc prin dulapuri. poate stiti voi pe cineva care ar avea nevoie. sunt in stare buna, unele chiar noi (sunt si mai groase, de iarna si de vara). m-am uitat la umanitare dar mi-ar fi mult mai usor daca ar fi cineva din timisoara sau imprejurimi ca mi-e tare greu sa ma car la posta cu pachetoiul. daca auziti ceva, va rog sa dati de stire.multumesc!

danitin, ce mai faci? spiridusul?

va pup, sa aveti we placut!

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006)
poze krisztina
poze robi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Buna fetelor,

si multumesc de incurajari.

Laura - nu reusesc cu ID-ul, nush de ce nu vrea...mail-ul meu e mariutza27@yahoo.com

Katik - dau detaliile mai jos:

Sunt 3 orfelinate din cate stiu eu, la Peciu Nou, care apartin de Federatia Caritas a Diecezei Timisoara, str. Matei Corvin, nr.2, langa Biserica Catolica din Piata Unirii; tel.0256-499554, 499556
Poti afla mai multe detalii de la persoana de contact Herbert Grun secretar executiv.


sanatate maxima si week-end linistit.

Mariaa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

quote:
Originally posted by Mariaa

Buna fetelor,

si multumesc de incurajari.

Laura - nu reusesc cu ID-ul, nush de ce nu vrea...mail-ul meu e mariutza27@yahoo.com

Katik, la Peciu Nou este un orfelinat, s-ar putea sa se bucure de ajutorul tau copii de acolo :)

sanatate maxima si week-end linistit.

Mariaa.





multumesc! sunt si din acestia mici acolo, n-am stiut?

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006)
poze krisztina
poze robi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:



Fetele, am asteptat cu sufletul la gura un semnal de la Silvana.
Iata-l...
Citez:


,,Silvana Popovici (4/22/2007 2:41:29 AM): ciao, am ajuns cu bine. calatoria a fost tare, tare lunga si obositoare. acum am ajuns, am facut un dus si mergem la nani. va pup pe toate, pupa toate fetele si curand voi intra si pe forum`



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

doris, multumim pt.mesaj!!!
asteptam sa intre silvana si sa ne pove mai multe!
sa aveti in continuare un we placut!

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006)
poze krisztina
poze robi

Mergi la inceput