Clipe din trairile sufletelor noastre...(18)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Marce,se pare ca mergem numai noi doua,dar nu e rau nici asa......

Noi maine avem concurs,nu mai avem emotii,parca stim si rezultatele deja,ne-am blazat rau cu concursurile astea si pana nu vom face ceva,nu cred ca va mai fi entuziasm(cel putin din partea mea,Diana e copil si inca spera)....

Ma refugiez la castronul cu capsuni,noapte buna,copii!

BRENDA
FOREVER YOUNG



Sa avem grija de viitorul copiilor nostri
COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Salutare tuturor!

M-ar tenta si pe mine un week-end la munte... mai ales daca ar fi dupa jumatatea lui iunie.

Marce, Yana, ce bine ca mai scrieti si voi! Pupici juniorilor grupului, si sa scape repede de colici si alte toane. Aveti oricum noroc amandoua ca mai e cine sa va ajute, conteaza enorm. Eu de exemplu nu am avut absolut pe nimeni, si cand mai venea maica-mea in vizita chiar si numai 2-3 zile se simtea din plin diferenta.
Marce, felicitari si taticului, vad ca isi ia rolul in serios, bravo.

Brenda, bafta la concurs! Imi pare rau ca vi s-a taiat entuziasmul... trist. Sper totusi ca Diana va avea rezultatele pe care le merita.

Noapte buna!


Ameera si Sara
"Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money." (Cree Indian Proverb)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Brenda, tinem pumnii la concurs!!!
Nush ce sa zic, mie mi-e dor de varsta asta de colici, mai ales ca n-au avut.... of sper sa scape si ai vostri ff. repede de dureri de burtica!
Las cafelutza si fug la bazin!
Pup gashka!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Neatza,
Si pe mine m-ar tenta un weekend la munte, dar nu pot promite ca ajung... trebuie sa si vad cam cu cati bani raman in mana dupa ce incep lucru... mai ales ca vreau sa vin in Buc in iulie pentru cateva zile... Noi calatorim cu vagonul de dormit, care nu e tocmai ieftin... Eu pe 10 iunie primesc primul salariu.... in perioada asta traiesc din ce am pus de o parte..
Marce, si mie imi pare tare bine ca ne-am cunoscut. Sper sa ne vedem si in iulie, daca apuc sa vin.
Yana, Cosminel e un scump.. si sa stii ca esti tare norocoasa ca o ai pe mama ta cu tine.
Brenda, tinem pumnii astazi.
Ameera, Alma, pupici de la noi
Gabi, daca nu ajung la munte, vin intr-o duminica la Oradea.. ca e aproape..
Ne pregatim sa mergem la un botez.
Pupici

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Brenda, nu stiu cum ai calculat tu cu banii, cred ca e greu sa trimiti din nou, iar comision, iar drumuri pe la banci. Daca Alex s-a retras si dupa cate am inteles, nu vrea banii inapoi, puteti lua ceva de banii aia pentru un copil amarat si sa-i dati. Bafta azi la concurs! desi e cam tarziu si probabil ati si terminat
Cu muntele nu pot da un raspuns deocamdata, mai vorbim...

Pupici si weekend placut la toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Si eu zic la fel ca Alma. E foarte dragut din partea voastra, fetelor (si Marce propusese ceva asemanator) ca va ganditi sa compensati retragerea lui Alex, dar chiar nu e cazul sa va complicati. Cum a spus si Alma, dati-i cuiva care are nevoie, e cel mai bine asa.

Pupici si noapte buna!

Ameera si Sara
"Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money." (Cree Indian Proverb)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Diana a luat locul 6 din 49 de perechi.....

Restul.....e can-can,vorba reclamei.Cred ca puteti citi din cele 3 poze de mai jos,tot ce ar mai trebui spus:


http://good-times.webshots.com/photo/2293588490072521050KvBUnw

BRENDA
FOREVER YOUNG



Sa avem grija de viitorul copiilor nostri
COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagheera1975 spune:

neata brenda, am vazut pozele cu dragalasa ta. foarte frumoasa e. ce pozitie are ma...e superba. sa iti traiasca si sa te bucuri de ea. sa te tii ce de baieti or sa faca coada la usa la voi.hi, hi...nu mai ai prea mult de asteptat. te pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Mi-am pus o groaza de rasaduri,de petunii,de carciumarese,de portullaca,etc......am balconul plin de paharute,abia astept sa iasa......

Restul lumii ce face?

BRENDA
FOREVER YOUNG



Sa avem grija de viitorul copiilor nostri
COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Eu petrec la Cluj.... Danutza (mamica nr 2 a lui Luca) este matusa... Bem, bem, bem....
Va pupam dulce si o seara frumoasa va uram din Cluj

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput