FIV 115

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Aurel cris,as putea eu incerca sa-ti trimit de aci progesteron dar spune-mi cat de repede ai nevoie si eu o sa-ti dau informatiile de pret plus trimis in cateva zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Monica-Elena sunt bine ... mi se umfla picioarele zilnic de nu mai stiu cu ce sa ma incalt, ma dor toate alea prin mine ca s-a facut burta mare dar sunt bine. Ma pregatesc pentru ce e mai greu, ca doar acum urmeaza lunile mai grele. Am fost si eu saptamana trecuta la Iosup si fetele erau bine, zic eu ca destul de maricele amandoua si cu diferente mici intre ele - fiecare- aproape 700 g, dezvoltate bine, totul parea OK. La 21 de saptamani aratau de 22-23 saptamani. Sper sa reziste cat mai mult in burtoiul meu si sa ia bine in greutate. Mi s-a stricat telefonul. Vorbim cand mi l-oi repara. Pupici tie si lui Mihnea!



Kora Pop si restul fetelor care sunt in plin tratament, MUULTA BAFTA VA DORESC!!!

lachi 22+ Karina Iris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Moniland ce riscuri se pot intrevedea???
Kora Pop, eu nu sunt la dr Zadori, eu mi-am facut programare al dr Krisan, si pria intilnire o am pe 24 mai, mai am un pic de timp dar in acelas timp e si aproape
Va pup pe toate

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Kora, eu am fost intr-o zi de miercuri la eco si mi-a zis: azi nu mai faceti puregon veti face diseara pregnylul. Si a fost ziua 14 de stimulare.
Urmatoarea incercare o voi face dupa ce ma reglez. Inca nu mi-a venit CM. Ma tenteaza si pe mine progesteronul injectabil, dar ma gandesc ca am destul in organism de nu-mi vine CM. Nu am facut nici o analiza. Astept sa-mi vina CM sa fac si hormonalele si restul. Sa ma intepe o singura data .
Deocamdata sunt la dieta si ma laud ca in 5 zile am dat 3 kg jos . Mai am ceva pana ajung la kg mele dar cel putin nu le mai am pe cele 3 de dus cu mine.
Magda, sa se opreasca din evolutie si sa nu mai ai ce transfera. Mai ales atunci cand li se schimba mediul de cultura.
Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Lachi, pupic la mamica si pupici pe burtica. Ma bucur ca sunteti toate trei bine. mai da si tu un semn din cand in cand sa stiu cum esti. Mi-ai ramas datoare cu o poza... cu burtica. Su Luli vroia sa stie de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

deliasa nu - mi si tu ca am fete, nu ca-mi displace ideea, dar toata lumea imi spuneca-s fete! oricum Tata fete vrea!

lachima bucur ca sunteti mari si sanatoase! nu ma mai speria ca ti se umfla picioarele ca am 39-40 la pntof..si unde o sa gasesc nr. mai mare de femeie..o sa iau cizmele lu' barbatamiu de prin august

MRL se poate sti e asa ciudata viata asta, am ajuns sa ma bucur ca am greturi!N-am crezut c-o mai traiesc si pe asta

ultima nouate: mi-a iesit si o frumusete de herpes! cred ca-s gravida bine..ca prea le am pe toate

PUSSI 5+

Cum cresc Titi Mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Kora ma bucur ca e totul bine..tin pumnii incontinuare..
Sheritooo te pupppp io ca vaz ca tu m'ai uitat
Lachiii si pe tine te pup ma bucur ca sunteti bine..
Delia daca am ti'o dau ca noradeocamdata nimik ,,am fost ieri la echo si nu ne'au aratat decat si profilu..cucu nu
va pupppp pe toate si va tin pumniii stransi..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"15

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Onuta, nu-ti fa probleme ca vine el. Cum ti-am mai zis, mie mi-au venit spotting-urile la 20 zile de la ET (la 7 zile dupa ce-am intrerupt utrogestanul) si m-au tinut 7 zile. In z. 7 (sambata care a trecut) de la aparitia petelor maronii mi-a venit rosu abundent cu dureri (erau de-a dreptul contractii) am eliminat ceva mai consistent (a cazut ceva deodata); doar in ziua aia a fost o sangerare mai puternica, de atunci am iar doar pete dar mai spre rosu. Cat o tine nu stiu, dar luni merg la eco.
Kora, vezi ca e bine. Bafta multa, iti tin pumnii.
Sheri, esti haioasa, trebuia sa-i zici Frailei "ptiu, ptiu".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

BRAVO KORA,ma bucur mult pt.tine.Am spus eu ca trebuie sa fie bine.Tin pumnii sa ajunga ovule de calitatea I

Liana,sa-ti traiasca puiuti.

Pussi,pup mamica si puiuti

Moniland

Gabitu,tin pumnii pt.27

Anto,tu cum esti?

Pup toate fiv-oasele

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Lili: mie mi-a facut FIV doctora dupa urmatorul CM normal....Adica nu dupa ala de dupa ET, ci a mai trecut inca unul...Inclusiv cu stimularea de rigoare... Acum sunt exact in aceeasi pozitie...ultimul FIV (nr 2) in februarie, CM pe 7 martie, a zis sa mai treaca unul normal (care nu vrea sa mai vina, Z42) si luna asta aprilie-mai urmatorul ET... Succes!
Fetelor, sa mai aud si niste vesti bune, ca altfel o iau razna!!!!

Aly

Mergi la inceput