FIV in Ungaria 14

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Ioana exact in ziua 16-17 am avut si eu niste pete. Nu stiu ce sa zic eu cand am luat AC nu am patit niciodata asta. Oricum eu sunt ziua 19 si ma doare burtica dar nimik altceva. I-am scris lui Chivu dar nu mi-a raspuns.
Haide optimism, atata timp cat nu a venit invazia...
Bafta si pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

buna dimineata!!
Iar sunt gretoasa si lesinata
Ioana76daca tin minte pe Ac de data asta eu am avut o scurgere maronie pana in Z10...ca si cand nu se mai termina Ac, nu l-am sunat pe Chivu, ca am aflat ca pe toate prospectele de Ac scrie ca in prima luna de utilizare poti sa ai scurgeri..sau Cm foarte slab ..erau diverse! Tin pumnii!!!
gabitule acusi termini AC...duminica?? nu mai ai mult si intri in linie dreapta!! Tu si Ioana suneti in aceeasi perioada?? Ioana tot duminica termini Ac si pe 27 incepi injectarea??? O sa fiti de manuta prin Szeged
cenusareassate astept cu vesti bune

va pup pe toate


PUSSI 5+

Cum cresc Titi Mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi ce as vrea si eu sa fiu gretoasa si lesinata din motivele tale....
Te pup si sa si grija de voi. Esti inca in medical? Pe 18 mergi la Chivu, nu? Abia astept sa ne scri ca a zis. Merci pentru informatiile legate de scuregeri. Intrasem un pic in panica. Mai ales ca ma doare un pic si burtica.
Eu, asa este, mai am 6 pastilute si apoi pe 27 stimularea.
Pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

'neata
pussi da,ioana si gabita sunt surori de stimulare dar o sa ne plimbam toate 3 de manuta prin szeged,eu o sa le fac galerie o saptamana
eu ma simt rau in continuare,ieri am vomitat si mai nou am intepenit de spate ,azi fac o radiografie sa vad ce e si ma gandeam o dauna cu ceva?
va pup pe toate
o saptamana usoara

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Cornelia abia astept sa ne luam de manute la Szeged.
Intrebare de ce iti este rau? Vomiti de la AC sau sunt alte probleme?
Din cate stiu eu nu este nici o problema sa mergi acum la radiografie dar stiu eu? Alta metoda de diagnosticare nu este?
Pupici si multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Pussi, Gabi multumesc pentru raspunsuri,m-am mai linistit acum vazand ca este o reactie obisnuita. In plus mai am din cand in cand niste intepaturi in ovare, dar cred ca tot o reactie normala ar fi si ele.
Eu mai iau AC pana duminica inclusiv si pe 27 incep stimularea, exact ca si Gabita. Si vorba Corneliei, suntem "surori de stimulare" si s-ar putea sa fim si de punctie si ET

Pupici!




Ioana


Vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

tin pumnii la toateee..

eu azi merg la dc pt ca de aseara am o secretie gelatinoasa maroniu deschis ,,offff,,io ma gansesc sa nu fie dopul gelatinos..
andicuuuuu tu ai avut asa ceva?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"15

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

legaturilortinem pumnii sa fie bine la eco ..sa fiti centrati pe mijloc si mamica olteanca sa-si ganduri degeaba cu dopurile gelatinoase...ine sti ce scurgere ai!! te asteptam cu vesti bune, bune!!

gabiyu, cornelia Ioana O sa fiti " cele trei care-au speriat vestul

PUSSI 5+

Cum cresc Titi Mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Liana multa bafta la echo. Sa vi cu vesti bune. Tin pumnii, ai auziiiit?
Pussi chiar ca ai dreptate. Nu m-am gandit la asta. Cele 3 ce au speriat vestul....
Ioana stiam ca suntem apropiate dar chiar asa... Tu cand esti programata la consultatie tot pe 2 mai? La ce ora? Ce stimulare ai?
Sunt super curioasa. Sper sa reactionam bine amandoua la stimulare. Oricum am de gand sa bag peste la greu si vin rosu.
Pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Gabita, multumesc, mult succes iti doresc si tie. eu mai am de suportat niste emotii de oare cum va fi prima intilnire, ne va da unda verde la urmatorul CM sa incepem stimularea sau o sa asteptam facind tratamente. Tin pumnii sa fii retoasa ca Pussi din cauza bebicilor 27 minten ii aici.
Daira, am pumnii stinsi , trebuie sa fie bine
Liana, ce vesti ne dai ? Sper ca bune

DM

Mergi la inceput