ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-10

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Zeno suna bine ce spui...simptome...sper din tot sufletul sa ai cele 2 minunate liniute rosii....poate ne faci ziua frumoasa hranindu-ne sperantele

Flori ai dreptate...mergem mai departe...nu avem ce face...traim cu speranta de mai bine...tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-alexia spune:

Zenobia, Doamne-ajuta sa-ti iasa testul cu 2 liniute!


Fetelor, sa aveti un weekend placut! Si BAFTA in tot ce va doriti sa vi se implineasca zilele acestea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Hello ! Remember me ? Acum am reusit si eu sa intru sa va scriu, am avut 2 zile groaznice la birou si nu am apucat sa va scriu.

Liliana sper sa te faci bine cat mai repede si sa incerci din nou pentru bebe, trebuie sa iasa, ce naiba?!!! nu ?

Zeno ma culc cu pumnii stransi, poate ne faci si tu o surpriza ca Adelamaria, ca tot intr-un weekend a fost. Pe 26 eu nu o sa pot sa vin, nu sunt in Bucuresti Ioana poate ne / ma mai primesti si alta data, nu ??

Gabita ma intrebai de genunchi .. nu stiu ce sa zic, dar parca nu ma mai dor asa de tare. Am fost si azi la alergat in parc (apropos, cine vrea sa iasa la alergat in herastrau ???). Sa vedem maine cum o sa fiu.

Lucia Si sa vezi ca m-am documentat pe site-ul ala ... sunt fecioara cu ascendent in fecioara. Na belea, ca nu mai mai schimb, asa raman !! Daca isi facea cumva cineva sperante .. ghinion. ma cheama Oana si sunt fecioara ! Si oaie de pamant pe deasupra.


Eu ma uit la Dansez pentru tine si plang ca proasta. Zau, e singura emisiune la care ma uit la tv si nu stiu de ce dar ma impresioneaza foooarte tare mai ales cand ii vad pe copiii astia bolnavi.

Pupic la toata lumea !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Buna dimineata.

Fetelor, desfaceti pumnii, am un test perfect negativ. Asta e. O luam de la capat!

www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Barzoiul buclucas
Poze1
Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Zeno imi pare tare rau, primul lucru la care m-am gandit dimineata ai fost tu...

pentru tine toti !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Zeno
Boo pina la urma trebuie la toate fetele sa ne iasa un scumpicel ...si apropo de subiect..tu in ce zi esti?
Luciaaa! Ioanaaa unde sinteti ? ce faceti ?
Gabita tu ce mai zici,ai emotii pt start-inhibarea(24 parca,nu?)
Ralu Flori AnaAlaexia,Alexia Adelamaria...si toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Zeno, dar totusi eu mai indraznesc sa sper pt tine luna asta, e test facut in Z9 DPO totusi e devreme..eu nu desfac pumnii inca

Weekend placut fetele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fetelor!
LilianaFi aici sunt iubita! Din pacate nu m-am putut trezi ieri si prin urmare nu stiu cum stau cu ovulatia luna asta. Sper sa pot ajunge luni cand voi fi z11 si daca va fi prea tarziu pentru o IA, asta e, luna viitoare. La monitorizari trebuie sa ajung la ora 7:30 dimineta si cum eu ma culc pe la 05:00 poti sa-ti imaginezi ce placere am sa ma duc la monitorizari, dupa 2 ore de somn. Stau foarte prost cu odihna si de aici si durerile mele de cap, dar din fericire acum nu mai am dureri. Tu cum mai stai cu dieta??? dar raceala ti-a trecut??? Multa sanatate iubita!
Zenobia e prea devreme iubita, z9 de la ovulatie si tu vrei un rezultat?? Mai tinem pumnii stransi, timpul nu-i pierdut!

...cu drag Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Fetelor, va pup pe toate, sunteti niste scumpe, insa azi e deja z1. Se pare ca am avut dreptate cu faza luteala, la mine luna asta a fost de max. 10 zile. Se pare ca e ceva in neregula. O sa ii spun drului si o sa il intreb daca tb sa cresc doza de Utrogestan, 2 cred ca sunt prea putine. Citeam la el pe site ca recomandat in cazurile astea e sa iei 3/zi. Offf... asta e.

www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Barzoiul buclucas
Poze1
Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Buna dragelor!Eu ieri am avut ziua ocupata, v-am citit, dar am fost obo si n-am mai avut pofta si scriu.
Liliana hun sunt si eu pe aici.Cred ca te voi insoti de luni cu dieta
Adelamariaam vazut ca ai scris si ca esti binesa aveti grija de voi si stiu ca iti faci o serie de probleme, dar ia totul pas cu pas, ca altfell nu e bine.Lasa-l pe Toma si pune semnul de gravi sa ne bucuram si noi.
Zenodin pacate se pare ca ne luam de manuta, si la mine negativ, dar am dureri pe partea dreapta si acum imi tzatzaie funduletul sa nu fac o extrauterina.Eu sunt in prima zi de intarziere si azi am facut test ca la carte.Sper sa nu fie nimic serios si lucrurile sa reintre in normal.Si dam inainte , nu?
Fetelor, daca intrati si pe horoscop .ro va veti gasi ascendentele in toate zodiile, eu se pare ca sunt mistreata(porc,ca ascendent in ala chinezesc), de unde lacomia mea la mancatBoo, Flori s-ar putea sa aveti surprize
Gabita,Andriushca va pupez,ne vedem luni la ceai
Ioana odihneste-te/-ti-va(amandoi)!
Poate Jubica vi tu cu o veste frumoasa!
Alexia28, Ana_alexia
Un WE placut iubitele!
KISSES


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput