Maine ma insor

Maine ma insor | Autor: Alex2

Link direct la acest mesaj

Am ales sa postez subiectul aici ptr ca aici postez si eu, si cu fetele de aici comunic si ma simt apropiat.
Maine la ora 15 voi pierde titlul de "burlacul anului".
Probabil vor fi si aici persoane, la fel cum sunt si in viata reala, care se intreaba "cum? de ce?, etc..."
A fost un moment, sau mai bine zis, o perioada in viata, cand m-am agatat enorm de trecut, poate involuntar incercam sa nu-i dau drumul, poate tocmai, vroiam, dar se tinea ca scaiul de mine. M-am simtit eliberat, si automat locul gol a putut fi umplut. Sunt cu ea de 7 luni, si daca la inceput nu stiam exact ce ne leaga, stiam doar ca ne leaga ceva (off, greu le e barbatilor sa recunosca ca iubesc), au fost cateva momente in viata si relatia noastra care au fost oarecum decisive. Femeia care a ingenunchiat nu doar ptr implinirea fanteziilor intime, ci si cea care a ales sa spele mobila de bucatarie pe la colturi, cand eu am menajera, femeia care a stat cu fiul meu in brate o noapte intrega ptr ca avea febra, este femeia,-nu cu care vreau sa traiesc-, ci cea fara de care nu vreau sa traiesc. Si ca sa intram in randul lumii, am ales in urma cu 2 saptamani sa ne casatorim civil. Iar maine va deveni sotia mea.


Alexandru, tati de copil perfect
______________________
Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

felicitari!
ma bucur ca ai reusit sa iti gasesti perechea si va doresc casa de piatra, si multa intelepciune pentru a trece toti trei prin greutatile vietii impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

felicitari, Alex!sa va iubiti mult si des!
casa de piatra!

Noe si Anne-Bianca(14.03.2006)


Ce mai citim noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

casa de piatra si sa fiti fericiti!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

FELICITARI ! Casa de piatra si tot ce va doriti alaturi de minunea ta de baietel ! Sa va iubiti si sa fiti fericiti toti trei !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Ei, asta da veste buna. Si modul in care vorbesti de aleasa ta...ma face sa-ti intuiesc fericirea. Si este reconfortant sa intalnesti oameni fericiti.
Va doresc multa fericire impreuna!

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

bravo,mai Alex!!!
sa va dea bunul Dumnezeu ani multi impreuna...si mai ales fericiti si impliniti din toate punctele de vedere!


Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Ei bravo! Felicitari! Ti se citeste fericirea printre randuri!

Casa de piatra si va doresc numai bine intreaga viata.

Luna 22 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sa fie intr-un ceas bun! Multa sanatate si rabdare!

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006
Anul 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Felicitari, Alex!
Sa fiti fericiti!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

ALex, FELICITARI si CASA DE PIATRA!!! Sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti!


_

Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!

Mergi la inceput