Mamici de iulie-august 2007 (41)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Neata fete cucuiete!
Nici eu nu am dormit prea bine asta-noapte, m-am trezit la un moment dat cu gura plina (regurgitasem) asa din senin Neplacuta senzatie

Carmen acolo unde am scris eu poze tu poti pune orice denumire vrei tu, cu conditia sa se integreze intre paranteza 2 si paranteza 3 din tot carnatul ala.

Mai fetelor, poate parea ciudat, dar cred ca am scapat de doamna raceala Am bagat vit C la greu si ceaiuri muuulte si gata - nu mai tusesc, nu ma mai dor nici capul, nici ochii, nici frisoane nu mai am Doar ca ma mai doare un pic in gat. O s-o mai tin pe vit C o vreme ca sa nu revina.

Otilia imi trimiti si mie linkul la magazinul acela din Iasi cu lucruri pt bebe, te rog?

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 28+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jeni71 spune:

Cine stie sa deschida capitol nou ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Lavinia, buna dimineata! Cred ca ai tras o spaima azi-noapte!... Nu renunta la ceai si la vitamina C. Au racelile astea mofturile lor, mai bine previi o revenire a bolii. Daca vezi ceva frumusel pentru bebelus, sa ne povestesti! Cine sie cand si cum ajung si eu pe acolo si fac cumparaturi...

Lia S25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by jeni71

Cine stie sa deschida capitol nou ?




Parca jadi se ocupa de asta, nu? Cand face o pauza de la calcat, ne muta si pe noi intr-un capitol nou!

Lia S25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Hai ca incerc eu. Sper sa nu fac greseli. Deci pauza 5 min ca sa schimb cap.

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 28+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by lorinaoo1

Hai ca incerc eu. Sper sa nu fac greseli. Deci pauza 5 min ca sa schimb cap.

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 28+








Lia S25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Avem capitol nou deschis de Lavinia. Woooooohoooooooooo!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulaug2007 spune:

Un nou capitol va asteapta aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns burtika spune:

Multumesc pt raspuns Jadi, eu am mai scris odata si ma tot uitam sa vad daca apar...dar nimic:(... asa ca mai incerc odata: UM - 28 octombrie, DPN - 2 august si... maine ma duc sa-l vad pe bb despre care la ultima eco ni s-a spus ca 70% este o bebelina, dar maine aflu sigur culoarea caruciorului.

Mergi la inceput