praline belgiene (paishpe)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

iupiiiiiiiiiiiiiiiii, s-a intors morgane!
helsinki, si ce-o mai fi, da tu tot a noastra ramai:) asa ca intre dantelute iti sta cel mai bine:))) muuuuuah!

miri_mik si pestisorul auriu (28.02.2006)
http://b2.lilypie.com/DjTMp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

morgane : bien ai revenit! sa stii ca mi-am indeplinit misiunea: de 2 ori : i-a mtransmis urarile tale oanei! chiar ma gandeam la tine azi ; ma , nene , da mult ati mai stat.. v-ati si odihnit? sau doar ati alergat? ca daca-i asa .. va mai trebuie un concediu... sa va trageti sufletul..

mai fete : mi se pare mie sau ne-a mimputinat rau pe-acii? nu mai intram decat cateva persoane.. pe degete.. de la o mana

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morgane spune:

Bine, v-am gasit! Ce bine e acasa!
Despre, iti merci pt misiunea indeplinita. Stiam ca ma pot bizui pe tine. Am alergat, dar ne-am si odinhit. Aveam nevoie de vacanta asta. Odata vreau sa ma reintorc pe acele meleaguri, dar tare as vrea sa va iau cu mine.
Miri, cu maini dibace, bedankt voor jouw kaartje. Ze is zoooo moooooi en zooo speciaal, omdat ze door je gemaakt is. Wat heb je nog geknutseld ondertussen?
Fete, nu s-a întors Bepii de acasa?

Sa va mai zic una "rece": în Copenhaga ne-am oprit cu grupul la un "burger king" si eram înconjurati de niste pakistanezi, indiene, mama lor, ce erau ... si eu le tot plângeam de mila ca saracii sunt si ei departe de casa, ca se adapostesc si ei de ploaie (ca nu mancau si nu beau nimic), dar dupa ce au plecat, Jan si-a dat seama ca a ramas fara portmoneu ... cu acte, cu carte de credit si debit, cu cash... Asa ca de Pasti am vizitat 2 birouri de politie si ploua si ploua ... si mai tare la mine în suflet.

Pupici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

morgane, ioi!

miri_mik si pestisorul auriu (28.02.2006)
http://b2.lilypie.com/DjTMp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

ioi... ioi.. dar v-ati recuperat actele macar? si cash-ul era important.. ca ma gandesc ca aveati destul daca erati in vacanta.. dar actele???

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ogezlaan spune:

Salut fetelor!

Daca vine vorba de romanii din Belgia atunci sunt si eu atent la discutie.

Probabil ca ati mai discutat dar pentru ca nu am timp sa ma uit prin toate mesajele,vreau sa va intreb daca v-ati dus deja copiii la cresa in Belgia si ce rezultate/impresii ati avut?

Cu prietenie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morgane spune:

Nu, Despe, iubire, nu am recuperat nimic, nimic. Jan umbla pe la politie, primarie, banca si asigurare medicala sa-si faca altele.

Bine ai venit pe la noi, Ogezlaan. Nu-ti pot da un raspuns la intrebare, ca fata mea a absolvit de demult gradinita, dar sunt convinsa ca celelalte fete te pot ajuta. Ce zici, Nina?

Apropos, Nina, cum e cu mama lânga tine? ce fac copiii?

Se mai preconizeaza o întâlneala, ceva?

Pupici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

ogezlaan, bine ai venit la noi.

Morgane, pacat de beleaua cu portofelul dar ce frumos ca ati avut o vacanta asa de draguta, bravo voua!

Noracu Andrei (20aprilie'99) si Victor (12iulie'01)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

fetelor, paza buna, trece primejdia rea... apropos de urari de bun venit.

morgane... belea mare pe capul vostru...

miri_mik si pestisorul auriu (28.02.2006)
http://b2.lilypie.com/DjTMp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

ma.. sper ca ati reusit sa blocati contul din banca la timp!? iti trebe asa de mult timp sa le faci pe toate! saracutul de jan!!! poate o punem de-o bere si-un bbq.. ca-i tare frumos afara s ie pacat.. ca sa-si spele supararea!!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput