Paciente optimiste si gravi dr. Tutunaru cap. 31

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicole31 spune:

Mmmmmm, ce atmosfera frumoasa este aici! Iyoana ne ascute mintea cu maxime destepte si simtitoare pe deasupra, Zeno ne atata papilele gustative cu retete delicioase, bune si pentru procopsitele cu endo, ne incanta cu rochite si cercelusi in culori vii de salta portofelul in buzunar, ne slefuieste engleza cu expresii, iar Vali ne incanta urechile cu muzici alese! Daca ar vedea Tutu ce paciente multilateral dezvoltate are, ar ramane sigur impresionat. Dar vorba aia, la asa doctor, asa paciente!
Kora, numar cu tine!
Bluel, stiu ca Acatistele Sf. Parinti Ioachim si Ana fac minuni pentru aspirante ca noi. Daca va intereseaza il pot posta cu cea mai mare placere! Abia ca voi simti ca ma revansez si eu cumva!
Alexela, iti multumim mult ca te gandesti la noi si te rogi la Sf. Anton si la DD pentru noi toate! Esti o draguta!
lucialu, am ras cu lacrimi de barza ta plimbareata! Eu daca o prind, sa stii ca nu-i mai dau drumul! O voi da insa din mana in mana la toate aspirantele, ca sa fiu sigura ca nu se rataceste...!
Iyoana, pai ce sa fac, astept sa nu mai vina rushii, daca pot sa ma exprim asa...oricum, mai e muuuuult pana la galerie...!
Ioana, iti doresc din suflet sa primesti de Pasti cel mai frumos cadou posibil!
Teoooooooooo! Ce mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Iyoana, de cand te asteapta capitolul asta! Stii cum se trec gravidutzele de pe o lista pe alta? Ca sigur vei avea de trecut, cel putin una! Sa fie un capitol norocos, cu muolte !
Lume, noua, lume noua! Amely, Kitty fetele cu burtica!
Alexela, Ysa, nu fiti tristute, incearca sa te bucuri de Srbatori, fara sa te gandesti prea mult la bb... daca se poate...
Eu nu prea am multe de zis... z 25, maine probabil vor veni rushii, apoi incep stimularea...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Fetelorsa ajunga la fiecare ,macar 1/2 de pupic!
Nu ma dati disparuta!
Sunt intr-o criza de timp fantastica,in domeniul in care lucrez eu e full sezon si de 8 zile stau cu o delegatie din Grecia pe cap.Innebunesc!
Parca nici nu am timp sa ma bucur de bebelusul meu iubit!
Offfff,si mi s-a facut un mare dor de el,ca nu l-am mai vazut de vreo 10 zile!
Abia astept sa merg din nou la Tutu si pe 19 aprilie la Iosup!
Starile de rau s-au rarit considerabil,ma simt f bine,doar ca acum au inceput insomniile:ma trezesc pe la 4 dim si pina la 5:30 nu pot inchide un ochi,apoi la ora la care tre sa ma trezesc mor de somn!Asta este!Pentru bb nimic nu pare greu!
Kitty,Iyoana,Nicoll,va multumesc ca va ginditi la mine!
Si de Amely mi-e tare dor!Fatooooooo sper sa-ti vad si eu burtika inainte sa nasti!Si-as vrea sa ajung s-o mai vad si pe Emma,si pe voi toate,tutunici dragi!Chiar mi s-a facut dor de o intilneala!
Aaaaaaaa,ma simt asa de mandra:a inceput sa se vada bine burtika,si are alura aia de burtika de gravidutza!!!!!!!Mmmmmmmmmmmmm....
Imi doresc din suflet sa ajungeti fiecare in parte sa traiti magia II si a unei sarcini frumoase si sanatoase,dusa la termen!Conteaza mult!
Mi-am aruncat un ochi la FIV si m-a busit plinsul de nenorocirea pe care o traieste M_Oana!Doamne da-i putere!
Va pupic fara sa omit pe nimeni!
Fug la nani ca si maine e o zi groaznica!

Teodora 12 +
http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Feliiiiiii,draga mea,fa-ne tu o bucurie!Hai ca te-am citit la ,,endometru'';poate vine iepurasul!!!!!!
Si de tine mi-e dor tare!

Teodora 12 +
http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Lucialu, Zeno va multumesc pt vorbele voastre.
D-aia va iubesc eu fetelor, cat de suparata as fi, trec mai usor peste unele lucruri cu voi alaturi.
T mi-a zis k ori va sparge, ori se va absorbi, ori se va elimina la cm sau in cel mai rau caz va ramane asa.
Cred k voi urma sfatul tau Lucialu si ma voi baga la somn mai devreme.Ma simt obosita, de multa vreme nu m-am mai odihnit cum trebuie.De obicei ma bag la somn pe la 1 noaptea si la 7 dimineata ma trezesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns break_fast9 spune:

Kora, eu fac laparo si histero sper in aprilie....am fost amanata din cauza ca inca nu era histeroscopul
asta pt corectura
salutari la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Felicia succes cu stimularea! Sau poate nu mai vin uratii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Break_fast te-a sunat T si te-a amanat cu laparo? Imi cer scuze,dar nu mai stiu, ai facut monitorizari la dansul, k esti de la mare distanta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Hera cum a fost la monitorizare dimineata? Sper sa ai vesti bune. Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns machus spune:

Lucialu, ai fost bestiala cu barza
Iar Ana_id cu energia, rad de una singura. Cand sunt la servici, se uita colegii la mine si imi cer sa le trimit si lor gluma/bancul, sa nu rad de una singura.
Nicole31, eu as vrea acatistul despre care vorbeai. Multumesc !

Mergi la inceput