FIV in Ungaria 13

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

quote:
Originally posted by dariaioanaxx

Liana-mersi pt. raspunsul tau, ce fac bebeii?cand afli ce sunt?
Magda-mersi pt.amanuntele despre camin, o sa merg marti si acolo si la pensiune sa vad conditiile, sper sa poata Mirela sa ne insoteasca;
Pussi-sa fie cu noroc pt. tine acest capitol;Azi la biserica de la noi din localitate este Maslu si o sa merg sa ma rog pt.noi toate;maica mea tocmai a plecat la biserica si i am dat indicatii precise sa mi aduca salcie;

stii cumva cit timp trebuie sa tin salcia legata in briu?eu tocami mi-am legat-o si am pus-o pe burtica(este in forma de cruce legata salcia)

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Buan fetelor si La multi ani de Florii
Pussi : sa-ti fie un capitol numai cu succes si de sa ne zici ca iepurasul ti- a adus gemeni. pt tine.
Daria sper sa iti fie de folos informatia si sa ma ti si pe mine la curent cu ce aflii doar ne intereseaza si pe noi sa nu platim mult pe chirie. Merci
Bagita? ce mai faci? Cu moralul sper ca esti bine
Va pup pe toate si o duminica placuta


DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:


LA MULTI ANI FLORICELELOR SI SA VA INFLOREASCA BURTICILE LA TOATE ANUL ASTA!

legaturilornu mi-e frica de 13...am eu superstitiile mele, dar 13 nu intra in calcul, primul eco l-am avut in 13..era si marti si a fost foarte bine, asa ca o sa fiu norocoasa de data asta
monimultumesc pentru urare
mirabelace surpriza, ma bucur ca esti alaturi de mine! cand o sa sarbatorim sa sti ca nu accept un refuz
Adacasa dea DD sa fiu
tiapentru BB rezist si 2 ani daca e cazul fara..actvititati. Important e ca BB sa fie sanatos
daria o sa fie cu noroc pentru toate!!
magdaSa ma Ajute Dumnezeu!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

LA MULTI ANI ! celor ce azi isi serbeaza ziua onoastica
si multi ......


Fetelor ma ca acest capitol sa fie cu mult, mult noroc si cat mai multe
pentru toate fetele care merg in aprilie la clinica, DD sa fie alaturi de voi.

Ade, Dari si Cai

AB Darius si Caius Gazele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mocoleta spune:

buna fetelor!la multi ani tuturor fetelor care purtati nume de flori>v-am scris si eu aseara si v-am rugat sa ma ajutati,cele care stiti:vineri am facut ET si ma cam doare burtika mijloculsi spatele.Aaaa am uitat sa va spun ca am niste arsuri pe gat de nu mai pot.Va rog nu ma ocoliti si spuneti mi daca vi s-a intamplatsi voua,cele care ati ajuns pana aici.sa stiti ca va urmaresc de f mult timp dar din umbra.Va multumec foarte mult ca existati pt ca in decursul a 2 FIV-uri am avut ce invata de la voi si sa stiti ca sunteti niste invingatoare.va pup pe fiecare si va urez succes.MOCOLETA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pussi azi uita cine esti si trezeste-te la viata odata cu natura! Fi un fluture zglobiu si aseaza-te pe prima floare a puritatii
!"La multi aniiiii legaturooo tu esti o "narcisa"!!"



"La multi ani tuturor florilor!!!"

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"12

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary1977 spune:

PUSSI
Mult noroc iti doresc, sa ti se implineasca visul.
sa ai un bebe sanataos. Eu lucrez la un centru privat daca ai nevoie de eco mamar te ajut cu placere. D-na Prof PASCUT este cea mai tare profesional vorbind, este sefa comisiei pe tara in ecografii mamare.
eu lucrez cu ea si te pot sfatui oricand.
Pt mastoza fibrochistica, pt adenomatoza pt ce vrei tu; insa daca ai noroc sa fi insarcinata o sa-ti faca bine si va trebui sa faci un control la sani dupa ce alaptezi. s-ar putea sa ai surprinza sa nu mai ai nici un fel de probleme.
te pup
daca te intereseaza ne putem intalni cand vrei, si eu sunt din TM. poate o sa vorbim mai multe despre FIV.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary1977 spune:

LA MULTI ANI tuturor floricelelor.
Sa de-a Domnul sa inflorim toate si sa avem copii frumosi si sanatosi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by pussi

legaturilor multumesc din suflet..AICI O SA VA DAU VESTEA CEA MARE SI MULT ASTEPTATA!! DOAMNE AJUTA

PUSSI



Doamne ajuta !!!!! Sa fi bine de data asta. Nu uita sa ma anunti joi, ca sa ma duc acasa cu inima impacata ca ai reusit.
Sigur o sa fie bine. TREBUIE.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary1977 spune:

PUSSI
Nu am gasit despre ICSI nimic.
Daca nu te stresez prea tare spune-mi in cateva cuv ce se face in plus fata de o FIV simpla.
Abia astept sa dai de baut - sper sa ramai graviduta.
Sa mergem la catedrala amandoua sa multumim Domnului.
Astept vesti bune.
Ar fi bine sa mergi sapt viitoare la biserica.
Te pup

ADACA
Te pup
Cand vi la TM sa stai mai mult



Mergi la inceput