Romanii din Marea Britanie (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella_64 spune:

Draga Eckho, nu sunt nebuni, sunt englezi. Si sotul meu a facut acelasi lucru pentru permisul de conducere. Am o prietena care tocmai a luat blue certificate si a facut acelasi lucru. Le trimiti registered delivery si speri ca totul sa se termine cu bine . Mult succes!

Get busy living or get busy dying.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Noi cind ne-am facut pasaporte englezesti am trimis pasaportele noastre romanesti (in original desigur) pentru verificare. Nu va spun cum am stat cu sufletul la gura pina mi-au venit inapoi (ma simteam in curu' gol fara nici un act in buzunar)- a durat o saptamina - si apoi au venit si cele britanice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Posta aici in nici un caz nu e ca cea din .ro.
Daca trimiti special delivery (ceea ce e indicat pt orice act cu valoare) poti urmari pachetul si online la royalmail.com

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_64 spune:

Sarbatoarea Sfintei Invieri a Domnului nostru Iisus Hristos sa va lumineze sufletele si vietile si sa va aduca multa sanatate, pace, bucurii si spor in tot ceea ce faceti.

Hristos a inviat!

Ma grabesc putin, dar nu stiu daca voi avea timp sa va urez cele de cuviinta la momentul potrivit.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Buna dimineata fetelor,
Dati-mi si mie o idee unde asi putea merge in acest weekend prelungit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Voi unde mergeti? Ce faceti de Paste? N-as vrea sa dorm peste noapte undeva. Deci nu prea departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Fie ca Lumina Sfintelor Sarbatori ale Pastelui sa va aduca numai caldura in suflete, sanatate si bucurie,sa va faca mai buni decat ati fost si sa va bucurati de tot ce e mai bun alaturi de familiile voastre, de copii,de soti ,de iubiti,si de toti pe care ii aveti draqi voua.

Cristina, Iasmina si Georgia

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystina spune:

Hristos a Inviat fetelor!

Paste Fericit!

Carmen, Crystina, Khristin & Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_64 spune:

Adevarat a inviat!

Sarbatori fericite si voua, Crystina.



_





Get busy living or get busy dying.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Christos a inviat!

Pe unde ati petrecut, cum a fost? Am inteles ca vremea a fost super. Noi am petrecut 4 zile faine in Belgia (Bruxelles, Brugges si Antwerpen) dar ne-am intors cu o raceala caci sambata a fost cam racoare, in rest totul frumos.

Sunt pe graba, sper ca ati avut zile de vis si veniti sa povestiti impresii!



--------------------

Andra

Mergi la inceput