Minunatele Scorpiutze (42)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

georgi, Doamne ajuta sa nu faca delok sau daca face sa fie o forma super usoara fara febra si mancarici, pupici zambaretei si numai bine...bafta la condus matizachele

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Sar'na .Ce-o vrea DD...
Elena aseara am vazut rchitza si masinutza Gabitzei.Super!Io-s cu mancarica pe foc.Dupa ce o termin fug sa cumpar cadouri pt Florinii de maine.N-am decat 4!!!Si toti barbati .Greu cu cadourile astea pt barbati....
Va si week-end fain


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

fetelor, noi suntem bine.ieri ne-am depus pasapoartele si sunt gata pe 13.atunci ma duc sa fac asigurarea.ne costa 1 mil pentru 4 adulti si un copil pentru 2 saptamani cat stam.luni mergem sa rezervam cusetele ca vineri nu le mergeau calculatoarele.nu putem merge cu avionul ca nu este direct decat pana la munchen si ei trebuie sa vina sa ne ia cu amanoua masinile si asta inseamna sa vina si ei cu copiii dupa ei.si e distanta cam de la cta-buc daca nu si mai bine.asa trenul ne lasa la 30 km de ei.chiar daca facem noi mai mult pe drum.mai greu o sa fie cu trezitul lui razvan dimineata ca trenul pleaca din buc la 6 si ar trebui sa plecam pe la 5 dar sper sa poata dormi in tren.oricum n-are incotro.luni vreau sa-mi cumpar trolere ca m-am saturat de gentile de voiaj.
in rest suntem in pregatiri si cumparaturi pt soramea.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

salutare scorpiute,
pupici si distractie placuta zilele astea...vad ca toate va pregatiti de petrecere.
adriana, spor la cumparaturi


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza.
LA MULTI ANI FLORII!!! Sa fiti sanatoase si voi si puii si toti ai vostri.
Va si va doresc o zi frumoasa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

La multi ani florilor noastre scorpiute!
Eu sunt zombi rau, nedormita, m-au apucat contractiile si cu mama no-spa-ului nu mai imi trec, am un fund ciuruit, nu mai am unde face injectii. Acum sunt neregulate, insa cand vine cate una... zici ca ma calca trenul. Si parca vad ca atunci cand ajung la medic iar nu am nimic si zice ca fabulez!
Va pup, sa aveti o duminica frumoasa, la noi e soare si placut... pacat ca nu pot iesi, cand ma apuca durerea nu am ce face decat sa stau in pat.
Aveti grija de voi, si petreceri faine celor care aveti sarbatoriti prin familii!
Elena

Mami 36+ cu Gabriela si "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

'NEATA SCORPIUTELOR!

GEORGI si ELENA, merci!!!
Fetelor va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa!


Florentina & Alin Cristian (3.10.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

LA MULTI ANI!,Lory_K...Sa traiesti cu numele,sa fi iubita si fericita alaturi de barbatii tai!
LA MULTI ANI!tuturor florilor...


Uauuuuu.....cuscrissima,ce Jeepan i-ai cumparat Grabitzei!Miiiiistooooo!!!!Mey,sa-l stapaneasca sanatoasa micuta si sa-l care bucuros George!hehehe....Elena,draga,se grabeste micuta sa vina pe lume!?Va pup si numai bine sa aveti!
Esme...eu una as onora cu mare drag invitatia ta...daca as ajunge vreodata prin Belgia...Insa tinand cont ca eu o singura data in viata mea am fost pana la Varna si asta cand eram in clasa a IV-a si atat...zau ca nu stiu cand va fi asta vreodata,daca voi apuca in viata asta...Oricum,eu sigur te voi anunta...
Monica,ce mai faceti dragilor?Cand o sa scapati o data de tuse si muci?Si la noi e oleaca mai bine,dar tot i-am dat aseara Luanei oleaca de siropel....Sanatate multa!
Georgi,daca o sa pui suflet la sofat Matizache....te-ai lins pe bot la paharu' de bere...Asa ca,daca vrei sa mai razi cate o berica uneori...nu mai pune atat suflet la sofat,bre....Glumesc si io! Ma bucur ca esti incantata de masinuta,sa o stapaniti sanatosi si ,ca sa nu rugineasca,fa un dansul ploii...sa se ude...Insanatosire grabnica pentru Steffi si lasa ca trece ea varicela,ceapa ei de varicela!Bine ca a facut-o acum.
Ohooooo,Adriana draga,pai sunteti pe ultima 100 de metrii....inca putin si o sa va distrati...Sa nu uiti sa iei aparatul foto...vreau si io sa vad nepoticile cat au crescut si,evident,pe viteazul pilotel!

Dragelor,va pup si va doresc o saptamana cat mai plina de realizari..!



Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Fatelor, sa aveti o saptamana buna, eu presimt ca pana sambata... ma intalnesc face to face cu buburuza... deja burta e tare intr-una si ma doare. Maine imi sun doftorul si sa vad ce spune, astept sa intru in 38 (e mai mult pt. psihicul meu... ca de mare... e mare bebelina).
Va pup si ma retrag in pat... am inceput sa il urasc, mai ales ca nu prea pot dormi...
O seara buna, Elena

Mami 36+ cu Gabriela si "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Elena tin pumnii sa fie bine..Curaj.Mai e putin.Offf...deja am io emotii
Va pupic pe toate


Mergi la inceput