ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe(8)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyamy spune:

Buna la toate fetele. Sa va spun povestea mea . Acum doi ani am fost operata laparoscopic si surpriza nodul endometriozic pe peretele vezico urinar, trompe lipite. Dupa operatie totul ok. Dupa 3 luni surpriza nodulul meu a recidivat.... Anul trecut in octombrie am fost operata clasic. Am facut dipherelin dar numai o fiola care a durat 2 luni si jumatate. Astazi surpriza doua liniute f. pronuntate la test barza. Fetelor sa stii ca se poate sa invigem aceasta boala. Acum tb. sa plec am sa revin. Promit.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Gabi, incearca acum. Rochia este www.catwork-design.com/wp-content/uploads/2007/03/rochia-verde_yoli-5_mod_filtered.jpg" target="_blank">aici
Adelamaria, ma gandesc la tine si sper, de fapt sunt convinsa, ca o sa fie bine!
Lucia, Liliana, Geo, Adelamaria, Ioana, Gabitu, Boo si toate fetele - Pupicei!

Zenobia
Barzoiul buclucas, Poze1, Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

am schimbat linkul - pusesem altceva

Zenobia
Barzoiul buclucas, Poze1, Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Zeno super fine produsele, si vesele...
Dyamy ma bucur pentru reusita ta. Sa fi sanatoasa si tu si bebe.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori79 spune:

Salutare!!!
Multumesc tututror fetelor care mi-au urat cele bune de Florii. Am fost super ocupata cu musafiri ieri si nu am avut timp sa intru pe DC. Urez si eu retroactiv "La multi ani " tuturor lor si celelor cu bebei sau fara ...
Eu marti sau miercuri ar trebui sa aflu rezultataul de la ISA, dar am o presimtire rea, in sensul ca deja nu ma mai dor sanii aproape deloc si am o scurgere maronie care prevesteste menstra. Mi-e groaza sa o iau de la capat inca o luna. Daca nu se intampla nimic pana la vara sunt hotarata sa mai fac o laparoscopie, si apoi sa incerc pe teren "curat" inca vreo sase luni. Daca nu si nu, fac FIV si gata, terminam o data, ca m-am saturat... Cred ca toate simtiti la fel cand suportati un esec, si tare greu e cand ai esec dupa esec, luna de luna ....
Hai ca v-am intristat destul , dar va promit ca data viitoare o sa fiu intr-o stare de spirit mai buna. Promiss!

Kisses

fori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Vad ca s-a lasat linistea dupa vestile astea. Sincer si eu am intrat de cateva ori dar nu am stiut ce sa scriu. E tare rau cand avem dezamagiri din astea ... Chiar nu stiu ce sa va spun.
Adelamaria noi suntem langa tine si speranta inca e, nu te gandi numai la ce e mai rau.
Flori


ufffffffffffff

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Lucialu- cu culoare portocalie atragem fertilitatea....deci...FETELOR- DUPA MAREA DEZAMAGIREA CENTRUL MI-A TRECUT PE PROTOCOL RAPID si: rasturnare de situatie:AZI MI S-AU RECOLTAT :6 OVOCITE....cum e viata asta:treci de la o stare la alta....acum am alte emotii....sa vedem citi se fertilizeaza...daca se fertilizeaza.....ce sa mai....D-zeu dragutul stie mai bine.....noi suntem cu speranza....care moare ultima(in dezamagirea mea si tot speram...)asa ca ADELAMARIAspera pina in ultimul moment si crede in sansa ta,numai bine
...si pentru toate FETELE .....numai bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Uraaaaaaaa Liliana ai vazut....se poate .....sa fie cu bafta iubito, sa se fertilizeze toti si sa ramana lipiti la tine in burtik. Inca o data felicitari .
Bravo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Flori nu fi trista. Nu stim noi ce ne rezerva DD, spera si o sa fie bine.Te .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Liliana, ma bucur foarte tare pentru tine!!! Iti tin pumnii si ma sa reusiti!

Zenobia
Barzoiul buclucas, Poze1, Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput