Casnicute sexy (116)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:




Suntem in top 100, multumim tuturor


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata!
mie im trebuie o cafea maare si tare, ma cam doare capul si ma incearca o raceala
da, oficial sunt in CO
simo, frumos ai scris am salvat si eu. mai ai putin si pleci. sa te intorci cu multe poze.
olga, face bine sa te descarci din cind in cind. sa-ti fie de bine incuscreala cu georgi. la voi
doina, spor la treaba.
luni si marti o sa fiu si eu in toiul actiunii
miercuri vine un tip de la o firma, nu dau nume, sa-mi prezinte aspiratorul ala minune. mai are careva dintre voi? merita banii?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Hop si euuuu...io mi-am baut cafeaua, am facut curat am facut papa.Acum o intinde pe-afara.
Multumim de felicitarile de incuscreala
Alinutza o fi misto? Tipul...ca aspiratorul cred ca e .Ai grija cu raceala ta sa nu bolesti concediul tot.
Va si fug.Si la mine a iesit soareleeee


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

quote:
Originally posted by georgi75
Alinutza o fi misto? Tipul...ca aspiratorul cred ca e .Ai grija cu raceala ta sa nu bolesti concediul tot.

Georgiana-mami de Stefania


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!




hai mai, ca o sa fie si colegu' acasa. sper sa nu ma puna jos raceala, nu de alta da' am toata saptamina full de treaba. curatenie, cumparaturi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by alexa si mami

neata!
mie im trebuie o cafea maare si tare, ma cam doare capul


Si mie tot una mare si tare imi trebuie.


Suntem in top 100, multumim tuturor


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by alexa si mami

neata!
mie im trebuie o cafea maare si tare, ma cam doare capul


Si mie tot una mare si tare imi trebuie.


Suntem in top 100, multumim tuturor


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...






si mie, ca m-a trezit nor'ta la ora 4

Mirela sanatate multa, ai grija daca e cu ... sa spui repede la noi, sa trecem in catalog.

Emilly petrecere frumoasa pentru astazi.

Dispar, revin, va tuc pe toate




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


poftiti aici o mare si tare ptr fiecare.

spor la treaba fetelor.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Mirela esti figura. Cum sa te evit fata. Nu ti-am zis ca ti-am scris mesaje pe mess fara raspuns. Nu stiu ce se intampla. Mi-a zis sotul ca s-a conversat cu tine. Dupa cum ti-ai data seama a tot reparat calculatorul cateva zile... Asa ca am fost rupta de civilizarie.

Merci de cafea fetele. Am nevoie. Mareeeeeeeeeeeee

Olga

I'm a sailor peg
And I lost my leg
I climbed up the topsails
I lost my leg
I'm shipping up to Boston
I'm shipping off
To find my wooden leg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

La ce va referiti cand spuneti ca vreti una mare si tare?
Mey ia sa-mi ziceti voi mie io cand fac curatenia de Paste?Ca io iau vacanta pe 6 si Pastele sunt pe 8.
Fug ca a venit sor'mea cu tot neamul.Sunt jos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

miha,cum e pana la urma,are si puiul tau nenorocita de varicela?!ca e o boala groaznica.eu inca sunt plina,numai ca sunt uscate,acu astept sa cada.
as vrea sa plec saptamana viitoare in tara,dar inca nu e sigura treaba.eu o sa fiu in deva,adeca ma invart prin deva,orastie,hunedoara.care sunteti prin zona sa bem o cafea?!
danelutza,si eu am floriceleeee,narcise,lalele..zambile nu am desi imi plac tare mult!dc imi zici ca au miros..!
bai,io nu stiu cum am reusit sa dau jos,nu stiu dc neaparat e de la boala.in ultima vreme am niste complexe nasoale legate de suncile mele..nu prea am pofta de macare.mananc f putin si rar,desi nu mi-am impus vre-o dieta,nu mi-e foame pur si simplu.oricum dc mai dau vreo 10kg jos si complexele mi se duc!
un we placut!

Mergi la inceput