Casnicute sexy (116)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Mai dar sunt geloase rau....Hai mai ca nu au pt ce. Il pup din partea voastra pe Tonila istetila care le turuie in englezo-romana de mori. E asa dulce cum le stalceste. Si aud enunturi de genul "all done", "let's go", thank you mama". Asa ca o fi el turbat dar are si calitati....

Olga

I'm a sailor peg
And I lost my leg
I climbed up the topsails
I lost my leg
I'm shipping up to Boston
I'm shipping off
To find my wooden leg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mama da' vrednice mai sunteti, cand ati si deschis frate capitol nou...eu am mancat ca sparta si am baut 2 berisi fiindca eram obosita acum sunt si mai si
sa vedem ce treaba mai fac eu maine ca la ora asta numai la asta nu-mi e gandul
va pup pe toate
somn usor

ps sa-mi pastrati si mie o cana de cafea maine... ca o sa fiu ametzita rau

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

OLGA,ma bucur ca ai mai scris de voi...si eu am citit tot...nasol tare cu programul asta,acum inteleg eu de ce esti tu asa slaba...auzi,da ti-a zis colegu ca m-am conversat intr-o noapte cu el?...adica a fost dragut sa ma anunte ca nu esti tu,ca el repara calculatorul..nu mai apuc sa vorbim...ori acu tu ma eviti?...sa mor eu ca daca nici acu nu-mi zici nimic nu mai vorbesc cu tine niciodata...iti doresc bafta la gasit un job mai bun

MIHA,mama draga nu e altceva,la ce te gandisi tu...sunt sigura ca tocmai am facut niste analize zilele trecute si nu mi-au zis nimic domnii......eu cred ca mi-a scazut calciul rau de tot si...anemica o leaca...da las ca ma fac bine...sper sa ajung la doctor luni,ca mi-am facut programare la unul tare cica...si nu poate pana in 9 aprilie sa ma vada....apai eu nu stau pana atunci...oi vedea ce oi face.

DANELUTZA,frumoasa prajii...a mea e cam la fel dar glazura e aproape nula...da nu mai e ca am papat-o.....frumoase flori


SIMO si ca tare frumos si adevarat e ceea ce ai scris

GEORGI,felicitari pt gasirea cuscrei

la toata lumea si un week end placut va doresc!








Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:



'Neata!

o una special ptr Monica

Mirela sanatate multa.

nu am citit nimic din urma asa ca nu stiu ce sa mai intampla,am avut probleme cu netul dar sa rezolvat,fug in pat poate mai fur vre-o 2 ceasuri de somn.


pe toate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

neata
Dana ch, multam de cafea
Mirela, te-am prins
Io-s inca buimaca, dar imi revin.
Danutza , fara net nu pot trai


MIKI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Neata si de la noi cu un lapte cu cafea.

4 zile...

Simona 20+ Matei Hisham

Nunta_2005 Dubai_2006 Burtica_2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

neata !
ce fac fetele?
eu azi am o petrecere de copii si dupa aceea merg la Baby expo. mai vine cineva?

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dimineata!ce buna e cafeaua de la Simo!Beau cafeaua si apoi incep curatenia , o iau de la sufragerie, am scos de prin biblioteca cartile e cam dezastru pe aici, ce usor faci gezordine, dar ce greu se face frumos...ma duc sa citesc din spate si revin.

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Olga, am citit ce program incarcat ai!Multa sanatate sotului tau!Poate iti gasesti un job cu programul mai bun!Mai povesteste-ne caci e bine sa te descarci , eu asa ma mai usurez, va povestesc si mi-e mai bine!
Fetelor balesc dupa bunatatile voastre si asa sunt grasa..., pentru azi am mancare facuta, fac doar curat si spal cat or tine franghiile de rufe (perdele, paturi tot!)spala masina...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:



si noi am plecat la cumparaturi,la noi nu mai ploua e soare si fain



Mergi la inceput