Inseminare (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

catty, ali imi este frica sa-l fac, stiti ca nu pot sa sufar aceste teste. Mai ales cand le vad cu o liniuta. Poate am sa fac luni daca nu sunt invadata pana atunci. Este a doua zi de intarziere. Mi se intampla acelasi lucru ca la Danotino. Voi vedea ce a pregatit DD pentru mine.
Ali tu ce mai faci? Nu te-am mai vazut nici pe mess. La fel si pe danotino. Va pup

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Gata am facut testul acela nesuferit si ca sa imi faca in necaz tot negativ este. Dar de ce nu vin uratii? De ieri nu mai am nici o pata. Am facut test barza, sora mea a facut si a fost bun.
Nu urasc testele degeaba, ele nu vor sa tina cu mine.
Va pup pe toate si sper ca nu v-am stricat ziua.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Fetele acum m-am uitat mai bine, parca se vede si o a doua liniuta dar palida rau de tot, sotul meu nici nu o vede, dar eu am vazut-o. Sa nu ma felicitati inca, ca poate este numai in capul meu. Poate am sa fac maine testul ala de sange BHCG. Ali iti multumesc, daca nu erai tu (careia i-am promis) nu faceam IA luna asta. Sper sa nu ma insel si sa fi fost numai un vis.
danotino tu numai zici nimic?
Catty .
Va pup si sa aveti un week-end minunat.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_1974 spune:

Micky, dupa cat timp a aparut acea liniuta palida?
La mine era f.f.f. palida si a aparut cam in 8 minute.

Pupici, Mirela

22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Micky, nu ai de ce sa-mi multumesti.DD a vrut sa ne intalnim pe net si m-a facut pe mine sa insist.Atata tot.
Si nu te felicitam inca,dar tare ne bucuram pt. tine.
Pe mess o sa mai intru de la servici,ca dupa amiezile am incercat sa mi le umplu cu tot felul de activitati.


ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Ali .
Uite ca a trecut pe la noi si prietena mea de la gravidute. Mirela te pup si sper si eu sa mi se implineasca visul. Sa stii ca dupa ce am facut testul, cam dupa un min. m-am uitat si era o liniuta. L-am lasat in baie si cred ca dupa cateva minute, max 10, cred am vazut o a doua liniuta f.f.f. palida. Chiar am fost sa il iau sa il arunc la gunoi. Cum mai este bebelusul? Am vazut ca vei avea fetita. Ce ma bucur pentru tine. Si eu as vrea tot fetita. Pup burticuta.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

A cam inceput sa curga mai mult. M-am simtit asa bine vazand a doua liniuta, chiar si asa palida, dar asta este, o fi fost numai in capul meu, desi nu cred. Am mai facut un test dupa amiaza sure check si era negativ, negativ. Nu stiu ce sa mai cred. Sunt tare suparata, acum chiar am zis ca am reusit .
Va pup

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi77 spune:

Eu in locul tau Micky as merge la medic.

Am fost Duminica la Bucuresti la d-na dr Anca Gherasie.Pentru prima data de cand merg la un medic m-am sintit foarte degajata.Este o super femeie.Este calma si iti explica absolut tot.A citit fiecare analiza in parte si a comentat rezultatul.
Am facut eco si Duminica am fost in z 10.Avem un folicul de 17 mm si d-na dr. mi-a propus sa fac inseminare ptr ca am o valoare buna si poate sa faca inseminare pe un ciclu natural.Azi tb. sa o sun dupa ora 18 si sa-mi spuna la ce ora sa fac pregnilul.Apoi Mircuri sa vin la Buc ptr. inseminare.M-a chemat la Med New Life.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia77 spune:

Hello,fetele.
Micky sorry pentru ce ti se intampla pentru tine,Poate data viitoare va fi cu noror.
Eu am facut inseminare pe data de 22,a patra inseminare tot cu Cocei De data asta cu stimulare,am avut 3 foliculi pe dreapta.Poate o fi cu noroc de data asta.
Pupici la toate fetele care au facut si vor face IA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi77 spune:

Te rog Aurelia sa-mi povestesti si mie cum decurge o inseminare.
In ce zi ai facut tu prenyl?

Mergi la inceput