cu soacra in casa

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Multumesc fetelor de sfaturi si vreau sa va spun ca nu imi doresc sa am totul facut cand o sa ma mut nu mi doresc decat sa am unde sa fac mancare,sa am unde sa dorm si unde sa imi pun hainele restul stiu ca se face cu timpul chiar daca se face cu mare greutate se face pana la urma.Eu sper sa ne descurcam sa ne luam mai repede cele neaparat necesare.

alexia_07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

Alexia numai cu socrii sa nu stai,si pe mine ma scot din sarite,cateodata imi vine sa-i strang de gat,dar spre fericirea mea io nu stau cu ei si multumesc domnului pt asta,ca altfel o luam razna........

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Probabil ca sotul tau este "baietelu' lu' mamica", deci au buric comun, si-atunci n-ai scapare, imi pare rau. Decat un barbat sub papucul ma-sii, mai bine de 1000 de ori singura! Sfatul meu: cara-te cat mai departe de ei.

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

www.dropshots.com/astery
www.dropshots.com/astery2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

Sfatul meu ca sa scapi de soacra este si apoi cu sotul .
Eu sunt curioasa de intrebarea lui MISSPARKER care nu a primit nici un raspuns adica asta " alexia_07, nu mai postasesi tu in alta parte ca sotul te bate? " Ca daca e pe asa ,chiar ca mai bine ii urmezi sfatul si fugi de amandoi .

Mergi la inceput