Pastele alaturi de batranii nostri POZEE

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

buna!

aPRECIEZ INITIATIVA VOASTRA.

Buggy ai un mesaj pe PM de la mine in functie de ce lamuriri imi dai poate sunt si eu alaturi de voi marti.


Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani si 4 luni - Edi 2 ani jumate

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buchon spune:

La ce azil de desfasoara actiunea?
In ce sector?

Depinde de distanta....daca e relativ aproape de mine, pot veni si eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

In sectorul 4 langa spitalul 9.
Buggy--a intervenit o pb .daca poti sa ne inatlnim luni ar fi ok.
mi-a duc aminte de batranica care vroia sa iau la mine acasa ca eu sunt fata ei..eu am lipici la batrani..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna din nou, Am fost saptamana trecuta si am vopsit oua cu batranii nostri care au fost extrem de fericiti. Trebuia sa mergem maine sa sarbatorim Pastele, dar ne-au amanat cu inca o zi, asa ca a ramas pe miercuri la ora 10. Am avut probleme cu computerul, nu am apucat sa descarc pozele, dar le voi cumula cu cele pe care le voi face miercuri si vi le voi arata. Nu stiu in ce masura va permite timpul, dar daca puteti cumva sa ma insotiti miercuri ar fi extraordinar. Va pup si tinem legatura!
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Sunt pe mare graba acum, asa ca pun repede un link cu cateva poze si va povestesc mai tarziuhttp://new.photos.yahoo.com/an_stoica/album/576460762397556124
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

Frumoase poze, m-au induiosat mult. Felicitari inca o data pentru initiativa, Buggy!

Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

super pozele, se vede din ele ca au fost foarte veseli si ieri. iar "uniforma" e dementa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

Andreea esti grozava! Sper ca destul de curand dupa nastere sa pot participa din nou la activitatile legate de bunicuti. Pana atunci, iti doresc succes in tot ceea ce faci.

Dyonise

Mergi la inceput