Pastele alaturi de batranii nostri POZEE

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

pina acum am ezitat sa raspund pentru ca am mai incalcat si alta data ce am promis , pe motive de serviciu @#%#$^$%&. acum am certitudinea ca voi putea veni pe 3 aprilie. din simplul motiv ca voi fi in concediu. in schimb pe 10 va fi prima zi dupa concediu, asa ca nici o sansa...

Andreea, daca e ceva mai mult de cumparat pot ajuta si eu. tot asa, imi zici ce si cit si vin cu ele direct acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

Andreea---te voi anunta inainte cu cateva zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Buggy,de venit nu am cum,dar niste banuti iti pot trimite si eu!FAcem ca si de Craciun cu pliculetul?Daca da,sa-mi dai adresa te rog pe Pm!

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by buggy
Iata contul in care putem strange niste bani
LEI: RO63BTRL04301201670038XX; numele meu este Stoica Andreea Mihaela.

Buggy, am sa incerc sa ajung maine sa depun si eu niste banuti, dar nu am inteles sigur, contul e la Banca Transilvania? Ce sucursala?
O idee ar fi: la supermarket vor aparea oua vopsite, intr-adevar putin mai scumpe decat un ou normal+vopsea, dar de un efect nemaipomenit. Spuneam si eu.


Alexandru, tati de copil perfect

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Bugy , care e data limita pana cand pot trimite banuti?Eu iau ceva (in plus ) cam pe data de 2 aprilie .E tarziu?

.............................
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311 Haideti sa facem ceva pt. copiii abandonati!

Prietena mea cea mai buna poate muri!http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97264

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Alex, nu stiam ca se gasesc si astfel de oua e f buna ideea, dar in cazul de fata, tocmai vopsitul oualelor le va face o deosebita placere. Marti (3 aprilie) vom face o masa mare unde vor veni batranii care pot si vor sa vopseasca oua. Le impartim manusi si vopsea din aceea tip crema, vom servi sucuri si fursecuri si vor extraordinar de fericiti. Stii, am facut asta si anul trecut si mi-au spus ca de cand sunt ei in acel centru nu au mai vopsit oua de Paste In legatura cu contul, da la banca Transilvania, filiala Berceni (sau Unirii-am inteles ca Berceni apartine de Unirii) LauraNicole, nu e tarziu pentru ca noi cu ocazia Pastelui, vom merge practic de doua ori la ei, pe 3 si respectiv pe 10 aprilie. Dana_e, ma bucur ca poti veni pe 3. Avem mare nevoie de ajutoare acolo si in general ei se bucura cand vad ca sunt vizitati asa ca daca puteti venii cat de putin timp nu ezitati...prezenta noastra acolo, in primul rand e cea mai mare bucurie a lor. Cum stabilesc orele va scriu. Daca aveti vreo preferinta spuneti-mi si incerc sa facem activitatea cand doriti voi."Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna din nou. Luand in considerare, varianta in care majoritatea dintre voi lucreaza, am hotarat sa desfasuram activitatea de vopsire a oualelor pt Paste, Marti acum la ora 18.
Va rog mult sa imi spuneti pe care dintre voi ma pot baza.

"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Buggy, am depus azi 100 RON. Succes!

Alexandru, tati de copil perfect

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

marti 3 aprilie ora 18, ok, voi fi acolo. de cumparat ceva e nevoie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

imi pare tare rau ca nici de data asta nu pot fi alaturi de batrini la o asemenea sarbatoare...

sunt alaturi de ei cu sufletul si va doresc mult scces in organizare



www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema

Mergi la inceput