Pastele alaturi de batranii nostri POZEE

Pastele alaturi de batranii nostri POZEE | Autor: buggy

Link direct la acest mesaj

Buna, Se apropie Pastele si ma gandeam sa organizam ceva la Centrul de batrani pe care il cunoasteti deja.
Putem sa vopsim oua cu batranii si cu ocazia Pastelui ( sa zicem in week-end-ul urmator) sa facem o masa afara in curte. Ce parere aveti? au mai ramas niste fonduri de la activitatea de Craciun, o sa revin sa va spun exact cat. Ar fi extraordinar sa ne mai adunam cateva fete si sa mergem la ei."Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Initial creeata de buggy

Buna,

Se apropie Pastele si ma gandeam sa organizam ceva la Centrul de batrani pe care il cunoasteti deja.
Putem sa vopsim oua cu batranii si cu ocazia Pastelui ( sa zicem in week-end-ul urmator) sa facem o masa afara in curte.

Ce parere aveti? au mai ramas niste fonduri de la activitatea de Craciun, o sa revin sa va spun exact cat. Ar fi extraordinar sa ne mai adunam cateva fete si sa mergem la ei.



"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Ma bucur ca se mai gandeste cineva si la batrani.
Am la 32de ani bunica si e o nebunatica de milioane pe care o iubesc mult.
Mult succes in campania voastra.

Aida Ciolac.
Viziteaza Emma -4,8ani are nevoie de ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybell spune:

felicitari celor care se mai gandesc si la batranii nostri in ziua de azi. daca pot ajuta cu ceva, sunt dispusa. timp nu prea am fiindca am un bebe mic, insa material pot contribui si eu.

Marybell si bb Erik (23 dec 2006)
poze bb
poze Botez

varsta Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buggy, daca ne spui data cand vrei sa faci actiunea, te insotesc si aduc si o prietena.

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by marybell
insa material pot contribui si eu.


Si eu. Felicitari ptr idee!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,Va multumesc pentru sprijin. O sa afisez imediat si contul in care sa ma strangem bani. Tzuni, nu am stabilit data. Putem stabili impreuna . Ma gandeam sa facem cam cum am facut si anul trecut. Sa ne adunam in Saptamana Mare intr-o zi sa vopsim oua impreuna cu ei( au fost extraordinar de fericiti sa faca asta, pana la noi nu au mai avut ocazia asta) si dupa Paste sa ne mai vedem inca o data sa facem o masa mare in curte cu aperitive, suc, muzica si prajituri si sa ciocnim ouale pe care le-am facut vopsit impreuna. Ce zici?
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

Ma ofer si eu sa va sustin material. Astept numarul de cont

Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by buggy

Buna,

Va multumesc pentru sprijin. O sa afisez imediat si contul in care sa ma strangem bani.

Tzuni, nu am stabilit data. Putem stabili impreuna . Ma gandeam sa facem cam cum am facut si anul trecut. Sa ne adunam in Saptamana Mare intr-o zi sa vopsim oua impreuna cu ei( au fost extraordinar de fericiti sa faca asta, pana la noi nu au mai avut ocazia asta) si dupa Paste sa ne mai vedem inca o data sa facem o masa mare in curte cu aperitive, suc, muzica si prajituri si sa ciocnim ouale pe care le-am facut vopsit impreuna. Ce zici?




"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro



Suna bine. Fixeaza tu niste date si niste ore si le discutam. E ok asa?

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Din pacate nu va pot insoti dar as dori sa va trimit si eu ceva din putinul pe care-l am .Imi puteti trimite un cont?Dupa data de 26 pot trimite si eu niste banuti care sper sa ajute .

.............................
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311 Haideti sa facem ceva pt. copiii abandonati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

buggy-iubita ce zici de niste mezeluri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna din nou si scuze de intarzierea cu care raspund. Am avut probleme cu computerul.Iata contul in care putem strange niste bani LEI: RO63BTRL04301201670038XX; numele meu este Stoica Andreea Mihaela. Am stabilit impreuna cu cei de la centru sa mergem sa vopsim oua in data de 3 Aprilie si pe 10 sa mergem sa sarbatorim Pastele. Nu am stabilit inca orele dar ei ar fi vrut sa mergem dimineata. Voi cum stati cu serviciulGabrielle, pentru data de 10 aprilie niste mezeluri ne-ar prinde foarte bine . Ramane sa imi spui cam ce cantitate ne poti oferi ca sa stim cu ce mai completam. Vor fi in jur de 70 de batrani la masa.Va pup si tinem legatura
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput