doar pe ea?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alincic spune:

De multe ori ma gindeam,ce mai faceti voi.Tu si fata ta.
Ma bucur sa gasesc mesajul tau,plin de vesti bune.Imi inchipui prin ce ai trecut,de fapt prin ce ati trecut.Caci ati fost doua luptatoare.Sa va aiba Dumnezeu in paza Lui,si sa va ocroteasca de orice boala.
Si eu astept ziua aceea,cind imi vor spune medicii ca fata mea e bine.Desi are o alt fel de problema,(strobism),unii zic ca trebuie operata,altii zic sa mai asteptam.Sa ne ajute Dumnezeu si pe noi,sa fie doar o amintire.......
P.S. eu am trei copii,dar fiecare e unic.Nu ar putea compensa nici cum unul pe alltul.

Multa sanatate la toti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

marcellinna Felicitarii sunteti doua invingatoare si ma bucur din suflet IMPREUNA ati reusit sa treceti peste tot .MULTAAAAAAAAA sanatate in continuare soarelui tau si tie , sa de-a domnul sa auzim de ea peste 8 ani ca d-ra doctor isi trateaza prmii pacieti ..iar tie ..sa ai parte de toate bucuriile din lume sa te bucuri de Soarele tau si de cei dragi

Un copil nu vine pe lume sa fie inlocuitor sau posibil inlocuitor al cuiva sau a ceva ..un copil vine pe lume din dragoste ..este unic si nimeni si nimic nu il poate in locuii in viata noastra , in inima noastra...ei sa fie sanatosi si fericiti si noi sa ne bucuram de ei ..

----------------------------------------------------
Alessia,Dezbracatu' si Spiderman

Si ei au dreptul la viata...semneaza si tu

O parte din mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ma bucur pt voi, Dumnezeu sa va ocroteasca si sa va dea tot ce e mai bun in lumea asta. sunteti doua persoane nemaipomenite si meritati

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Bravo, ma bucur mult! Slava Domnului ca a trecut greul! Multa sanatate si tie si dragei tale fete!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo spune:

Acum am vazut subiectul, imi pare bine ca ati depasit problemele si multa sanatate!
Citind ce ti-au spus unele cunostinte despre unicitatea copilului, as avea si o alta interpretare, evident a mea: cind baiatul cel mare avea cam 2 ani, urma sa vina bb2. Bucurie mare insa..n-a fost sa fie..am pierdut sarcina la 18 sapt..Cred ca numai okii nevinovati ai copilului cind ma lua cu minutele de dupa git m-au facut sa nu o iau razna si sa-mi pierd bruma de echilibru ce-o mai aveam... Mi-am dorit totusi bb2 si in caz ca...se intimpla ceva cu noi, sa nu ramina singur pe lume, sa aibe si el un fratior/sora..Timpul a trecut, ranile s-au inchis, acum am 3 copii, insa tot mi se umplu okii de lacrimi cind dau peste albumelul din maternitate cu pozele baietelului pierdut...Poate cei ce te-au intrebat nu au facut-o cu rautate, s-au gindit ca prezenta unui alt copil iti da un oarecare confort, un punct de sprijin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_b spune:

marcellinna, multa sanatate fetitei tale

Lasa oamenii sa vorbeasca si nu te mai gandi.
Cand eram mica, prin scoala generala, m-a indignat f tare o cucoana.
Mergeam mai multi copii cam de aceeasi varsta, la cursuri de inot la Tineretului. Eu, fratele meu si inca 5-6 copii. Una din prietenele noastre, singura la parinti, vroia f mult sa mearga si ea, dar mama ei nu o lasa. Mama mea a incercat sa o convinga pe mama ei sa o lase cu noi, mai ales ca veneau si cativa dintre parinti, deci eram sub supraveghere. Stiti ce a zis mama ei?
"Dvs. aveti 2 copii, va permiteti sa pierdeti unul (se referea la cazul in care ne innecam unul din noi), eu nu-mi permit"

Diana si Mircea (2.01.2004)

www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank">Pagina bebelusilor de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexis2002 spune:

Ma bucur nespus de mult ca totul s-a terminat cu bine.faceti o echipa minunta.multa sanatate si sa auzim numai de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

marcellina, pt tine si pt fetita ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marcellinna spune:

Aida,Alina,un pupic dulce pt copilasii vostri.
Dodo,mi s-a strans sufletul cand m-am gandit la durerea ta.Nici nu stiu ce sa-ti spun.Cred ca nimic nu ar fi potrivit ca sa-ti aline pierderea unuia dintre copiii tai.
Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si tie si copilasilor tai.

Fetelor daca as putea v-as imbratisa pe toate pt ca m-ati ascultat.


Diana_b ,uite ca tu ai dat peste o alta mamica ce gandeste la polul opus.Cum de i-o fi venit in minte sa spuna asa ceva?
Ma gandesc ca si de i-o fi fost frica sa nu pateasca ceva copilul n-ar fi trebuit sa-si permita sa raspunda la modul ala "va permiteti sa pierdeti un copil"?
Cine-si permite sa piarda un copil? Doamne iarta-ma ,poate avea ceva greu pe suflet femeia aia dar nici sa raspunda asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurajr spune:

Draga Marcellina, va doresc sanatate multa tie si fetei tale!

Mergi la inceput