"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 77

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by lulu_boches

quote:
Originally posted by belutza

fetelor , am zis ca nu-i adevarat . deci s-a terminat emisiunea si astia dau din nou .. Doamne! au luat-o razna astia.
UNI incepe sambata la ce ora?

belutza


Probabil ca la ora 20.00.CE DAU DIN NOU?

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Pai azi au dat cum au intrat toti concurentii in casa , prezentarea lor , eliminarea Cristinei paarca .. si atat am vazut eu , am schimbat postul dupa aceea . Dar a spus Gabriela la nunta lui ionut cu mihaela , ca vom vedea sapt asta la 13:£0 in fiecare zi momente din NPM . Pfffff

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Astia de la canal i-au trisat pe conc. cu'premiul',pe noi cu emis.in 'direct'si continua sa ne creada tonti rau de tot de dau reluari.Ca sa pricepem odata!Reluarile tin cat si emisiunea ,ca m-apuc de ascultat manele??.Astia ne cred tare la cap!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

eu am fost tare dezamagita de emisiune in ultimul timp si nu am cuvinte pentru final care a fost dezastruos! sigur emisiunea care va incepe nu ma va avea ca telespectator!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/pI4rp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

nu-mi vine sa cred ce mai dau acum: reluare la reluarea reluarilor
Astia nu sunt normali!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

daaaaaaaaa si unde mai pui ca dua si seara la 19:30/astia chiar ne cred tontzi.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada19andra spune:

mie imi place la nebunie de lacrima si de cristi pacat ca nu mai vor sa fie impreuna se potriveau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by mada19andra

mie imi place la nebunie de lacrima si de cristi pacat ca nu mai vor sa fie impreuna se potriveau

mada

Cred ca esti singura de pe aici care o place pe lacrima ..

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela alina spune:

Si mie imi place de Lacrima si de Cristi si sunt convinsa ca vor fi impreuna....candva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

intratzi aici.... www.afluacum.ro si cititzi voi care va place lacrima despre ea ..si sunt sigura ca este adevarat...oare ce va place la ea /? caracterul ? v`atzi dori o nora a ea sa sufere baietzii vostri cand se culca cu totzi? poate cine stie dumnezeu chiar o sa va dea si atunci mai vb de ce va place asa mult ..:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela alina spune:

quote:
Originally posted by andreea0919

intratzi aici.... www.afluacum.ro si cititzi voi care va place lacrima despre ea ..si sunt sigura ca este adevarat...oare ce va place la ea /? caracterul ? v`atzi dori o nora a ea sa sufere baietzii vostri cand se culca cu totzi? poate cine stie dumnezeu chiar o sa va dea si atunci mai vb de ce va place asa mult ..:))




Eu nu incerc sa te conving sa iti placa Lacrima.
Tu de ce incerci sa ma convingi sa nu imi placa?


Mergi la inceput