"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 41

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

lulu , Eu nu cred ca s-ar supara , dar cred ca nici ei nu stiu cand se termina emisiunea. gabriela tot spune de cateva saptamani ca show-ul se apropie cu "pasi repezi" de final...daca astia n-au de gand sa se casatoreasca ce sa faca ...mai lungesc show-ul.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Va multumesc fetelor ca m-ati luminat cu surorile

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Voua nu vi se pare ca Diana aduce putin cu Monica Columbeanu?

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Parca da putin , poate din cauza frezei

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

eu n-am inteles nimik pana acum....si nu ca nu am stat sa inteleg ....astia daca nu se casatoresc niciunul....cine ia banii???

adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by ad_rianna

eu n-am inteles nimik pana acum....si nu ca nu am stat sa inteleg ....astia daca nu se casatoresc niciunul....cine ia banii???

adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)





io cred ca nimeni nu ia banii...eu una am inteles ca numai daca se casatoresc castiga concursul si nu bani cash... sau nu am inteles eu bine???

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Fetelor ce s-a mai intamplat saptamana asta ca nu am prins nici o emisiune de la pranz si nici de seara...ceva noutati? Sunt?

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

stai linistita ca nu s-a mai intamplat nimic. la pranz au dat imagini din croaziera .daca nu mai au ce sa dea . iar seara nimic interesant . a fost ana-maria invitata luni, marti roxana si aseara nu stiu ca nu am vazut. nici ieri la pranz nu am vazut,dar banuiesc ca nu am pierdut nimic.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Astia daca nu se casatoresc , nu ia nimeni banii,adica nu castiga nimeni. au si zis ca cei care se casatoresc castiga si ia banii.
Daca nu castiga nimeni , sa-mi dea mie banii ca eu nu ma supar

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Haha. Cat am putut sa rad. Sunt nebunei copiii astia doi ( Mihaela & Ionut). Povestea Mihaela cum Ionut ii spunea ei ca ea trebuie sa-i dea mesaje lui non-stop. Chiar si atunci cand se intalneste cu cineva pe strada si o saluta. Ea imediat trebuie sa-i dea lui mesaj sa-i spuna ca a vorbit cu "x". . Mi-ar placea sa castige ei.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput