"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alic spune:

surpriza s-a amanat pe duminica din cauza meciului; dupa cum vad eu s-ar putea sa intre Cristina, desi eu tot pe Adela o sustin

ALICe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

mai,dar Adela de ce sa intre? pe ea nu placut-o nici un baiat. ar fi cam inutila in casa.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

casatorie cu o persoana pe care o cunosti doar de cateva saptamani? sa-ti placa cineva e posibil, dar casatoria e mult prea mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxivan spune:

quote:
Originally posted by alic

surpriza s-a amanat pe duminica din cauza meciului; dupa cum vad eu s-ar putea sa intre Cristina, desi eu tot pe Adela o sustin

ALICe



Si eu care asteptam "seara cea mare", nu stiam ca s-a amanat. Eu as vrea sa o aduca pe Liliana, tare finuta mi s-a parut fata aia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Si mie mi s-a parut ca e foarte finuta Liliana. Au regretat-o si mamele cand a plecat din casa.

37+Livia-Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Uitati aici poze : http://foto.rol.ro/html/album/index_album_1684.htm
hi hi hi!

Off topic: Chiquitita, mai ai putin si nasti! Cred ca esti foarte emotionata! Nastere usoara!

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Are sinii cam lasati...

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns udia spune:

Stiti cumva care din fete a intrat in casa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Liliana. Si saptamana viitoare o sa intre o mama cu fiul...mi se pare ca o lungesc prea mult. Deja m-au plictisit. A...iar a iesit Maria mama saptamanii

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Nu s-a deschis plicul cu fetele si Gabriela a spus ca saptamana viitoare fata saptamanii va numi mama care va intra inapoi in casa.....deci mai e o posibilitate ca Lacramioara sa ramana in final cu Cristi...

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput