"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Oamenii o condamna ca face pe mironosita. E cea mai pretentioasa fata din casa, vrea atatea de la baiatul respectiv si uite ca nu e asa sfioasa in viata de zi cu zi.

36+Alma-Livia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Mai, sincera sa fiu, pozele mi se par trucate, nu prea se potriveste capul cu gatul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Ce a vrut sa fie raspunsul Monicai??? Cum adica nu poate sa zica daca a facut sau nu videochat???

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndreeaBaby spune:

pai si tacerea e un raspuns,nu?atata timp cat a ocolit raspunsu..eu zic ca e evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

Voi nu ati facut poze acasa? Ce conteaza cine se uita la poze daca mai iei si bani pe ele? Conteaza unde apar pozele? Oricum nu sunt xxx.
Si daca ar fi pozat acolo nu trebuia sa fie stilata, inteligenta, etc...? Trebuia sa fie proasta si urata?
bravo ei ca a avut curajul sa-si exploateze calitatile, si are destule. E inteligenta, frumusica, impunatoare, cinstita,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndreeaBaby spune:

Dar nu era vorba de poze in mod special.A face videochat nu implica doar pozele care au aparut acolo.Alea sunt ca un fel de prezentare a ei.A face videochat implica mult mai multe..Si daca faci asta nu esti chiar plina de decenta,cum vrea ea sa arate ca e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Exact!Nu-l simpatizez pe Razvan dar felul in care l-a pus la zid in ziua aia cand ii facea numai reprosuri si-i cerea marea cu sarea...Pe ea s-a uitat?E o ipocrita si o falsa,asta cred eu despre Monica!Afara are o relatie de 5 ani.O prietena de-a mea lucreaza cu mama ei ,in Buzau.A mers la Nora pt.mama doar sa castige un contract de publicitate,nicidecum sa-si gaseasca un potential sot.Si ce mult mi-a placut de ea la inceput...

Poze Delicioase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

Monica i-a cerut lui Razvan s-o opreasca pe mama lui din nebunia ei; nu-i normal atata timp cat vrea sa castige concursul? pentru ce a venit?
era o conventie intre ea si Razvan unde ambii aveau de castigat. Mie nu mi se pare falsa deloc. LOGIC CA NIMENI NU A VENIT SA SE CASATOREASCA. E un premiu destul de mare la mijloc si merita sa te chinui pentru el. Ca e un chin sa stai cu niste straini in casa si sa convietuiesti cu ei. Au avut mult curaj sa vina in casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

ce site e ala in care se zice ca a pozat Monica? cand e facut? cine a pus pozele alea acolo? ca eu tot nu cred ca Monica lucreaza la asa ceva; poate o fi fostul ei prieten care i-a pus pozele ei acolo vrand sa se razbune din motivele lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

Unde si cand a zis ea ca e decenta? Se vede pe ea ca e serioasa, dar asta e altceva. Stiti voi sigur ca ea vrea sa arate ca e decenta?

Mergi la inceput