Mamici de iulie-august 2007 (27)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

cristina_ana felicitari pentru baietzel. Daca vrei sa cumperi hainutze ma ofer eu sa le tin la mine (stii ca asa se mai zice daca esti superstitios ca le poti tine la altcineva)

Miruna + Alexei (13.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

'neata! burtici! mai dar tare matinale mai sunteti!
simo mi s-a modificat ora de trezire de la 4 dimineatza la 7.alta treaba simt ca pot si eu dormi.
m-am uitat si eu la reportaj pt a doua oara.si chiar atunci ma "jucam" cu minunea mea.adica eu pun mana pe burtica si ea da cat poate sa-i arate lui mami ce puternica e.
azi ma duc la szeged la hepatolog,sper sa-mi dea vesti bune....

alina 20+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

liadorian - bafta la medic si te asteptam cu vesti bune
simo78 - esti tare

19 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

alina.a - obligatoriu trebuie sa-ti dea vesti bune , daca el nu stie acest lucru adu-i la cunostiinta ca suntem 138 de viitoare mamici care asteapta vesti bune de la el , in caz contrar .... vai de el


19 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

quote:
Originally posted by otim

alina.a - obligatoriu trebuie sa-ti dea vesti bune , daca el nu stie acest lucru adu-i la cunostiinta ca suntem 138 de viitoare mamici care asteapta vesti bune de la el , in caz contrar .... vai de el


19 saptamani



.ma enerveaza ca ei au alt protocol in abordarea unei afectiuni si am emotii,sa nu ma socheze...lasa ca va dau de veste maine.

alina 20+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Ioanaaa????

Alina facem lobby pentru mersul la doctor

Simona 18+ Matei Hisham

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Buna dimineata! Mult mai e de citit din urma.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Ce harnicute sunteti! Abia ce am baut cana de lapte (cu un capuccino - oare e rau daca beau un capuciino zilnic? am tensiunea mica si...)

Zilele astea am petrecut. Puiutul meu a implinit ieri 4 ani. Azi avem petrecerea cu copilasi, ieri a fost acasa cu bunicii, familia. (Prin asta se intelege ca we asta iar a fost una bucata soacra in vizita asa ca sunt extenuata. Frate, asta nu se ridica nici macar sa-si ia un pahar de pe masa, tr sa il asuc eu la fotoliu. Si de vineri tot pune-te masa, strange-te masa, de am zis ca innebunesc. Noroc ca la masa festiva de ieri m-a ajutat muuuult mama, a ramas ea sa stranga dupa ce au plecat toti, a spalat tona de farfurii, pahare, stiti voi)Azi mergem la un loc special pentru petreceri, asa ca sunt relaxata.

Oana DPN - 26 iulie 2007 si Stefan-Vladimir - 11 martie 2003



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

buna dimineata, burtici! raspund si eu la apelul de dimineata, cu cafeluta slaba si cu lapte in fata!

vad ca ati vorbit in weekend despre dulciuri la copii. ma gandesc cu groaza la momentul acesta. eu ma voi intoarce foarte repede la birou, si nici nu vreau sa ma gandesc ce obiceiuri alimentare va capata copilul. mama deja a inceput cu ideile crete si cu superstitiile, si nici nu am nascut. sper sa am taria necesara sa ii explic copilului ca daca la buni exista dulciuri, acasa nu avem. dar cum spunea si anya... mai avem timp sa vorbim despre asta!

si va doresc o saptamana frumoasa!

Iulia

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

neatza. ce harnice ati fost.
witchy si pe mine m-a durut capu ingrozitor. simteam ca-mi crapa. ma mai durea asa doar la crizele de sinuzita de care am scapat de ceva vreme. imi si curgea sange din nas. ma durea si fundu ochilor, ca sa zic asa. ziceai ca mi se lovea creieru de craniu si simteam ca mor de durere. da vad ca a trecut asa cum a venit. tensiunea o am mica , cam 10/6........astae
otim, Elevit compensat? ti-a dat dr de fam compensat? ca mie farmacista mi-a zis ca nu se da compensat. ce e drept n-am intrebat dr de fam , da ma duc peste el............
sa aveti o saptamana buna

+17

mihaela
poze

Mergi la inceput