Mamici de iulie-august 2007 (27)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Ma bate gandul sa fac o schimbare fizica. Nu!!! Nu vreau musai sa ma ingras, desi asta va fi inevitabil. Vreau sa ma tund. Stiu de la perioada anterioara de bb mic ca abia ajungeam sa ma ingrijesc, ma spalam si...uneori nici cu peria nu apucam sa dau prin par. Asta cam pana a facut Stefan vreo 2 luni. Nu mai vreau sa fie la fel. Asa ca as incerca o tunsoare "mai scurta". Si as mai vrea si un nuanatator. E voie? Stiam ceva ca nu e bine sa te vopsesti, dar daca gasesc un nuantator bun? Si ala e nociv pentru bb? Ca daca da...renunt.

Oana DPN - 26 iulie 2007 si Stefan-Vladimir - 11 martie 2003



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

ghinetz LA MULTI ANI! lui pustiulica, sa creasca mare si voi sa va mandriti cu el. Petrecere frumoasa azi.

Despre cafea am mai vorbit noi. Eu dupa ce am scapat de greturi, beau in fiecare dimineata cate una. Bine, am si tensiunea la subsol ( 7 cu 4).

Simona 18+ Matei Hisham

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

ghinetz - pentru baietelul tau , sa creasca mare , voinic si sa fie sanatos . Iar cafea eu beau , am inteles ca nu-i face rau la bb .


19 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Lavinia, interesanta ideea cu afacerea pe net.
Alina, Simo, si eu am miopie cu astigmatism, iar dupa prima sarcina mi-au ramas miopiile la fel.
Jeni, bafta la controale in spital!
Anto, ai ajuns acasa?
Lia, bafta la doctor!

Felicitari musetto, Oanaaa, cristina_ana pentru carucioarele colorate.

Am uitat sa ma cintaresc azi. Saptamina viitoare merg la a 3-a eco morfo, la Herghelegiu; as fi vrut sa nu mai merg dupa ce am citi pe forum cite greseli a facut in ultima vreme, dar dr mea a zis sa nu renunt la parerea lui.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

mychydutza - reteta compensata o primesc de la medicul ginecolog la care merg (da iti vine sa crezi si e particular ) ,
desi cred ca si medicul de familie iti poate da .
pe burtici

19 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Mai fetelor, eu m-am vopsit. Medicul a zis ca nu-i bai...

Simona 18+ Matei Hisham

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Oana, la multi ani lui Stefan-Vladimir!
Mihaela, eu cumpar Elevit cu reteta de la dr de familie. El e compensat, platesti o diferenta care difera de la farmacie la farmacie.
Simo, gata bagajele?

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by Ioana75
Simo, gata bagajele?

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)





Inca nu m-am apucat de bagaje, dar i-am insirat lui Iubi in week-end mancarurile si bauturile de care imi este dor...Aveam o pofta in glas si ochi de l-am facut si pe el sa saliveze

Simona 18+ Matei Hisham

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

vai ce fraiera pot sa fiu. eu am luat elevit la pret intreg. bine ca am aflat. mai bine mai tarziu decat niciodata. pupici

+17

mihaela
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

quote:
Originally posted by Simo78

Mai fetelor, eu m-am vopsit. Medicul a zis ca nu-i bai...

Simona 18+ Matei Hisham

poze




Cum?Ce culoare?ce marca?
pup

vacanta Filipine
vavanta Brasil
20+

Mergi la inceput