Naturiste si homeopate (30)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

Fie ca Invierea Domnului sa reverse asupra voastra sanatate , belsug , mari bucurii , liniste in suflet si fericiri implinite alaturi de cei dragi voua.Paste fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Va doresc ca bucuria si pacea adusa lumii de Invierea Fiului lui Dumnezeu sa se reverse din belsug in viata si in sufletul vostru iar dorinta cea mai arzatoare sa devina cat mai curand realitate.




Olivia
Asteptam bobitza
Nobody is perfect. I'm nobody.
***************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Hristos a inviat.
Buna fetelor dragi ,
am avut si eu timp azi ca tot am fost libera si am citit mai multe pe forum si sunt si eu curioasa in legatura cu tratamentul lui Andritoiu. E cineva care a tinut acest tratament si la care a dat si rezultate?
Sunt f curioasa, pentru ca as vrea si eu sa-l fac dar nu stiu dc intradevar functioneaza.M-am gandit ca este bazat pe produse naturale, asa ca nu are ce rau sa-mi faca.
Astept fetelor sa-mi scrieti, ca sa stiu si eu dc sa ma bag sau nu.
Multumesc.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Cu adevarat a Inviat!
gabiu,e un exemplu cu burticutza care a tinut trat lui Andritoiu.Poti lua legatura cu ea pt mai multe detalii,sper sa nu se supere....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Dragilor naturiste, ce ziceti despre ce v.am intrebat mai sus?
Ceaiul de napraznic poate deregla ceva? Mie mi.au iesit hormonalele normale dar in ultimele luni mi s.a dereglat ciclul, as vrea sa iau ceai de napraznic. Mi.ar putea face ceva rau?
Va multumesc

http://tt.lilypie.com/ukWup2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zorra spune:

Dana Vio, ai mare dreptate.
Celelalte valori sunt ok. Se pare ca trebuie sa imi "sochez" ovarele cu ceva...sa vedem daca e ireversibil. De asta ma intrebam ce folosesc fetele care au chisturi; as vrea sa incerc ceva in ambele semnsuri: sa scap de chisturi si sa imi recapat ovulatia - - dupa care sa fac si un bebe - nici nu vreau mult nuuuu ?

va pup pe toate si va citesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Fetelor spuneti-mi va rog maca influenteaza analizele hormonale estradiol,LH,progesteron?Eu sunt in timpul stimularii pt FIV si joi trebuie sa refac aceste analize...Ceaiul de cretisoara are efecte pozitive dupa cate stiu,dar are cumva si efecte negative?Multumesc mult anticipat.

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitoni spune:

Buna !

poate ma puteti ajuta si pe mine. Pe data de 27 apr sunt programata la laparo.- am trompa stynaga infundata. Mi-e teama sa nu am amane Dr. eu sunt pacienta dr T.

Exista vreun tratament naturist pentru trompe infundate?

eu nu am mai intrebat pe nimeni, deoarece cred ca singura varianta este laparo, dar nu sunt medic si nici prea bine informata.
ma puteti ajuta voi?
multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by gabitoni

Buna !

poate ma puteti ajuta si pe mine. Pe data de 27 apr sunt programata la laparo.- am trompa stynaga infundata. Mi-e teama sa nu am amane Dr. eu sunt pacienta dr T.

Exista vreun tratament naturist pentru trompe infundate?

eu nu am mai intrebat pe nimeni, deoarece cred ca singura varianta este laparo, dar nu sunt medic si nici prea bine informata.
ma puteti ajuta voi?
multumesc !



Gabitoni,

Sfatul cel mai sincer pe care ti-l pot da este fa laparo.

Plantutele sunt f bune pt reglarea hormonala a organismului. Daca este o trompita infundata, atunci sansele sa fie desfundate altfel decat prin laporo sunt ori extrem de mici ori nule.

Pupici si tinem pumnii sa primesti vesti bune dupa operatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

HRISTOS A INVIAT!
Revin si eu cu forte noi si vreau sa fac un trat.complect daca cineva care stie cum sa-l mai fac ,ii sunt recunascatoare,oare cu ce sa ma apuc prima data.Bubulina1,oare ce lipseste din trat.nostru ca sa putem prinde si noi un bb?
acum de 3 luni iau Prenatale cu Omega3 si vreau sa stiu exact ce ar mai trebuii sa incerc dinou ca am incercat eu multe ,...stiti si voi dar uite ca na fost sa fie.Doamne ce trebuie sa mai iau.
Adimercedezsunt mindra de tine ca ai asa putere si le ajugi pe fetele noi dar tu cum mai te simti?
Vad ca multe au disparut de pe forum ,oare ce mai fac fetele noastre,sunt suparate sau vesele?
Miki,am citit la tine ca tu continui cu Maca si Vitex dar oare ce mai putem lua noi sa fie bine.
Vape toate.
MONI

Mergi la inceput