casnicutze sexy (111)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

am citit si eu ca i-a aratat ``martzisorul``( 2 teste de sarcina pozitive) lui Prigoana si ca a mai facut dupa aia nu stiu cate teste sa vada daca e gravi

MIKI

``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ei ash...acu' e gravida, maine divorteaza

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

cica sunt divortati

MIKI

``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

mona,nu.tot varza de Bruxelle sunt dar incerc sa nu ma gandesc...
Aseara am dansat de am rupt podelele si am ras pana mi-au sarit plombele din gura si acum bocesc.Asta mi-s eu
Ma duc sa caut pe net info despre palmieri.Mi-a picat pe palmieri.Am vrut sa-mi cumpara din Florida unul dar la temeperaturile de aici mor instant saracii.Ma documentez acum si daca au sanse de viata imi aduce colegul un palmier
Daca sunt nebuna,sunt nebuna si gata!


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

super martishortotusi eu sper sa le vina mintea la cap la amandoi si sa nu se mai 'arunce' asa cu una cu doua in divorturi de 100 de ori pe minut...un copil nu trebuie sa creasca intr-o atmosfera din asta

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

quote:
Originally posted by ange

miki,bravo.urmatorul cap. iti apartine.
Bi,da.l-am tatuat pe picior.problema este ca se duce cam greu.pana vine taicasu trebuie sa dispara ca ne "sparge" vorba lu fimiu
Maia se joaca pe calc ei.Robert se fatzaie in oglinda si eu cu voi
Ai tai?

mai la stiri au spus astia ca aia Bahmutzan e gravida si e din nou cu "gunoierul" ala.asa-i? doamneeee pazea!





pai cami, daca e pe picior tatuaju nu-i musai sa-l vada colegu.da-s ferm convinsa ca ROBERT o sa zica : tata vrei sa vezi ceva?
si eu am citit in presa ca cica-i gravida bahmu .acu , cine stie? ca se mai impacara ei penultima data tot pt ca ea era gravi, da naiba stie ce se intampla ca pierdu sarcina, si de aici tot felu de speculatii.si cica la tribunal nu le-a fost acceptata retragerea de divort.asa ca divorteza ca sa se recasatoreasca.

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

cami nu ai vandut casa?ce-ti face vecinu?

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

e dusa si aia cu capul.sau poate la ei e treaba cu imaginea.
Bi,esti fericita ca va intalniti pe mess.Eu cu mama incing telefonul saptamanal.Nu are net in schimb sta cu laptopul pe masa degeaba.Fratemiu nu are timp sa o invete cum sta treaba cu netul asta


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

sunt de coma frate astia doida sa fie copilashul sanatos pana la urma asta conteaza decat intr-o familie in care nu se inteleg parintii mai bine separat doar cu mama si sa fie fericit.
apropo de tautaje si alte nebuneli, nu va zic ca noi intr-o punga de pufuleti am gasit un piercing(asa se scrie?)si alex ma tot intreba, ce e asta, ce e asta??? aaa...o prostie zic eu cred ca au uitat sa puna inauntru surpiza o fi vreun surubel de la masina de ambalat pufuletii


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

am vandut pe naiba.doar vizite. e frig,zapada cat gardul si lumea nu pleaca la cumparat de case pe vremea asta
am contract cu banca si agentul pe 6 luni.Abia a trecut o luna.Pana la vara sper sa o vand.
Da!ai dreptate Bi.Cum intra "papa" pe usa cum o sa-i spuna ca are tatuaj.Si sa vezi ce-mi iau


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput